има ли място за още един болен от синьо бялата болест?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

има ли място за още един болен от синьо бялата болест?

Мнение от blqsu4ko » 12 Авг 2004, 11:25

Здр на вси4ки аз сам на 12 години от сф и ви питам 6те ми разре6ите ли да у4астжам ж дискусиите 6те ви саоб6те 4е знам мн за вазраста си!!!
Live it like you Love it

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 12 Авг 2004, 11:46

Разбира се, че ти разрешаваме, хубаво е да има млади ентусиасти! Добре дошъл!

Следвай правилата в този форум, нормално е за възрастта ти да не знаеш много неща за BMW или въобще за автомобилите, затова чети, учи се и не прави грешката да досаждаш с безсмислени мнения или да се превъплащаваш в народната поговорка "на всяко гърне меродия"!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Мнение от blqsu4ko » 12 Авг 2004, 12:56

тва последното ми хареса и ще ви кажа 4е от 2 дни 4ета форума и ве4е знам мн пове4е за БМВ от преди и ме зарибихте с тая е21.ве4е и аз ме4тая за такава ама 6те е мн ретро
Live it like you Love it

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 12 Авг 2004, 14:53

Добре дошъл! :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Мнение от blqsu4ko » 12 Авг 2004, 16:51

мога ли да питам 6то сте толкова зле настроени към кола разли4на от БМВ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Live it like you Love it

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 12 Авг 2004, 19:07

Аз лично вчера се убедих за пореден път,че НЕ ми харесва да карам кола с предно предаване.Сещаш се като изключим тези с предно колко малко сериозни и достъпни марки остават.
Също така съм забелязал,колко е голяма разликата в изработката на БМВ и МБ и "народните" марки.Просто обърни внимание на детайлите.
Не на последно място,колата сама те печели.Просто се качваш,караш и вече знаеш,че ТОВА Е КОЛАТА! При мен случая беше точно такъв :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Мнение от blqsu4ko » 13 Авг 2004, 8:27

to4no na brat mi golfa 140 konq me spe4eli o6te kato go zapalih i forsirah a posle kato me povozi brat mi... :twisted: :twisted: :twisted:
Live it like you Love it

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 13 Авг 2004, 10:50

blqsu4ko написа:to4no na brat mi golfa 140 konq ...

Е па точно голфетката ли намери да споменеш :lol:
Пич говориш за синьо бяла болест и резко извърташ към "любимия" голф ... уточни се накъде си пък ако е БМВ добре дошъл :ok: ако не има и фауве клуб :roll:
May the BMW force be with you!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Мнение от blqsu4ko » 13 Авг 2004, 11:52

не просто говорехме за тва как колата те спе4елва и и брат ми го продаде ве4е са6то така 6те ти кайа 4е предпо4итам е 21 и само 4е ня мразя като вас вси4ки марки освен БМВ просто показвам 4е всяка по мо6тна кола 6те те спе4ели а ако и ти се ка4и6 в тоя голф 6те заговори6 като мене!!!
Live it like you Love it

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: Горна Оряховица

Мнение от ludiqdancho » 13 Авг 2004, 12:03

blqsu4ko написа: а ако и ти се ка4и6 в тоя голф 6те заговори6 като мене!!!


Точно на Vasilen ли намери да го кажеш това. :dummy: :mha: :mha: :mha:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Мнение от blqsu4ko » 13 Авг 2004, 12:55

явно гре6а мен ми харесват вси4ки мо6тни коли които са бързи естествено на4ело е БМВ следвано от... няма да кажа 4е пак 6е ме освиркате!!
Live it like you Love it

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 15.05.2004
Местоположение: София

Мнение от fortune » 13 Авг 2004, 13:04

ей блясъчко :) трябват ти още поне 50 пъти по 2 дена да четеш форума и ще разбереш много неща. Имай търпение :) Естествено, че всяка мощна кола носи удоволствие, но ние тък сме се събрали не само, за да възхваляваме нея, а красотата, страхотната немска мисъл, която и до днес ( след близо 20 години ) продължава да ни изумява! Един автомобил не е само конски сили, повярвай ми има още куп интересни неща, които ти предстои да научиш. В общи линии тук сме се събрали хора със сходни интереси, които опират до марката БМВ. Не изгаряме от желание да коментираме останалите такива, не ги мразим. Усещаш ли тънката разлика. Мен примерно въобще не ме касае някой голф, астра или не знам какво си колко била силна. Тук съм да разбера как да си ремонтирам това онова по БМВ-то, да видя кой какво е постигнал със своето и т.н. Успех и приятно четене! :)
човек се учи докато е жив...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 14 Авг 2004, 10:56

blqsu4ko написа:мога ли да питам 6то сте толкова зле настроени към кола разли4на от БМВ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


здравеи и от мен и добре дошъл----- да караш бмв това е страст ,тази марка сиа позволиават определена група хора(не като пари)а като стил на живот ,всеки пат като се ка4иш в такъв автомобил,завъртиш клю4а и имаш 4увството 4е с въртенето на маслото ти се върти и кравта,всиако подаване на гаста тие адреналин ,колата сама посебеси предрасполага кам агресиа с големите си мотори ,с перфектният им звук,купетата са винаги добре изпипани с външният им вид ,макар и прости4ки ,производителите на бмв,са наблегнали не толкова на красотата на външниа дизаин колкото на моща под капака там се крие наи много карасотата на тези колици ,когато седнеш вътре ,ти полу4аваш удовлствито от комфорт и спортно каране.Кола коиато поне за мен напълно отговаря на характера на един 4овек.сядаш вътре оглевдас се и казваш да тоива е колата за мен


(можеби си виждал хилиади изпалнениа с тази марка по улиците аколко пъти си виждал мерцедес да се вурти на едно място да прави бърнаут.да излиза с вратите напред и да се пре4упва)

наи гилямото удоволствие е когато ги гледас по магистралите с бясна скорост как муцините им забити напред,винаги гледат насъскани и нервни всякас казват ния ма да позволия да има друг като мен на пътя


това е от мен дано поне малко сам те накарал да по4увстваш това което 4увствам аз кам любимата бима :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Мнение от blqsu4ko » 16 Авг 2004, 8:45

добре де БМВ е супер кола по магистралата за пловдив няква е30 на някъв приятел на брат ми се састезава с VW golf combi мисля 4е 4 и го размазахме а БМВ то не знам кво бе6е ама бе6е 170 коня 320 май вие 6е кажете кое е 170 коня
Live it like you Love it

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 16 Авг 2004, 9:18

blqsu4ko написа:добре де БМВ е супер кола по магистралата за пловдив няква е30 на някъв приятел на брат ми се састезава с VW golf combi мисля 4е 4 и го размазахме а БМВ то не знам кво бе6е ама бе6е 170 коня 320 май вие 6е кажете кое е 170 коня

Хахахахаха ша ма прощаваш, всички голфетки и прочее асвалтни въшки ми говореха смело за магистралата ... е над 1000 км навъртях по родните магистрали и междуградски пътища е вервай ми един немаше който да си позволи лукса да ме изпревари :D
А на магистралата към Варна ако знаеш какъв кеф е не е натоварено и със скорост 200-220 колите не им виждах марките 8)
May the BMW force be with you!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook