FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Kroki » 07 Юли 2017, 15:03

You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 21.07.2016
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E46 320i Touring 170ks.

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от mici63 » 07 Юли 2017, 20:47

Гняв
Жените силно обичат да ни крещят за щяло и нещяло. Вярно мъжете не сме от най-умните хора, но дори и невинните ни постъпки предизвикват тежки форми на бяс в нашите половинки. В събота любимата си легна по-рано, аз останах да си допия. След като приключих с това важно дело, съвестно си подредих използваните чинии и чаши в мивката, пуснах им вода да се накиснат и легнах. На другия ден Нора е силно раздразнена – оставил съм бил свинщина след себе си. Ама как така… аз, братче, съм се потрудил за нея, подготвил съм и съдовете за миене, погрижил съм се, отменил съм я, въртял съм домакинството, докато я няма… не заслужавам ли просто едно възхищение?! Приготвя обяд – таратор, пиле с картофи, салата от патладжан и чесън. Наливам аперитива, а тя ми проговаря. Наздраве. Отива за нещо до хладилника, а аз без да искам наклепвам масата. Първосигнално си събувам чорапа и забърсвам блажнотията. Мамка му, видяла ме е – стои вкаменена в центъра на стаята. Обувам си чорапа. Още не е мръднала – сякаш виждам вените под косата и как пулсират, очите и са се разширили като на бухал с настъпани топки – не може да повярва, но тихо сяда. След малко се окапвам с таратора. За жалост съм облечен с черната тениска „Найк” дето майка и ми подари за Нова година. Събличам я и почвам да лижа петното… после бозая от него. Всичко е наред и се обличам – Нора ме гледа с искрено съжаление. Казвам, че искам да поговорим за нуждата и от това да ми направи яйчена салата. Поглежда ме зловещо, но става и вари яйцата. Олио, оцет, черен, бял, червен пипер, сол. Отпивам от ракията и лакомо тъпча две половинки в устата си. Тогава свирепо кихнах. Отвореният пред мен лаптоп е целия в едра каша от жълтъко-белтък, но и стената е отнесла един откос(има шрапнели с разнообразна форма). Поглеждам извинително годеницата си, мисля че кръвното и е двеста на триста. Облизвам клавиатурата(по големите парчета са се заклещили между копчетата и ги изравям с език) – жал ми е за яйцата. Нора е пребледняла – явно губи съзнание. Така силно е стиснала зъбите си, докато чисти стената, сякаш ги чувам как пукат. Ще отворя гумената бира, че ми се появи сухота в устата. Превъртях капачката, но се получи гейзер – явно е била разклатена. Яко фъщи, но добре че съм остроумен и ползвам кожухчето на преминаващата котка Ивелина за пачавричка. Е тук нервите на Нора се пръснаха(съвсем необосновано според мен). Последва крещене, първични клетви, вулкан от нечисти слова, изхвърлени като дузина развалени гангрени. Толкова отрова от малкото, младо, красиво същество. Какво съм виновен, че се развивам бавно – невъзможно ли е, човек да се окапе или да му прелее бирата? Докато се мъчех да избегна озверялата си годеница, ритнах по невнимание крачето на дивана – пръстите на десния ми крак сочат във всички посоки на света, а един гледа в космоса. Аз вия, тя сатанински врещи. Тогава ми скочи отгоре като пума. Паднахме на земята… ръцете започнаха да търсят… За вечеря има шопска салата, печени ребра и кюфтета – трябва да ям всичко с лъжица. Облечен съм в сив потник(с който бърше пода), гащи в непознат за мен цвят(парцал за прозорци) и чорапи на кратери – приличам на клошар, водил неравен бой с бобър-лопатар в далечен горски масив. Пием си мирни и кротки, даже ми се усмихва. Знам какво мислят жените, но не разбирам, защо го мислят.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от NGneer4eto » 08 Юли 2017, 20:00

Униерсален фикс, ако ви светне "Check engine" на БМВ-то:

https://www.youtube.com/watch?v=tN-ZSMQNkUk

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от BMW_POWER » 13 Юли 2017, 1:06

Мислех да го пусна в отделна тема, за да му се насладят повече хора, но не знам. Да се смееш ли или да плачеш. Получавам на фирмения и-мейл следното запитване:

("име на продукта на английски") -здравейте, интерисуваме цената на този (...*) , колко финки има, цена на грабло и фръзки към (...*) и греблото. поздрави

(...*) - това е вида на продукта, но е написан с тотално различни гласни букви. Ако го няма английското наименование, изобщо няма да имам идея за какво пита ...

Запазил съм словоред и всичко. Честно казано, този човек ме уби. Не съм и няма да му отговоря. Некя иде в някой магазин и да забавлява персонала

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от v3n0m » 16 Юли 2017, 5:34

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 18.02.2011
Местоположение: BT
Пол: Мъж
Кара: e60 525D M 05', Audi a6, e53 x5 3d
Мечтае да кара: е60 M5

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от v3n0m » 18 Юли 2017, 9:13

Някой колега ако се познае :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Любовта към жената е преходна, а любовта към БМВ - вечна!!!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Kroki » 18 Юли 2017, 9:39

You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Don_Diego » 18 Юли 2017, 15:03

v3n0m написа:Някой колега ако се познае :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение


:OT: Онзи ден във въпросното задръстване един от колегите ми е изял дървото. Решил да хитрее през аварийната (гонел е самолет ако може да послужи за оправдание) и след 7-8км в нея го е настигнала патрулка, отбила го на тир паркинг и са му написали акт :mhihi: . Катаджиите били видимо бесни защото не бил единствения такъв тарикат (още 1-2 коли са отбили от пътя докато са му писали акта) и не можели да регулират движението защото трябвало да се занимават с тях
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Rainbow » 18 Юли 2017, 16:59

Много такива бяха, на принципа на овцете - един като види и тръгвай... И мен не ми се чакаше, ама не ми се правеше и на див селяк :mhihi: Друг е въпроса, че не мога да си обесня какво беше това остатъчно задръстване като така и не видях нещо на пътя (бяха ги разкарали, говоря за след 20:00 часа)...
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от BorislavB » 19 Юли 2017, 3:20

Rainbow написа:Много такива бяха, на принципа на овцете - един като види и тръгвай... И мен не ми се чакаше, ама не ми се правеше и на див селяк :mhihi: Друг е въпроса, че не мога да си обесня какво беше това остатъчно задръстване като така и не видях нещо на пътя (бяха ги разкарали, говоря за след 20:00 часа)...


Ами аз ако бях там щях да отбия в аварийната лента и да си карам с темпото на колоната и така тарикатите щяха да ме изпреварят точно никога....

И по темата:

От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от drago_pavlov » 19 Юли 2017, 9:53

I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от DigitalExile » 19 Юли 2017, 10:11

IMG_2713.JPG

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Dextuar » 19 Юли 2017, 14:22


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Dextuar » 19 Юли 2017, 15:46


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от cmdkick » 21 Юли 2017, 20:36

http://www.cars.bg/offer/c2207643

Чудесен избор за млади турбо тарикати искащи да зарибяват пички с нея. Слушана е само мазна чалга в нея - Азис, Фики и Бамзето.
Колата е само за трошене.
Tires are evil - destroy them all ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook