МАНГАСАРИТЕ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: Горна Оряховица

Мнение от ludiqdancho » 25 Авг 2004, 17:23

:yes: Zik
Последна промяна ludiqdancho на 26 Авг 2004, 11:40, променена общо 3 пъти
Изображение

Правопис Мастър
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 17.03.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5

Мнение от MOPKOB » 25 Авг 2004, 17:26

Zik написа:
ludiqdancho написа:Наказателен отряд "BMW POWER" :bang: :dummy: :maad: :box: :duel:
BMW ИЗВЪНРЕДНА ПОМОЩ :D

Yes Yes YES
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 25 Авг 2004, 17:59

мисълта ми беше друга. полицията е отреагирала правилно. във всяка една държава, дори при най-жестокото произшествие, те идват, оглеждат и пишат. при съмнение може да накарат някои да духа и ако откаже- се смята за пиян. и толкова. останалото се решава от застрахователите.

та проблема не е в полицията. или поне не е най-сериозния там..
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 29.07.2003
Местоположение: София
Мечтае да кара: E46 M3

Мнение от Kriso » 25 Авг 2004, 21:32

Много сори за колата.Мен ме е яд като чета пък на теб не искам да си помислям какво ти е.Много кофти ситуация.
Станалото станало,за съжаление нищо не може да се направи.
Пожелавам ви скоро по хубава кола да си вземете.

А за мангалите аз напълно подкрепям всички който са за правосъдие на място.Само саморазправа за гадините.
Вярно че има и добри измежду тях ама повечето само крадът и вредът.Така че ако имам късмет да заловя някой на местопрестъпление направоооо :dummy: :dummy: ще си изкарам ядът за 10 години напред.
BMW - The king of the route.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 25 Авг 2004, 21:48

alx написа:
та проблема не е в полицията. или поне не е най-сериозния там..
Така е. Не хвърлям цялата вина върху тях, но ако аз /не дай си боже/ смажа на някой полицай колата едва ли нещата ще се развият по начина по който се развиха при мен. :!:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 25 Авг 2004, 22:04

Zik написа:
alx написа:
та проблема не е в полицията. или поне не е най-сериозния там..
Така е. Не хвърлям цялата вина върху тях, но ако аз /не дай си боже/ смажа на някой полицай колата едва ли нещата ще се развият по начина по който се развиха при мен. :!:
Нещата не биха се развили по по-различен начин,уверявам те.Ти кво очакваш,да му подхвърлят хероин и да го заключат?-обадил се ТОА ТЪПИЯ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 25 Авг 2004, 22:12

Kriso написа:
А за мангалите аз напълно подкрепям всички който са за правосъдие на място.Само саморазправа за гадините.
Лошото е приятел че и да го пребиеш пари нема да видиш а това е по важното. Само ако му вземеш нещо ценно /кола например/ за да си покриеш нещо от загубите. После обаче ще дойдат хиляди мангали, ще те крадат, може да посегнат на семейството на жилище и т.н. Хиляди главоболия. Изхода е да стреляш на месо!!! И да отидеш в затвора да го лежиш. Не си заслужава.

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 25 Авг 2004, 22:23

Зик и приятелката му - много съжалявам за колата. радвам се, че сте живи и здрави, макар ядовете ви да не са малко и наистина е трудночовек да си го представи - в единия момент си седиш отпуснат след работа, на която ходиш за да можеш да си позволиш тези неща и в следващия момент един неграмотен нехранимайко, който не е работил един ден през живота си съсипва плодовете на вашия труд и дори не носи отговорност за това. Много е жалко.
Аз сериозно се присъединявам към предложението на Морков и мислех сам да го предложа - не съм забравил и за случая Пенчев - докато навеждаме глави и отминаваме нещата няма да се оправят. Има начин да се уговорим, естествено не тук пред всички.
Радвам се, че започналото като спор завърши с консенсус и добри чуства - евала момчета :D
Оффтопик

MOPKOB написа:ПП . Абе брат ... ти ли си бре !!

и аз си помислих същото :wink:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 25 Авг 2004, 22:33

Sasho 28 написа:
Zik написа:
alx написа:
та проблема не е в полицията. или поне не е най-сериозния там..
Така е. Не хвърлям цялата вина върху тях, но ако аз /не дай си боже/ смажа на някой полицай колата едва ли нещата ще се развият по начина по който се развиха при мен. :!:
Нещата не биха се развили по по-различен начин,уверявам те.Ти кво очакваш,да му подхвърлят хероин и да го заключат?-обадил се ТОА ТЪПИЯ

Мойте извинения към Sasho 28 че реагирах така и го обидих. Признавам че не бях прав. Ти си запознат с закона и може би си запознат с тези случаи. Може би дори си полицай и изпълняваш закона, и защитаваш свойте колеги. В това няма нищо лошо. Може би аз съм очаквал някаква подкрепа в тяхно лице. До преди този случай "полиция" имаше съвсем друго значение за мен но уви. Да не говорим и законите с какви дупки са и т.н.
Още веднъж се извинявам на Sasho 28

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Мнение от Babuna » 26 Авг 2004, 0:07

Нека разкажа нещо...
Възпитан съм да уважавам закона и тези, които го прилагат. Не мога да кажа, че съм имал симпатии към полицаите, но съм се отнасял с уважение към тях. И съм бил убеден, че те заслужават уважението. Но какво се случи... Блъснаха колата на приятел пред дома му. Аз на 5-тата минута бях при него и съм свидетел и главен участник в случката. Колата му беше смляна - поне 2 бона ремонт, което си е много. За щастие имаше съсед, който бе видял номера (в противен случай как хубаво си изгаряше моят приятел...). Съседът каза, че колата е тъмен голф, но се беше объркал. Намерихме част от бронята на избягалата кола - беше от сеат ибиза, то си го пишеше. И какво каза господин Полицаят - "Ами моля пуснете си жалба, че колата ви е блъсната от незнаен извършител!". Доводите му бяха, че до 3-4 дни, за които те щели да открият колата можела да бъде ремонтирата. ТОЕСТ ЗАЯВИ, ЧЕ НИЩО НЯМА ДА НАПРАВЯТ. КИПНАХ! КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАШЕ ШАПКАРЯТ - ИМАШЕ ТОЧНИЯ РЕГИСТРАЦИОНЕН НОМЕР, МАРКАТА И МОДЕЛА НА КОЛАТА. КАКВО ПОВЕЧЕ МУ БЕШЕ НУЖНО? РАЗВИКАХ МУ СЕ!!! САШО 28, БИ ЛИ МИ ОБЯСНИЛ КАКВО ИМ Е ГРЕШНО НА ЗАКОНИТЕ В ТОЗИ СЛУЧАЙ?
И пак казвам, до този момент аз УВАЖАВАХ ПОЛИЦИЯТА!
CCFL и LED ангелски очи, М пакети за е36/е39/е46/е60/е61/е90/е91/е93/е93/f10/f30/x5 спортни окачвания, спортни генерации, колектори и много други!
OРИГИНАЛНИ ПАРКИНГ СЕНЗОРИ по 39 лв!
Стъкла за фаровете на BMW e46 всички модификации - 45 лв, за BMW e39 фейслифт 79 лева - край на проблема с мътните напукани фарове
М-tec броня пълен за БМВ е36 пълен комплект - 129 лв
M-tec 2 предна броня за БМВ е46 седан,туринг - 189 лв
M-tec предна броня за БМВ е39 - 189 лв
MOTUL 6100 10w-40 Synergie 5 литра - 49.99 лева - МОТУЛ И КАСТРОЛ 100% оригинални на най-ниски цени в БГ
CCFL ANGEL EYES - 49,99 лв
0889 22 66 88

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 26 Авг 2004, 1:39

Babuna написа:Нека разкажа нещо...
Възпитан съм да уважавам закона и тези, които го прилагат. Не мога да кажа, че съм имал симпатии към полицаите, но съм се отнасял с уважение към тях. И съм бил убеден, че те заслужават уважението. Но какво се случи... Блъснаха колата на приятел пред дома му. Аз на 5-тата минута бях при него и съм свидетел и главен участник в случката. Колата му беше смляна - поне 2 бона ремонт, което си е много. За щастие имаше съсед, който бе видял номера (в противен случай как хубаво си изгаряше моят приятел...). Съседът каза, че колата е тъмен голф, но се беше объркал. Намерихме част от бронята на избягалата кола - беше от сеат ибиза, то си го пишеше. И какво каза господин Полицаят - "Ами моля пуснете си жалба, че колата ви е блъсната от незнаен извършител!". Доводите му бяха, че до 3-4 дни, за които те щели да открият колата можела да бъде ремонтирата. ТОЕСТ ЗАЯВИ, ЧЕ НИЩО НЯМА ДА НАПРАВЯТ. КИПНАХ! КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАШЕ ШАПКАРЯТ - ИМАШЕ ТОЧНИЯ РЕГИСТРАЦИОНЕН НОМЕР, МАРКАТА И МОДЕЛА НА КОЛАТА. КАКВО ПОВЕЧЕ МУ БЕШЕ НУЖНО? РАЗВИКАХ МУ СЕ!!! САШО 28, БИ ЛИ МИ ОБЯСНИЛ КАКВО ИМ Е ГРЕШНО НА ЗАКОНИТЕ В ТОЗИ СЛУЧАЙ?
И пак казвам, до този момент аз УВАЖАВАХ ПОЛИЦИЯТА!
Вината може да е в полицаите,а може и да не е.Представи си,че избягалата ибиза примерно е на щерката на Бат Бойко,а :shock: :shock: :shock: Нещата трябва да се оправят,че утре са без работа :( Няма избор.Не изключвам,че може и шофьора на ибизата да е метнал бързи 300лв по-надолу...изкушително,нали?Затова причината в полицаите се елиминира със стабилна заплата,а не с огризки.Иначе по номера се установяват всички данни за 2 минути и в случая на приятеля ти трябва да се състави протокол,а на избягалия му се е***а майката,но не винаги става така.Преди известно време известен наш деятел резна тупаница на униформен полицай,щото му казал,че е разпоредено да не спира еди си къде си :shock: На деятела не му направиха нищо.Четох и един случай в щатите за няква видна дама,спряна за проверка и установена лека употреба на алкохол.На другия ден дамата подала оставка,щото се чувствала гузно :oops: Абсолютен НЕчовек!!!Просто живеем в България,пич.Сърди се на тия дето гласуват законите,заплатите и нямат чувство за отговорност от постъпките си,възползвайки се от служебно положение!

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 25.08.2004
Местоположение: София

Мнение от Skarabey » 26 Авг 2004, 9:16

Zik написа:Мойте извинения към Sasho 28 че реагирах така и го обидих. Признавам че не бях прав. Ти си запознат с закона и може би си запознат с тези случаи. Може би дори си полицай и изпълняваш закона, и защитаваш свойте колеги. В това няма нищо лошо. Може би аз съм очаквал някаква подкрепа в тяхно лице. До преди този случай "полиция" имаше съвсем друго значение за мен но уви. Да не говорим и законите с какви дупки са и т.н.
Още веднъж се извинявам на Sasho 28


:yes: :yes: :ok: :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 26 Авг 2004, 9:31

Sasho 28 написа:
Zik написа:
alx написа:
та проблема не е в полицията. или поне не е най-сериозния там..
Така е. Не хвърлям цялата вина върху тях, но ако аз /не дай си боже/ смажа на някой полицай колата едва ли нещата ще се развият по начина по който се развиха при мен. :!:
Нещата не биха се развили по по-различен начин,уверявам те.Ти кво очакваш,да му подхвърлят хероин и да го заключат?-обадил се ТОА ТЪПИЯ


приятелката с колата: Незнам защо , но не мога да ти повярвам. Ако ми кажеш къде живееш и каква кола караш и довечера към 12 ЧАСА ти вкарам задницата в предницата в пияно състояние ще ме пуснеш да си тръгна ей така ли?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: Горна Оряховица

Мнение от ludiqdancho » 26 Авг 2004, 9:55

:OT: Снощи гледахте ли новините по BTV 40 джагала предимно от горна оряховица арестувани за измама с елеваторни ремъци ......

пфу най после да чуя нещо приятно за мойте уши :twisted:
:OT:
Последна промяна ludiqdancho на 26 Авг 2004, 9:58, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 26 Авг 2004, 9:55

Zik написа:
Sasho 28 написа:
Zik написа:
alx написа:
та проблема не е в полицията. или поне не е най-сериозния там..
Така е. Не хвърлям цялата вина върху тях, но ако аз /не дай си боже/ смажа на някой полицай колата едва ли нещата ще се развият по начина по който се развиха при мен. :!:
Нещата не биха се развили по по-различен начин,уверявам те.Ти кво очакваш,да му подхвърлят хероин и да го заключат?-обадил се ТОА ТЪПИЯ


приятелката с колата: Незнам защо , но не мога да ти повярвам. Ако ми кажеш къде живееш и каква кола караш и довечера към 12 ЧАСА ти вкарам задницата в предницата в пияно състояние ще ме пуснеш да си тръгна ей така ли?
Законите са такива :shock: Точно това ще направя за момента!После просто ще действам на частни начала...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook