Много съм разочарован от една фитнес зала...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Много съм разочарован от една фитнес зала...

Мнение от zmej » 22 Юли 2004, 10:50

Бих искал да споделя разочарованието си от отношението на някои хора. Случая е следния:
От скоро ходя в една сравнително нова фитнес зала, която се намира в сградата на 20-та поликлиника. Понеже нямам нужда да правя маса, а дори напротив използвам предимно аеробните уреди. Обикновено след като направя няколко серии на лежанката и на някой гладиатор, се качвам за около 1 час на един уред, който е нещо като симулатор на ски бягане.
Явно обаче много съм ги уплашил хората, че ще им счупя уредите и вече на всички бягащи пътечки и други аеробни уреди (с изключение на велоергометрите) сложиха табелки, че са само за хора до 80кг... (аз съм близо 2 метра и съм 110кг.):evil: :evil: :evil:
Яд ме е, че си взех карта и сега трябва да си я изхарча там, естествено след това ще си търся друга зала, където да тренирам.
:banghead:

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 23 Юли 2004, 9:19

Виталити в Лозенец е най добрата зала.......намира се близо до Кошарите, ако те интересува ще ти я обясня по-подробно :idea:
Изображение Изображение Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Мнение от b2 » 23 Юли 2004, 9:29

м/у другото как са цените на фитнес залите в софия?
разбирам, че има различни зали с различни цени ама например в Сливен са от 0.8 до 3-4 лева :lol:
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Мнение от zmej » 23 Юли 2004, 9:36

quixzole написа:Виталити в Лозенец е най добрата зала.......намира се близо до Кошарите, ако те интересува ще ти я обясня по-подробно :idea:


Ми кажи къде е и колко струват картите и единичните посещения.
Дано там поне да не ми забранят достъпа до уредите..

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 23 Юли 2004, 10:56

Значи на светофара на Кошарите тръгваш посока правителствена болница/или новата щаб квартира на американците :lol: / .....там на кръстовището завиваш на ляво и на първата пряка завиваш в ляво, след тва първата в дясно....на ъгъла има едно заведение FLYр веднага след него е фитнеса.......с голям зелен надпис пише VITALITY.....
Цената на единичното посещение е 6 лв.
има всичко което може да си помислите......с климатик е и е много чисто......уредите също са много читави....има даже и боксова зала без пари :lol: сауна, парна баня,джакузи и солариум се заплащат.......
Често Маги Малеева блъска:lol: там , също и Георги Бачев / щото залата е на гаджето му:yammy: /
Изображение Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 8.07.2003
Местоположение: София

Мнение от Mr.White » 23 Юли 2004, 13:22

На Славия тренировката е 4лв. за фитнеса и 2лв. бокса,мисля че е една от най-добрите зали в София.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 27 Юли 2004, 10:19

Направо си е най- добрата.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 9.06.2004
Местоположение: Софията...

Мнение от acrimonious » 27 Юли 2004, 10:22

Аз пък отскоро си ходя в Барадур в Студ. град до Трафик и много й се кефя. Не е лукс, но уреди на липсват и тренировката ти е 1,50 преди 16:00ч. и 2лв след. Има солариум и протеинов бар. Разделени са женската и мъжката зала (не знам това плюс ли е или минус :lol: )

П.с. Ма май като гледам трябва да слушаш bum_bum :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 27 Юли 2004, 14:33

Принципно много як се става в зала до 2лв за тренировка максимум :)))
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 9.06.2004
Местоположение: Софията...

Мнение от acrimonious » 28 Юли 2004, 13:16

Ми може и така да е- в Барадур единствения уред за аеробика достъпен за мъже е велометърът :)

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 25 Авг 2004, 18:06

Цената на единичното посещение е 6 лв


а за цял месец/3 и т.н. ?!?

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook