Прожекционен апарат Хитачи цп-с210вт

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Прожекционен апарат Хитачи цп-с210вт

Мнение от KAMIKADZE » 11 Авг 2004, 18:38

Има ли някой информация за този апарат и добър ли е за хоум синема ... в момента му върви промоцията на метро и много ме заинтрегува ...
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 31.05.2004
Местоположение: Люлин

Мнение от Vladi » 11 Авг 2004, 19:05

Не знам дали това ти върши работа на все пак

This affordable LCD projector can display a 60 diagonal image from only 1.8m away and uses three new 0.55 4: 3 LCD panels giving high performance at excellent value for money. The CP-S210WT is one of the quietest LCD projectors available generating just 27dB of acoustic noise (whisper mode) and combined with Hitachis advanced Motion Adaptive Progressive Scan technology delivers high quality flicker-free pictures. Incorporating a high quality optical zoom lens with a longer throw distance the CP-S210WT is highly suitable for ceiling mounting and the 4000-hour lamp life in whisper mode reduces cost of ownership. A four user memory facility allows customized projector settings to be preset and saved and security features include PIN code protection. With low noise high performance and 1200 ANSI Lumens the CP-S210WT projector is a must for professional yet affordable presentations.


И тук
The Throttle remains in sport mode, the DSC is off and the smile just gets wider and wider!

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Мнение от KAMIKADZE » 11 Авг 2004, 19:18

Да прочето почти всичко в нет-а - много го хвалят чак ме изненада единствено контраста му е слаб но това се решава лесно с външни щори :twisted:
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 31.05.2004
Местоположение: Люлин

Мнение от Vladi » 11 Авг 2004, 19:25

Иначе колко парички му искат, защото аз външни щори имам, и само апарата ми липсва :D
The Throttle remains in sport mode, the DSC is off and the smile just gets wider and wider!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 11 Авг 2004, 19:26

аз лично нон-длп не бих си купил.. дори и без пари да ми го дават..

също мисли хубав екран- тои е точно толкова важен колкото и проектора при домашния театър..
алекс
трабант 601с
разни други возила

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Мнение от KAMIKADZE » 11 Авг 2004, 19:31

1690лв без ддс
Дават го с някъв екран но аз си харесах Datalux...
Дпл е доста пари ...
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook