FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Bogat-Beden » 28 Фев 2019, 16:00

Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Venelin1111 » 28 Фев 2019, 22:23

Чука се на вратата. Отварям и гледам - Смъртта с отвертка в ръката.
- А, ти защо си без косата?
- Аз идвам за компютъра...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от PolandBall » 06 Мар 2019, 1:25

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Venko » 07 Мар 2019, 11:12

Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Borymeckata » 07 Мар 2019, 12:42

Лятото идва! Жадувате за слънце, пясък и вода? Бетонов възел набира работници...

Вие сте млада, атрактивна и образована, владеете 5 чужди езика, мотивирана сте за успех? Майната ви - ние търсим заварчик.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Venelin1111 » 07 Мар 2019, 16:35

Промоция:

За всеки мъж, закупил тиган за 8-ми март - подарък каска!

:lol: :lol: :lol:
Няма вече BMW

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от dr.peshev » 09 Мар 2019, 22:40

71951_thumb.jpg
72293_thumb.jpg
72005_thumb.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от streetz » 12 Мар 2019, 13:19

из "Обяснение на автопроизшествие"

Аз, долуподписаният (трите имена) на 12.7.2018 г. се движех с мотоциклет Honda 1000 по бул. Дондуков в посока от бул. Левски към Президентството. На пресечката с ул. Раковски черен Мерцедес G class с номер СА 999999 навлезе съвсем неочаквано и с висока скорост на червен светофар в кръстовището.
Забелязах опасността , натиснах рязко спирачките, завих към десния тротоар и спрях. В процеса на изпълнение на тази маневра чух зад гърба си силен удар.
Обърнах се и видях, че Мерцедесът е ударил автомобила зад мен, като буквално го е смачкал до неузнаваемост. На волана на ударения автомобил забелязах млада жена и веднага тръгнах към нея, за да видя има ли нужда от помощ. Наближавайки автомобила, забелязах, че на задната седалка има детско столче, в което плачеше детенце на около 3 години. Успях да отворя багажника на смачкания автомобил, откъдето извадих детето, а жената я издърпах през счупения прозорец. Заведох ги до тротоара, убедих се, че нямат сериозни травми, извадих от багажника на автомобила им триъгълник и с него обозначих катастрофата. Друг свидетел на катастрофата се обади на КАТ и Бърза помощ.
След това със загриженост се приближих до Мерцедеса да видя дали и в него няма пострадали хора. Затъмненият в черно прозорец на колата се отвори и в колата видях две лица, които официалните власти в България наричат „роми”, но съм чувал в неформални разговори да ги наричат „цигани” и „мангали”, което намирам за грубо и неприемливо.
С абсолютно дружелюбен тон попитах водача на Мерцедеса „СБЪРКАНИ ПЕДАЛИ ли са причината да минете на червено?”. В отговор на любезния ми и загрижен въпрос водачът на Мерцедеса ми нанесе силен удар в главата с дясната си ръка. Изпълнявайки разпоредбите на Закона за движение по пътищата бях с каска, която пое силата на удара. Именно с каската си обяснявам счупените 4 пръста на дясната му ръка, както и част от синините по колената. Веднага след първият удар, шофьорът изскочи от колата и бълвайки вулгарни изрази, които ме е срам да цитирам, ме удари и с лявата си ръка. Това според моите наблюдения беше и основната причина за тежкото счупване на лъчевата кост на дясната му ръка, както и огромния хематом на тила му. В това време пътникът до шофьора на Мерцедеса изскочи от колата, мина в гръб и ме удари по дясното рамо с метална щанга. Не желаех да изпадам в конфликт и с този пътник, затова внимателно го положих да легне на асфалта, където да изчака на спокойствие Бърза помощ, чиито звукови сигнали вече дочувах в далечината. Нямам наранявания от удара с металната щанга, защото мотоекипировката ми е оборудвана с предпазни кори, тип костенурка. Счупеният на три места нос на пътника, както и пукнатата му челюст мога да обясня с това, че еърбеците на Мерцедеса не се бяха отворили при удара с колата на жената и той е наранил главата си в таблото на автомобила.
За скъсаното депутатско удостоверение не мога да дам никакви подробности, защото не са ми известни. Също така няма информация как парчета от Удостоверението са попаднали в устата и дебелото черво на шофьора на Мерцедеса.
Подробности за събралите се на мястото на катастрофата 32-ма мотоциклетисти също не мога да дам, тъй като абсолютно не познавам тези хора и не знам нищо за техния мотоклуб, чието лого по неизвестни за мен причини го има и на якето ми, което жена ми купи в интернет от непознат търговец.
За мое голямо съжаление няма как да съдействам на органите на КАТ, тъй като не разполагам и с информация кой счупи всички стъкла на Мерцедеса, разряза с нож гумите и кожения му салон и сплеска покрива му, превръщайки го в т.нар. „тотална щета”. Като човек и член на нашето общество осъждам строго и неизвестния извършител, който отвори предния капак на Мерцедеса и дълго блъска с металната щанга двигателя му.
Вярността на написаното от мен могат да потвърдят свидетелите и участниците в катастрофата, като например младата жена, човекът, който звънна на Бърза помощ и КАТ, както и други.
С уважение:
Подпис
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Venelin1111 » 14 Мар 2019, 6:11

Годината е 2135. Новини.
- Построена първата директна линия Земя - Марс.
- Движението в някой от тунелите на Витиня се извършва в едната лента, поради ремонт.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от kasho » 14 Мар 2019, 18:10

Как да докарате една жена до нервна криза:

1. Докато я целувате, неочаквано й духнете в ухото!

2. Преди да ви направи минет, попитайте измила ли си е зъбите!

3. Помолете я да не стене, докато ви прави свирка!

4. А после попитайте: "Какво ми мълчиш ма?"

5. Когато си свали сутиена попитайте: "Абе не ти ли е малко голям?"

6. Когато си свали гащичките, доближете се и с фенерче разгледайте катеричката й!

7. Напревете същото и с вече свалените гащички. Ако попита защо – кажете, че проверявате за въшки и бяло течение.

8. Когато се съблече чисто гола, сложете на кура си очила и кажете: “Виж добре, мойто момче, какво се налага да ебем!”

9. Помолете я да се обръсне долу. А след това се оплачете, че ви боде!

10. Когато й го вкарате извикайте със все сила "ЮЮБРЕЕЕЕ!"

11. По време на акта си пейте: "Я елате, пиленца, при батко!"

12. След като свършите се обърнете с гръб към нея и се изпърдете възможно най-шумно!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Venko » 14 Мар 2019, 23:23

13. Набиваш й го отзад, хващаш я за косата и казваш "Сестра ти се чука по-добре". Удържаш я!
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от toncho83 » 21 Мар 2019, 15:30

"На лица в носии не се оказва медицинска помощ!" - надпис в лечебницата в родопското село Горно Дряново по време на Възродителния процес

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от streetz » 21 Мар 2019, 16:03

54516806_2217911194954787_688442451064520704_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от Вуйчо » 22 Мар 2019, 11:07

а
Последна промяна Вуйчо на 31 Май 2020, 11:33, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: FUN: Вицове, линкове, картинки и др...

Мнение от streetz » 25 Мар 2019, 10:06

https://www.facebook.com/pabloescobaart ... 505144669/

Strong and бетон, бетон.. I'm another different, different ниво :help:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook