Айде на ски-зима е....!?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какво караме?

Ски
214
62%
Борд
132
38%
 
Общо гласове : 346

Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Айде на ски-зима е....!?

Мнение от SKISA » 23 Окт 2008, 21:29

отварам темата да поприказваме за ски-разчитам на колегата пеев да помага.
има мераклии да си купуват екипи,има вече и кво да говорим за новостите....!!
айде народе -огън есен не остана!! чакам с нетърпение първия сняг и се метам......
аз вече избрах с кво ше се екипирам тая година-обещавам да обърна внимание на питащите и да ви насоча ако имате нужда от съвет. ако пъ има мераклии-ше залагаме и се качваме да видим кой кого.....
Последна промяна SKISA на 31 Яну 2009, 16:03, променена общо 2 пъти

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 23 Окт 2008, 21:35

Абе аз днес ходих до Боровец ама още няма снаг ;) Само багери :)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 23 Окт 2008, 21:36

ше дойде бе -нема страшно! ние кантовете да наточиме....
снег ше има -нема начин

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 23 Окт 2008, 21:49

Като се върна в България почвам да карам :) Скиса, брой ме като скиорче :)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 23 Окт 2008, 21:53

ja написа:Абе аз днес ходих до Боровец ама още няма снаг ;) Само багери :)


И аз миналия уикенд ходих до там - освен че има багери и строежи (които не са толкова много като на Банско) е няква тотална пълна скръб.....елементи на "туркиш базар" :mhihi: и всяяяяякакви неориентирани... същества :help: :help: :help: :help: :help:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 23 Окт 2008, 22:04

бе кво ви пука кво е долу ,бе!?!? аз отиам ,карам и се прибирам. хич не ми дреме кво праат долу панаири...!! даже на банско ходех -тръгвам сутринта със старото комби,карам и се прибирам! ни ми требва да се разпраам с бански тарикати да ме щавят и да ми се праат на на лайното горната кора ,ни нищо... !!! боровец е по-близо вече ходя там. почти всека събота или неделя-имам ощ едвеместа свободни-който иска можем да се комбинираме....


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 23 Окт 2008, 22:09

Аз успях да открия сезона на витоша на 6 октомври :lol:
Да се надяваме тази зима да има повече сняг от миналата(началото на януари,че съм се разболял от мъка за борда...)
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 23 Окт 2008, 22:19

витоша е супер удобно с тва ,че е на 15мин път ,ма с тия лифтове горе и с тва оборудване -мой набор е направо гадно...!! отделно пистите не се обработват като хората -витоша е удобна повече за пудраджии и за вечерно н алалето....!! израснал съм на тая планина и ме е много яд да я гледам толкова близо всеки ден ,но нямам толкова време и нерви да си губя на нея в тоя и вид....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 23 Окт 2008, 23:46

И аз чакам да падне снегът, и се мятам и дръгвам за Пампорово...! :mhihi: Имаме там апартамент, и всяка година съм там по 2-3 седмици, яко каране, да не знаеш къде ти се намират краката...! Ама последните 2-3 години го развалиха...! Хотел до хотел, чак има и на пистите вече, българска му работа..! Иначе тфа е курорта с най-хубава природа, и снегът по принцип е най-хубав там, щото, така са ми казвали де, от Гърция идвали топлите въздушн маси, а от Пловдив- студените, и се срещали точно на Пампорово, и падал най-хубавия сняг...! :) Иначе карам с Salomon CrossMax W12+Z12, тая година си ги взех, има ги на сайта им. Обувките ми са пак Salomon CS Pro, и задължително с каска( от 4 годни карам с каска), че кат знам как карат другите...! Един приятел го бутнаха така едно новаци, и хубаво че беше с каска..! И екипа ми е Salomon.. Фен съм си на тази марка :mhihi: Така че, ако някой има път към Пампорово, да звънка..! Ще се радвам :)

П.С И на Мечи Чал е супер (тфа се намира преди Пампорово, по-точно до Чепеларе), ама там лифта е по-стар и от мен...! Иначе е супер, нз дали някой е карал там, заслужава си, ама до кат се качиш горе, мамата си тракало..!

Шами
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: София Княжево СИТИ :)
Пол: Мъж
Кара: с 240 бавно из града
Мечтае да кара: Е36 с V10....
Детайли за колата: Много бързо V10

Мнение от _BmW_™ » 24 Окт 2008, 2:27

SKISA написа:витоша е супер удобно с тва ,че е на 15мин път ,ма с тия лифтове горе и с тва оборудване -мой набор е направо гадно...!! отделно пистите не се обработват като хората -витоша е удобна повече за пудраджии и за вечерно н алалето....!! израснал съм на тая планина и ме е много яд да я гледам толкова близо всеки ден ,но нямам толкова време и нерви да си губя на нея в тоя и вид....

Мислех да си помалча още малко но щом вече има тема !!!


Така аз започвам работа горе на Витоша като Машинист ( ще брамча с едно такова http://www.youtube.com/watch?v=mm2ovB0h ... re=related )
и мислех да организирам едно нощно каране за тези които за фенове и на зимнят спорт освен дрифт на сняг :mhihi: това от мен за сега :)

Относно това че пистите неса обработени както каза ти : това е защото Цеко Минев (Сопственик на Vitosha Ski) купува машини ("нови" а за тази зима се чака едно като на клипчето PistenBully 400 ) и копе......та от Банско идват и ни ги зимат за там и ми дават пълни таратаики но за тази зима има подобрения ! а да не говорим че до 2 години цяло Лале ще буде модернизирано ;)
///M
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 24 Окт 2008, 2:39

Я кажете за един новак сноубордист какво да си взема като екипировка.. на долу горе сносни цени... :mhihi:
Изображение

Шами
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: София Княжево СИТИ :)
Пол: Мъж
Кара: с 240 бавно из града
Мечтае да кара: Е36 с V10....
Детайли за колата: Много бързо V10

Мнение от _BmW_™ » 24 Окт 2008, 3:07

Ми аз карам предимно с екипировка на NITRO
Яке и Панталон на "686" но са скъпички :(
дъска "Nitro" --> Изображение
Обувки "ТhirtyТwo" модел от 2006 --> Изображение
Автомати "Nitro" --->Изображение
///M
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 24 Окт 2008, 7:15

ше те намериме на ратрака горе...!! чакам жорката пенчев и брато сърбин да налазат у темата . ние ходиме редовно на нощно лале...!!!
ето ви линкче за теми във форума на ПСС . има и една моя тема-може да почетете и да се ориентирате какво ,що за избор на ски и друго....
http://www.pss.bg/forum/viewforum.php?f=1
той цеко еба мамата на банско -са ше дойде и тука да насере на витоша ,ма дано се пак си е зел бележка....поне малко!
романски лифт е открит 4 дни преди аз да се родя....!!!тва е некъде малко след писането на старият завет и джизъс ицо още не е бил разпнат...!! та тоя лифт е готов да се разпадне,спира по 10 пъти на ден и си е мамата...!! на влековете-спас примерно или сега го водят алеко въжетата аз съм ги слагал като ученик! питайте ме колко котви още висят да теглят. мизерията е пълна ,а тва е единствената столица/може би в света-за европа със сигурност/ ,която има планина на 15мин път!т.е. има писти на 15мин път от центъра си!! и тоя народ 2,5млн души дето са в ния поне 200хил карат! и нема кой да направи един читав район за каране с писти и всичко нужно! направо не е за вярване. толкова хубаво може да стане -и без да се преебава природата ,толкова пари могат да се изкарат. във вилах-австрия,откъдето е пътя през тунелите пистите работят денонощно...!!минавал съм 2 през ноща и гледам хора карат...!!тука неква пълна мизерия...!! банско стана курорт ,ма не можем да се съберем сички там ,а и пътя си е 2ч!!! долу тъпаците банскалии искат по 6 кожи да свалят ,а и освен че ти ги свалят не предлагат абсолютно нищо срещу тва...!! сервитьорите се едно са праени за балкантурист 74та!! страхотно ми харесва да карам на банско-има писти за всичко ,но тва висене на лифта долу и после вечеря и спане нещо ме отказва....!!
аз съм твърдо за боровец-дано го направят смислено с разширението и 60км са по-приемливи от 180!! карал съм общо взето почти навсякъде в европа и знам ,че имаме добри условия да станат курортите ни читави ,но с тия простотии ,дето прави цеко ,а и предишният нещастник банев и изобщо идеята за ски-спорт в страната ни ше стане така ,че ше си пална,ше си разхода бимата до алпите и ше си карам там!! цените са почти същите като на банско -само бензина дето идва повечко!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Мнение от acer » 24 Окт 2008, 7:52

Тая витоша вярно трябва да ви я стегнат, че голям капут... Карам само на пампорово без какса със соломон екип! Ама миналата година се направих на батман без джаджити си за презимяване и тая година ще си търся каска... :mhihi:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

UFO Pilot
Аватар
Мнения: 2752
Регистриран на: 2.08.2004
Местоположение: In a galaxy far, far away...
Пол: Мъж

Мнение от Azrail » 24 Окт 2008, 7:56

Витоша (горе на Алеко) до 5г ще стане бетер швейцарски курорт, не бой се.
Събориха Щастливеца - ще го строят наново.
Ще обновят всички лифтове.
Санирането на Заека трябва да е завършило вече...
На самия връх чайната също ще я правят наново, или ще я ремонтират основно, ако не са и започнали още...
И други обновления ще има, ама не са много за публични форуми :mhihi:
В общи линии - има големи планове за там, само седи грей се :mhihi:
MORE BEER!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dewey, Exclusive89

Последни теми
Facebook