ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2024г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от turieca » 28 Авг 2017, 9:01

На отиване през боаза не беше зле, но после покрай язовир Йовковци пътя е отврат. Връщането през Твърдица- Елена пътя е хубав асфалта здрав 5 коли, но много завои. При спокойно каране връщането беше по добро от отиването.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 14.12.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Не и БМВ

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от Hater » 28 Авг 2017, 19:00

Leon написа:Ако някой ви каже, че пътят на Петрохан става за каране - лъже ви. Ако някой ви каже, че Монтана - Видин през Арчар става за каране - мрази ви.

Петрохан е все още прекрасен за минаване в сравнение с това, което беше преди години. Проблемът в момента е, че тази година минават много тирове там, а мисля че имаха забрана или нещо друго, но аз до тази година ТИР почти не бях виждал да минава през прохода. И все пак, ако хванеш момент без трафик се кара спокойно и се заобикалят дупки докато не се стигне до област Берковица, там вече е безупречен след ремонта. Не мога да разбера защо за толкова години софийската област няма пари да направи един ремонт от южната страна и да се приключи.
Минавам само, за да хейтя в "Извън темата".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10423
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от Leon » 28 Авг 2017, 20:36

Чакат евро-пари. Догодина го почват по някаква транспортна програма и ще ремонтират основно Костинброд - Берковица. А, дано. Ясно, че половината от тия 23 милиона ще ги откраднат, но се надявам пътят да стане приличен, че много обичам да карам там.
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от (bubsa) » 28 Авг 2017, 20:38

Hater написа:
Leon написа:Ако някой ви каже, че пътят на Петрохан става за каране - лъже ви. Ако някой ви каже, че Монтана - Видин през Арчар става за каране - мрази ви.

Петрохан е все още прекрасен за минаване в сравнение с това, което беше преди години. Проблемът в момента е, че тази година минават много тирове там, а мисля че имаха забрана или нещо друго, но аз до тази година ТИР почти не бях виждал да минава през прохода. И все пак, ако хванеш момент без трафик се кара спокойно и се заобикалят дупки докато не се стигне до област Берковица, там вече е безупречен след ремонта. Не мога да разбера защо за толкова години софийската област няма пари да направи един ремонт от южната страна и да се приключи.

Няма забрана за тежкотоварни,а тези които минават от там избягват стария път на Витиня.Ето там е ужаса на ужасите :confused:
Иначе Петрохан не е изобщо толкова зле за каране ако не бърза много човек.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от vvasilev1 » 28 Авг 2017, 21:03

Петрохан е кофти само в началото, от към София. После пътя си е нормален ако не броим завоите:))
От северната страна пътя си е нов!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от drago9205 » 05 Сеп 2017, 21:26

Колеги за маршрут София-Кавала ми препоръчаха да мина през Илинден като по- бърз маршрут. Някой има ли преки сравнения дали е по-добре от Кулата цялостно като маршрут, чакането е ясно, че ще е по-малко. Също се чудя дали през АМ Струма и банско или Тракия - Гоце делчев е по- удачно?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от ///M Power » 06 Сеп 2017, 8:26

drago9205 написа:Колеги за маршрут София-Кавала ми препоръчаха да мина през Илинден като по- бърз маршрут. Някой има ли преки сравнения дали е по-добре от Кулата цялостно като маршрут, чакането е ясно, че ще е по-малко. Също се чудя дали през АМ Струма и банско или Тракия - Гоце делчев е по- удачно?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Струма-Кулата-Кавала по-бърз път няма, изключвам ако се е случило нещо.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3905
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от Kroki » 11 Сеп 2017, 9:35

///M Power написа:
drago9205 написа:Колеги за маршрут София-Кавала ми препоръчаха да мина през Илинден като по- бърз маршрут. Някой има ли преки сравнения дали е по-добре от Кулата цялостно като маршрут, чакането е ясно, че ще е по-малко. Също се чудя дали през АМ Струма и банско или Тракия - Гоце делчев е по- удачно?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Струма-Кулата-Кавала по-бърз път няма, изключвам ако се е случило нещо.

+1
На отиване в 4 сутринта в Неделя сутрин чакахме 2минути
На връщане събота вечер около 20:00 направо си минахме, дори не спряхме. :shock:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от k.milanov » 16 Окт 2017, 21:29

София - Панагюрище как ?

Не са въобще някакви кой знае какви километри, но да няма някакви изненади с адски разбит път... Google maps ми го дава да сляза през Вакарел. Другия вариант е през слизането на Пазарджик.

Попринцип предпочитам през Вакарел, ако пътя е читав, защото е по интересен от магистрала :mrgreen:

:bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от Don_Diego » 16 Окт 2017, 21:44

Не искаш да минаваш през Вакарел!!! Пътя е зле и е по-бавен от магистралата
Карай си по царския път: магистралата, отбиваш се при Пазарджик и след 10 минути си в Панагюрище
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от k.milanov » 18 Окт 2017, 20:27

Благодаря за отговора! :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 25.09.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: Лястовица с рамка

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от Tenata » 08 Ное 2017, 7:12

В петък ще пътувам Пловдив-Плевен, някой имали информация за прохода Троян-Кърнаре (Беклемето).
Отворен ли е все още?
ИзображениеИзображение
на пътя и пред БОГ, всички сме равни!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3905
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от Kroki » 08 Ное 2017, 11:04

Да.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от don_gori » 10 Ное 2017, 12:22

Колеги кой път е по-добър за Банско ? Този през Влинград или през Якоруда
Изображение или Изображение

Лятото минавах през Велинград и пътя ми хареса, за другия нямам информация а ми е интересно да мина и от там :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2017г.

Мнение от XaMaB » 10 Ное 2017, 15:38

Те и двата са през Якоруда. Този през Белово е с повече завои и се беше поразбил до миналото лято. От тогава не съм го минавал, но не мисля, че са оправяли участъка белово-юндола. През велинград е по-читав и с по-приятни завои
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook