Айде на ски-зима е....!?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какво караме?

Ски
214
62%
Борд
132
38%
 
Общо гласове : 346
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 08 Мар 2024, 8:27

ivanski_2 написа:Който му се кара на Пампорово утре или събота е времето, след това приключват нещата ..... Но утре ще е перфектно


Карах аз на 3-ти и на 6-ти на Пампорово, на 4-ти и 5-ти на Чала . Ден с ден няма еднакъв , един ден топло , после сняг и дъжд - шаренко време . На 6-ти обаче Пампорово АД се изложиха - повечето писти не бяха обработени :banghead: . Само Стойките и ски пътя и част от червената 5-ца бяха минати , въпреки че снега спря към 23:00 часа предната вечер :dunno: Нещо свириха отбой май ... Обаче евала за поддръжката на Чала , чудеса правят там въпреки времето и малкото сняг :yes: Пистата беше почти перфектна. :bowdown:
Защо смяташ , че приключват ? Ски инструктор ми каза , че до 10.04 сигурно ще работят , даже сняг чакат :roll:
Сега започва най добрият ски сезон - който кара знае защо :D Време е за Алпите :lalala:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от ivanski_2 » 08 Мар 2024, 18:59

mr_petroff написа:
ivanski_2 написа:Който му се кара на Пампорово утре или събота е времето, след това приключват нещата ..... Но утре ще е перфектно


Карах аз на 3-ти и на 6-ти на Пампорово, на 4-ти и 5-ти на Чала . Ден с ден няма еднакъв , един ден топло , после сняг и дъжд - шаренко време . На 6-ти обаче Пампорово АД се изложиха - повечето писти не бяха обработени :banghead: . Само Стойките и ски пътя и част от червената 5-ца бяха минати , въпреки че снега спря към 23:00 часа предната вечер :dunno: Нещо свириха отбой май ... Обаче евала за поддръжката на Чала , чудеса правят там въпреки времето и малкото сняг :yes: Пистата беше почти перфектна. :bowdown:
Защо смяташ , че приключват ? Ски инструктор ми каза , че до 10.04 сигурно ще работят , даже сняг чакат :roll:
Сега започва най добрият ски сезон - който кара знае защо :D Време е за Алпите :lalala:


Ами дано си прав, и аз карам често последните няколко месеца понеже ми попадна една хубава карта струваща ми няколко бири.
А иначе го казвам понеже след това го дават да се стопли а мен като глдам дърветата без сняг докато карам и виждам тревата не ме кефи изобщо :dunno:
Та за мен утре ще е последното по интензивно каране, после до края на сезона ако някои приятел иска да го водя и така ...
Screenshot from 2024-03-08 18-57-10.png
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 08 Мар 2024, 22:39

Аз за такава карта и агне ще заколя :D Вие местните сте баси мафията :yes: Догодина преди сезона трябва да се видим в някое кръчме :yes:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от ivanski_2 » 09 Мар 2024, 14:26

mr_petroff написа:Аз за такава карта и агне ще заколя :D Вие местните сте баси мафията :yes: Догодина преди сезона трябва да се видим в някое кръчме :yes:


То на цената на бирите ако не ги плащах на персоналска цена щеше да си е почти колкото едно агне :mhihi:

Звучи супер :bchug:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от zAcK » 09 Мар 2024, 16:27

В SLS има 50% дискаунт на почти всички модели на Lange, та ако някой е решил да взима, може да отскочи да провери :bchug: :ok:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от zAcK » 19 Мар 2024, 18:05

На Пампорово в момента си е баш зима :ok: :mhihi: Всичко е побеляло и вали добре. Да видим до колко вечерта ще вали и колко ще натрупа :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от ildivvy » 19 Мар 2024, 19:03

Давайте по някоя снимка де... Да се порадваме и ние на зимата!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от ivanski_2 » 19 Мар 2024, 19:58

zAcK написа:На Пампорово в момента си е баш зима :ok: :mhihi: Всичко е побеляло и вали добре. Да видим до колко вечерта ще вали и колко ще натрупа :mhihi:


Еййй 3 дни ме няма и заваля :ranting: :mhihi:
Но то честно казано доста често на Пампорово вали , в Чепеларе - не .....

Ето снимки(видео)
http://free-webcambg.com/Pamporovo-07-w ... eather.htm
Последна промяна ivanski_2 на 19 Мар 2024, 19:59, променена общо 1 път
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от boris » 19 Мар 2024, 19:58

ildivvy написа:Давайте по някоя снимка де... Да се порадваме и ние на зимата!



Пускай камерите на сайта им
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 25 Мар 2024, 9:01

В събота много се изкефих на Рилските езера , тези как бяха направили пистата горе :bowdown: Лека писта , обаче с перфектна обработка и много бърз сняг - не мръдна до 12:30 ....Неделя покарахме на Боровец- до 9:30 на Ястребците беше добре - четири спускания :wave: , после мармалад . На Маркуджиците до към 11 много добре , след това раздадоха плавниците ... Днес обаче гледам е понаваляло - може да изкара до към 15.04 сезона :dunno:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от ivanski_2 » 25 Мар 2024, 9:15

В момента съм на вилата (~1600м надморска) и вали сняг доста(даже съм леко притеснен за слизането ми) , та би трябвало утре да става на Пампорово, който иска да хване последните моменти за каране там- да се ориентира. След сряда -10-12 градуса(ако може да се вярва на синоптика = всичко свърши :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от b_u_b_o » 25 Мар 2024, 22:31

Пак да се оплача, ебаси тъпата зима. Тоя уикенд реших да видя как е над 2000м, събота пуснах Безбог, а вчера Полежан. Толкова малко сняг по високото не съм виждал в тия 16-17 години от както ходя по-усилено по планините. В момента горе е като през май месец, не март. По едно време докато бъхтех нагоре обмислях да се събуя по гащи, в такава жега не бях пантил.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от drago_pavlov » 26 Мар 2024, 21:47

В събота на Маркуджиците беше като за плаж... До обяд целия плувнах в пот, следобяд направо се вкиснах :lol:
Но все пак има повече сняг отколкото през януари :mhihi:

20240323_103833.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 06 Апр 2024, 14:42

Уникална държава, до 14:00 часа караме ски и то при доста прилични условия/Банско/, сега сме на плаж - 22 градуса, почти жега/с. Баня/. И :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от barabqga » 06 Апр 2024, 19:22

mr_petroff написа:Уникална държава, до 14:00 часа караме ски и то при доста прилични условия/Банско/, сега сме на плаж - 22 градуса, почти жега/с. Баня/. И :bchug:
село Баня до Банско или на Иракли?

Изпратено от моят moto g(8) power lite с помощта на Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook