М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 16.02.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: e39 m57d30 и пластмасово е30
Детайли за колата: съмнително бавна

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от A.McQueen » 07 Юни 2012, 12:05

Мишел написа:
A.McQueen написа:Най-дразнещата реклама е на Булсат където някаква изцъклена женичка храни бебето си :ranting:
Тая ме е увредила психически за цял живот. Само като я видя и ми се прис*ра :bang:

Това оная дето не може да му нацели устата с лъжицата ли е? Сигурно е тя, не зная какво рекламират, защото ме влудява и не я гледам цялата.


Същата :banghead:
Докато вечеряш на масата като ти пуснат и някоя реклама за хемороиди и някак обстановката става по-романтична :ranting:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от TNT » 07 Юни 2012, 12:08

Припомнихте ми защо толкова рядко си включвам телевизора...
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Apassionata » 07 Юни 2012, 12:10

И мен ужасно започнаха да ме дразнят рекламите. Имам чувството, че са се увеличили петкратно, и като продължителност е като брой в една пауза, и като пъти пускане по време на даден филм... И най-тъпъто е като превключиш друг канал, за да не ги гледаш и там реклами и пак превключваш и там... и ... :twisted: Обаче му намерих цаката :mrgreen: Телевизора ми е с два тунера и има функции запис, напред, назад и пр. Като тръгна да гледам някой филм бия пауза, през тва време права нещо друго, я пуканки, я салатка, тоалетна и т.н, после плей... и като дойде реклама превъртам с егаси кефа напред :lalala: :mhihi: Направо кат някъв победител се чувствам :kuku: :lol: Лошото е, че всички реклами понякога са повече като продължителност от времето за печене на фъстъци... примерно :bang:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 331
Регистриран на: 10.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 330xd, 2008 A8 4.2tdi
Мечтае да кара: WBS

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Brat mu » 07 Юни 2012, 13:08

Apassionata написа:И мен ужасно започнаха да ме дразнят рекламите. Имам чувството, че са се увеличили петкратно, и като продължителност е като брой в една пауза, и като пъти пускане по време на даден филм... И най-тъпъто е като превключиш друг канал, за да не ги гледаш и там реклами и пак превключваш и там... и ... :twisted: Обаче му намерих цаката :mrgreen: Телевизора ми е с два тунера и има функции запис, напред, назад и пр. Като тръгна да гледам някой филм бия пауза, през тва време права нещо друго, я пуканки, я салатка, тоалетна и т.н, после плей... и като дойде реклама превъртам с егаси кефа напред :lalala: :mhihi: Направо кат някъв победител се чувствам :kuku: :lol: Лошото е, че всички реклами понякога са повече като продължителност от времето за печене на фъстъци... примерно :bang:

Owned!Тази функция със записа е много истинско нещо!А в отношение на реклами като продължителност и мега простотия - btv и nova, както и всичките им производни са неповторими!Само те могат да излъчват филм с продължителност 1.20мин. в рамките на 2 часа!Накрая не помниш за какво е бил филма,но си научил наизуст тъпите реклами!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Демирев » 07 Юни 2012, 13:16

Brat mu написа:А в отношение на реклами като продължителност и мега простотия - btv и nova, както и всичките им производни са неповторими!Само те могат да излъчват филм с продължителност 1.20мин. в рамките на 2 часа!Накрая не помниш за какво е бил филма,но си научил наизуст тъпите реклами!


Явно не си гледал RTL De и особено немския VOX! 3 часа от времето от 20 до 23.30 ч. е реклами. Уж ги бяха наказали преди 5-6 г. ама пак си продължават с посирането в рекламите.
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от bmw325tds » 07 Юни 2012, 13:35

Вечерям в кухнята - там нямам TV, никога не съм имал и не мисля да има.
Отивам в хола и си пускам дръпнат филм на лаптопа като ползвам за втори екран TV-то.
Ако не мога да си дръпна филм отивам на кино.
Сериали на гледам, новините не са истински (за сравнение може да се провери на Изображение).
Като се замисля аз нямам кабелна...

Рекламите са индустрия и ще ги има и в бъдеще. Дразнят, натрапват се, но нали това им е целта.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от sambeto » 07 Юни 2012, 14:53

Vra4anin написа:Какъвто "парфюмът", такива и рекламиращите го :banghead:

В един линк по-горе бяха засегнати и рекламите в една врачанска телевизия на име :bowdown: S Music :bowdown: , за тези които са пропуснали и не знаят какво е то врачанска телевизия, моля запознайте се: 1, 2, 3, 4, 5.
:mhihi:


:OT: Изгледах всичките реклами....аз не знам какво да кажа просто.....ние там сме готови за Комиците :paranoid: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от saleen » 07 Юни 2012, 15:02

Ей затова филми не гледам по ТВ-то,а само на компа :mhihi: Това е гавра със зрителя!
Никой не мое ма връне на селу!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 3.05.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от exotique » 07 Юни 2012, 15:58

AGT написа:Решили сме проблема на 50%. Тръгнат ли реклами настава бой кой да докопа дистанционното да смени канала.

NStorm написа:
И ББСи-то е така в UK, няма реклами, имат 5 канала и 100 регионални ТВ и радиа, ама към 160 паунда на година...който иска да заповяда :mhihi:


Точно £145.50 е.

В Бг -София 90 канала за 150 кинта първата година и 300 лв втората при двугодишен договор :kuku: Пак ни биха по ниски цени Англичаните :banghead:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от alx » 07 Юни 2012, 16:44

Ronka написа:Пък и не е интересно да ти влиза информация без дискусия ...

п.с. Не употребявам тв,вестници, списания, фейсбук и т.н. (анти) социални мрежи ... просто на тоя живот не ми трябва да се обърквам и натоварвам повече :D


тези двете ми харесаха и съм съгласен с тях
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от AGT » 07 Юни 2012, 18:02

exotique написа:
AGT написа:Решили сме проблема на 50%. Тръгнат ли реклами настава бой кой да докопа дистанционното да смени канала.

NStorm написа:
И ББСи-то е така в UK, няма реклами, имат 5 канала и 100 регионални ТВ и радиа, ама към 160 паунда на година...който иска да заповяда :mhihi:


Точно £145.50 е.

В Бг -София 90 канала за 150 кинта първата година и 300 лв втората при двугодишен договор :kuku: Пак ни биха по ниски цени Англичаните :banghead:

Искаш ли да ти кажа колко е full пакета на SKY. По-добре не ,че тия 150лв ще ти се сторят като стотинки.
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от kiko » 07 Юни 2012, 19:08

абе хубаво ги плюеме рекламите ама ако не са те,голямите бтв и нова ще приличат на канал1 а там всички са от дебил нагоре и водещи и предавания все едно с конкурс са ги избирали.аз просто се самоизключвам като почнат все едно ги няма само си намалям тв-то.
но наистина тея от сем ли кви са, поне м/у 19 и 21ч трябва да ги махнат тея с гъбичките,плюешите зъби и тем подобни гнусни реклами

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Jordana » 07 Юни 2012, 19:43

И оня дет полива тревата след като е зобил виагра :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е61 535d
Мечтае да кара: F10 m550d

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от epleired » 07 Юни 2012, 20:09

А най-тъпото нещо е рекламите по време на Волейбол.Има реклама преди започването на гейма на първото техническо на второто техническо и на края на гейма.От 20 минути гейм 6 минути реклами дават басииии. :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 8.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 М52B20 coupe
Мечтае да кара: Bmw Е36 M3

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от emiliqn.gqurov » 07 Юни 2012, 22:22

outworld написа:Верно я забравих леля КОйка, много якаааа

http://www.youtube.com/watch?v=e1xp42HLBU8

Давайте линкове на такива кретенски реклами :lol:



http://vbox7.com/play:824521a40c :mhihi: :mhihi: :mhihi:

И мен доста ме дразнят рекламите. По дискавъри също са леко дразнещи защото рекламират едно и също
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook