Нови документи

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Нови документи

Мнение от Metallium » 23 Авг 2004, 15:14

Сложих си на колата малко от така наречените "винили" в стил Ъндърграунд по вратата и предния капак. Карам така вече 20ина дена без проблеми, но днес ме спряха куките и ме ореваха че трябвало да си сменя документите и да впиша "допълнителен цвят на МПС-то" - което значи нови документи мисля.
Колко струва издаването на такива - картата /от новите/ и има ли начин да се избегне това а само да се добави за цвета?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 29.04.2004
Местоположение: София
Кара: БМВ 725 Е-38

Мнение от ИЛИЯН » 23 Авг 2004, 17:01

Няма начин да го избегнеш приятелю ще те карат да сменяш талона . Първо ще ти вземат пари за еко-таксата 80лв. и после за останалите простотии още 50лв разбирасе ако не сменяш номерата. Преди една седмица прехвърлях моита кола в КАТ и ме направиха луд , накараха ме да сваля една лепенка от вратата (стикера на клуба) иначе нямало да ми дадът талона .
Няма грозни жени, има трезви мъже!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Мнение от tsvet40 » 23 Авг 2004, 18:16

ИЛИЯН написа:Няма начин да го избегнеш приятелю ще те карат да сменяш талона . Първо ще ти вземат пари за еко-таксата 80лв. и после за останалите простотии още 50лв разбирасе ако не сменяш номерата. Преди една седмица прехвърлях моита кола в КАТ и ме направиха луд , накараха ме да сваля една лепенка от вратата (стикера на клуба) иначе нямало да ми дадът талона .

Според мен няма да има нужда от екотакса, но не съм 100% сигурен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 2.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Zik » 23 Авг 2004, 18:29

Щом сменяш талон ще те изгърбат и с еко такса и номера ако си със старите и всички останали простотии приятелю. В кат нема прошка. Ако имаш газова и е без талон там издават -35 кинта. :roll: Ако нямаш аптечка там продават -35 кинта. На това гише за обработка 3 кинта. Там за ксерокс 5 кинта и т.н. Охооо не бачка ръчната- временен талон. Да я опраиш и след един месец ела да си земеш новия. Карай си така и ги "еби у газо" (с извинение). Мародери.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1041
Регистриран на: 15.08.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Citroen Xsara 05' и X9 500cc
Мечтае да кара: нещо с турбо
Детайли за колата: телефон

Мнение от Turboman » 23 Авг 2004, 22:26

Мойта Опел Корса е 4ервена с 2 надлъжни бели лепенки,през цялото купе и постоянно ме тормозят куките за тях,ама аз им отговарям 4е и на астрата надписа "полиция" го няма като доплнителен цвят,а трябва!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1047
Регистриран на: 2.03.2004
Мечтае да кара: М-ка деснячка с газова уредба Mimgas :D

Мнение от PIONEER » 23 Авг 2004, 23:57

Turboman написа:Мойта Опел Корса е 4ервена с 2 надлъжни бели лепенки,през цялото купе и постоянно ме тормозят куките за тях,ама аз им отговарям 4е и на астрата надписа "полиция" го няма като доплнителен цвят,а трябва!

:mha: :mha: :mha: :mha: :mha: :yes: добре им го каза :wink:
и аз имам същия проблем.бях се навил за едни сиви ленти и само това че се водят като допълнителен цвят ме отказа...простотии :(
Изображение
8.32

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 24 Авг 2004, 0:24

И аз мисля да се сменям талона, с новите...че стария взе да се разпада след 8месеца ползване....Но като се сетя за кретенщината в КАТ и ми става лошо, а и се чудя до кога ще продължава това извенземно чудо наречено КАТ.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 24 Авг 2004, 8:39

Turboman написа:и на астрата надписа "полиция" го няма като доплнителен цвят,а трябва!


:D E, това се води "с надписи" - 20 лв. на годинка + снимка на колата в профил и анфас и вписано в талона. Че и се вади специално разрешение за целта.


ИЛИЯН написа:Първо ще ти вземат пари за еко-таксата 80лв.


Парите за Еко таксата се плащат когато не е внесена до сега.
Плаща се еднократно, но ако я нямаш, с ваденето на нов документ се плаща и тя.
Да караш Peugeot е страст!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1041
Регистриран на: 15.08.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Citroen Xsara 05' и X9 500cc
Мечтае да кара: нещо с турбо
Детайли за колата: телефон

Мнение от Turboman » 24 Авг 2004, 9:36

KGB написа:И аз мисля да се сменям талона, с новите...че стария взе да се разпада след 8месеца ползване....Но като се сетя за кретенщината в КАТ и ми става лошо, а и се чудя до кога ще продължава това извенземно чудо наречено КАТ.


Направи като мен - ламинираи го! :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Нови документи

Мнение от ludiqdancho » 24 Авг 2004, 9:53

Metallium написа: и има ли начин да се избегне това а само да се добави за цвета?


ако талона е от старите си го добави сам какво ти пука :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 24 Авг 2004, 10:01

днес ходих до КАТ и КАТ-бастуните ми траснаха като оферта "тънка" 70лева за смяна на талона и т.н....фиша за такива неща е 10лева ме светнаха след като се поразправяш. Така че мисля че 7 фиша като ми напишат е пак същото 8)

Или пък ще взема 10пакета фъстъци и някоя кутийка биричка да имам да раздавам :lol:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook