МАНГАСАРИТЕ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 26 Авг 2004, 10:02

Sasho 28 написа:
Zik написа:
Sasho 28 написа:
Zik написа:
alx написа:
та проблема не е в полицията. или поне не е най-сериозния там..
Така е. Не хвърлям цялата вина върху тях, но ако аз /не дай си боже/ смажа на някой полицай колата едва ли нещата ще се развият по начина по който се развиха при мен. :!:
Нещата не биха се развили по по-различен начин,уверявам те.Ти кво очакваш,да му подхвърлят хероин и да го заключат?-обадил се ТОА ТЪПИЯ


приятелката с колата: Незнам защо , но не мога да ти повярвам. Ако ми кажеш къде живееш и каква кола караш и довечера към 12 ЧАСА ти вкарам задницата в предницата в пияно състояние ще ме пуснеш да си тръгна ей така ли?
Законите са такива :shock: Точно това ще направя за момента!После просто ще действам на частни начала...

еми това ще е съдбата и на наште мангасари

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 26 Авг 2004, 14:31

лошото е, че ако действаш на собствена инициатива и те хванат закона се обръща директно срещу теб :cry:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 26 Авг 2004, 14:35

SASHO 28:Работата на полицаите в случая е да го проверят за алкохол и да му съставят акт-нищо друго!Няма пострадали и не могат да го задържат,щото мангала ще ги съди/ЧОВЕШКИТЕ ПРАВА,ако си чувал/А колкото до съда-щом имаш повече ЪКЪЛ и много свободно време,ходи и си съди кой ти е кеф :D :D :D[/quote]

От цялата работа разбрах , че мангала има човешки права , а аз дето съм българка и съм си в собствената държава нямам.

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 26 Авг 2004, 14:58

Мнооо кофти за колата , щото 20000 бона хич не са малко пари, ако ти я сметна за тотална щета , ще ти я изплатят . Каско нямаш ли :?: Кола за 20000лева без каско :dunno:

:OT: Към колегата с астра 1,4 . Пич карам астра 1,8 и Вектра 1,8 16кл и двете имат разход 8-10 в града зависи от стила на каране. :idea:
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 26 Авг 2004, 15:06

[/quote]Законите са такива :shock: Точно това ще направя за момента!После просто ще действам на частни начала...[/quote]

щом ти би се разправял на частни начала то тогава какъв е смисъла от полицията въобще!!!!!!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 26 Авг 2004, 15:41

LuBo1 написа:Мнооо кофти за колата , щото 20000 бона хич не са малко пари, ако ти я сметна за тотална щета , ще ти я изплатят . Каско нямаш ли :?: Кола за 20000лева без каско :dunno:

Не приятел 20 бона е другата пострадала кола на съседа ми, но той има каско

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 26 Авг 2004, 20:38

Zik написа:SASHO 28:Работата на полицаите в случая е да го проверят за алкохол и да му съставят акт-нищо друго!Няма пострадали и не могат да го задържат,щото мангала ще ги съди/ЧОВЕШКИТЕ ПРАВА,ако си чувал/А колкото до съда-щом имаш повече ЪКЪЛ и много свободно време,ходи и си съди кой ти е кеф :D :D :D


От цялата работа разбрах , че мангала има човешки права , а аз дето съм българка и съм си в собствената държава нямам.[/quote]Верно е много кофти,и аз съм бил в същото положение,но просто няма какво повече да се направи по закон,освен това,което ти написах по-горе.Куките в случая нямат вина,имат вина тия в парламента.Единствената грешка е че са те обезкуражили-еди кой си застр. не плаща добре...но това си е до човек

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 26 Авг 2004, 21:17

LuBo1 написа:Мнооо кофти за колата , щото 20000 бона хич не са малко пари, ако ти я сметна за тотална щета , ще ти я изплатят . Каско нямаш ли :?: Кола за 20000лева без каско :dunno:

:OT: Към колегата с астра 1,4 . Пич карам астра 1,8 и Вектра 1,8 16кл и двете имат разход 8-10 в града зависи от стила на каране. :idea:
1.4 16v харчи повече от 1.8!!!При това знаеш,че патрулка не се кара на 5-та на магистрала,караш на 1-2,подгониш некой :D ,па не ти спре и трябва да ръчкаш до блокаж...11-12 твърдо!Същото е при Е 36-1.6 и харчи 11-12 градско,1.8-пак толкова :DПък и нали се сещаш,че държавата няма да отпусне 98 :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 26 Авг 2004, 22:55

Ми те куките нямат вина но в случая въобще не са ми нужни. Едва ли са нужни на някой. Имам пред вид да помогнат с нещо полезно а не с некви констатации. Аз сам мога да установя че колата ми е смазана. Ето един друг случай- на майка ми и откраднаха телефона и портфейла от службата преди извесно време. Дошли 3 следователи надъхани. Казали че това си е престъпление и ще открият крадеца, защото е влезнато с ключ в кабинета и само 5 човека имат такъв. Миналата седмица дойде препоръчано писмо че полковник еди кой си прекратява разследването. Е бати полицията! Пак ли законите или тоя път некадърността и неспособността им :dunno: ?
P.S. Изкам да кажа с големи букви че нито се заяждам нито провокирам. Просто си говорим и обсъждаме.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 26 Авг 2004, 23:23

Zik написа:Ми те куките нямат вина но в случая въобще не са ми нужни. Имам пред вид да помогнат с нещо полезно а не с некви констатации. Аз сам мога да установя че колата ми е смазана.
Еми нали ти трябва протокол за птп,за да си вземеш парите от гражданската!!!С кво друго могат да ти помогнат-да ти изчукат колата или да ти дадът пари за нова? :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 26 Авг 2004, 23:39

Zik написа: Дошли 3 следователи надъхани. Казали че това си е престъпление и ще открият крадеца, защото е влезнато с ключ в кабинета и само 5 човека имат такъв. Миналата седмица дойде препоръчано писмо че полковник еди кой си прекратява разследването. Е бати полицията! Пак ли законите или тоя път некадърността и неспособността им
А ако крадеца не е оставил отпечатъци,не е включвал телеф. преди да му сменят имеиа,петте човека са върли инкяраджии или не е никой от тях,а 6-ти с шперц,тогава само господ може да го хване :D Ако всичко се разкрива,тогава никой няма да кара Х-5ца :D Е,поне са били надъхани :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 26 Авг 2004, 23:40

Верно бе забраих за протокола :roll: . Значи то само за това ти треат куките дееба. за некъв протокол и после да се разправяш с гражданската :?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 27 Авг 2004, 8:08

приятелката с колата: много съм доволна от протокола ако има и кой да ми го разчете ще съм още по-доволна :D

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 25.08.2004
Местоположение: София

Мнение от Skarabey » 27 Авг 2004, 8:40

Zik написа:приятелката с колата: много съм доволна от протокола ако има и кой да ми го разчете ще съм още по-доволна :D


Не е нужно ти да можеш да го четеш - има си кой да го чете . Все пак не е за домашно четиво. :wink:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 27 Авг 2004, 8:50

:[/quote]1.4 16v харчи повече от 1.8!!!



Ей тва ще го изпратя в Авто-труд или не в Авто-билд....чакай да взема да си купя 1.1 16V та да ми харчи и 14/100...че от мене да знаете 1.1 16V харчи повече от 1.4 16V :lol:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook