Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Kroki » 11 Окт 2017, 10:50

Тогава предполагам, че я приемаш по 9мл на ден. :D

Аз цъкам Трибулус и Гуарана.
Вече направих 1 цикъл пречистване на черния дроб с друг продукт. Екстра ми е.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от ukelichko » 19 Ное 2017, 23:36

:OT: Колеги, кажете някаква добавка(може и от тези, които не трябва да се обсъждат - на лично) за по-бързо калциране на счупени кости. Вече 4 месеца съм с гипс и ми предписаха още един месец с лонгета. Фрактурата се калцира но бавно. Пих санокор и калцикинон, предписани ми от двама лекари и като че ли почти нямат ефект. Трябва ми нещо по-силно и ефикасно. Стар съм и преди счупването тренирах колкото за здраве и тонус, но никога никаква химия не съм пил и не съм пазил диета. Изобщо не ги разбирам химиите. На което и да отворя листовката, само суперлативи пишат. Каквото и да взема обаче, освен велоергометър и ходене, друго не мога да правя. Е, мога да вдигам със здравата ръка, но другата ми и без това е изтъняла, та остана тази да я направя още по-дебела и ще съм ебах ти хумора.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от BaDxBoY » 11 Апр 2018, 21:49

Момчета, почнах да ходя в една нова зала на стадион Академик в София.
Гледам, че цялата зала е пълна с плакати на БМВ клуб България и на паркинга често е препълнено с БМВ-та.
Някой трениращ там ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 28.02.2009
Местоположение: Sf
Пол: Мъж
Кара: E46 318i '99г.

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от yellowsubmarine » 18 Юли 2018, 8:37

Пичове, кажете, моля ви
имате ли идея дали могат сутрин след сън очите/клепачите да са ми подути от задръжка на вода заради прием на креатин монохидрат?
Знам, че водата се натрупва в мускулните клетки, а не подкожно и сега търся причината за това подуване?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от klintan66 » 18 Юли 2018, 12:11

yellowsubmarine написа:Пичове, кажете, моля ви
имате ли идея дали могат сутрин след сън очите/клепачите да са ми подути от задръжка на вода заради прием на креатин монохидрат?
Знам, че водата се натрупва в мускулните клетки, а не подкожно и сега търся причината за това подуване?


На алергия ми прилича по-скоро.
Аз съм така към някои добавки, така и не разбрах кои . Преди година бях на системи и инжекции 1 месец. И още месец на иинжекции. Такава уртикария получих ,че се отказах от всички видове добавки.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Superexstatic » 18 Юли 2018, 21:18

Възможно е да е от креатина. Преди време пиех протеин(не мога да се сетя вече кой, но беше от скъпите) и ми избиха ечемици на клепачите. За единият се стигна и до операция. Не мога да кажа дали е било точно от протеина, но беше странно съвпадение и след този случай повече не съм имал такива проблеми. Само смених марката
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Bogat-Beden » 14 Фев 2020, 20:53

Хмм, имам малко странен въпрос.
Някой от вас да е диагностициран с хипертрофия на лявата камера на сърцето ( асиметрична)
И в тоя ред на мисли да препоръчате силен кардиолог, за второ мнение ми трябва.
Че ми изписаха бета блокери, а не ми харесва идеята, да се подтиска симптома, без да се знае причината..
Ясно е , че трябва да спра алкохола и кафето. Не съм с наднормено тегло, движа се, не пуша, кръвното е 120/80.Боклуци не ям.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Benord » 15 Фев 2020, 6:27

Bogat-Beden написа:Хмм, имам малко странен въпрос.
Някой от вас да е диагностициран с хипертрофия на лявата камера на сърцето ( асиметрична)
И в тоя ред на мисли да препоръчате силен кардиолог, за второ мнение ми трябва.
Че ми изписаха бета блокери, а не ми харесва идеята, да се подтиска симптома, без да се знае причината..
Ясно е , че трябва да спра алкохола и кафето. Не съм с наднормено тегло, движа се, не пуша, кръвното е 120/80.Боклуци не ям.


Намерете си кардиолог,който има ехограф.Първо да Ви провери на колелото как сте при физическо натоварване,а после да ви огледа с ехографа.Не му казвайте за предишната диагноза,нека сам да стигне до нея,ако имате проблемът.Но му кажете за това,което чувствувате като болка или дискомфорт.Бета-блокерите са само за отцепване на нервната система на организма от влияние към нервната система на сърцето.А това говори за високо нервно напрежение и последствията от това.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Bogat-Beden » 15 Фев 2020, 9:53

Benord написа:Намерете си кардиолог,който има ехограф.Първо да Ви провери на колелото как сте при физическо натоварване,а после да ви огледа с ехографа.Не му казвайте за предишната диагноза,нека сам да стигне до нея,ако имате проблемът.Но му кажете за това,което чувствувате като болка или дискомфорт.Бета-блокерите са само за отцепване на нервната система на организма от влияние към нервната система на сърцето.А това говори за високо нервно напрежение и последствията от това.
Мерси, мислех и аз нещо такова да направя.
Иначе да, от факторите имам само този - нервно напрежение, другите - 0.
Да попитам за препоръка за добър кардиолог, където и да е в Бг?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 05 Апр 2020, 19:47

Батки, тренирате ли под карантина :ok: Аз започнах да чета книгата "Convict Conditioning" и поогледах някои клипове по нея. Хващат ме лудите вкъщи по цял ден вкъщи. Започнах да оглеждам и за лостове за набиране за монтаж вкъщи. Тези без "дупчене" ме притесняват от гледна точка на стабилност и височина. Ако си 1,62м сигурно са удобни, ама... Но пък и за 20-30лв толкова. Реално гръб без оборудване много трудно да се тренира :dunno:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 17.11.2019
Пол: Мъж
Кара: E60 530i
Детайли за колата: M54B30 Ръчка

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Radrick » 05 Апр 2020, 21:20

TNT написа:Реално гръб без оборудване много трудно да се тренира :dunno:


Изрових старите дъмбели от мазата аз. Идват ми лекички ,ама с повечко повторения се получават горе-долу нещата :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Exclusive89 » 05 Апр 2020, 21:38

Тренираме, тренираме. За лоста не знам, аз се сдобих с тренировъчни ластици, с два лоста прав и крив, 2бр дъмбели и с около 80кг. тежести/дискове :ok: За сега ще я карам така, колкото толкова :)
Тук може да погледнеш последните няколко видеа https://www.youtube.com/channel/UCIKZgy ... Jtg/videos :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 05 Апр 2020, 22:35

Radrick написа:
TNT написа:Реално гръб без оборудване много трудно да се тренира :dunno:


Изрових старите дъмбели от мазата аз. Идват ми лекички ,ама с повечко повторения се получават горе-долу нещата :lol:

И аз намерих, ама с 5кг... по-добре с торбите от магазина :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 17.11.2019
Пол: Мъж
Кара: E60 530i
Детайли за колата: M54B30 Ръчка

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Radrick » 06 Апр 2020, 12:27

TNT написа:
Radrick написа:
TNT написа:Реално гръб без оборудване много трудно да се тренира :dunno:


Изрових старите дъмбели от мазата аз. Идват ми лекички ,ама с повечко повторения се получават горе-долу нещата :lol:

И аз намерих, ама с 5кг... по-добре с торбите от магазина :mhihi:


Почвай с 10 литровите туби от вода :lol: :lol: както правех аз в пубертетските години на село.Моите дъмбелчета са по 10 кг всяки с дискове и като ги прехвъря всички на еднин стават 20 кг и се позакърпва положението ама за гръбец си е леко.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от BMW_POWER » 19 Яну 2021, 18:32

Момчета помощ! Хлапето гони 12г. От близо година са на хоум скулинг и тотално се е обездвижил. Дайте, моля ви, някаква система упражнения, да до върна във форма. Имам гирички 2кг (на жената са). Качи килограми, заформя шкембенце. Всички са така, ама трябва да спасяваме нашето. "Джим" правят пред екрана. Трагедия е. Намерих някакви видеа в тубата, ама то си е само гимнастика.
Благодаря предварително!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook