жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: жени и коли

Мнение от michev » 18 Сеп 2018, 19:11

немо написа:
Top Gun Maverick написа:Зависи какви жени имате предвид най-вече. Хора всякакви, така и жени всякакви. Повечето не избират мъжа по колата му, който мисли така явно има голям проблем и комплекс.

+1 :yes:

+1 и от мен! Когато се запознахме с моята жена, бях с Лада 2105, единственото, което и правеше впечатление бе цвета, и това, че колата винаги е чиста отвътре. Нещо, което сега трудно ми се отдава с децата :mhihi:
only rear wheel drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: жени и коли

Мнение от Dextuar » 18 Сеп 2018, 19:13

c04 написа:По колата посрещат, по портфейла изпращат :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Даааа, не мисля, че ще те върне, ако вместо с М5 Ф10, я вземеш с S63 AMG Coupe.
Истината, за съжаление е, че младите българки около 25г, дето са аха да хванат последното гадже, че мама и тате дават вече зор за внуци, мноооого внимателно подбират. Единици са се сгаджосали в университета и оттам са почнали да задълбават връзката. Това по това, което аз виждам де.

michev написа:
немо написа:
Top Gun Maverick написа:Зависи какви жени имате предвид най-вече. Хора всякакви, така и жени всякакви. Повечето не избират мъжа по колата му, който мисли така явно има голям проблем и комплекс.

+1 :yes:

+1 и от мен! Когато се запознахме с моята жена, бях с Лада 2105, единственото, което и правеше впечатление бе цвета, и това, че колата винаги е чиста отвътре. Нещо, което сега трудно ми се отдава с децата :mhihi:


Когати си се запознал с жена ти, най-вероятното да имаш кола е бил ебати плюса, без значение точно к'ва. Отделно психиката не и е била изродена с всичките глупости от социалните мрежи, сигурно не е посещавала и такива семинари.

https://gospodari.com/%D0%BD%D0%B0%D1%8 ... 47094.html

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: жени и коли

Мнение от Dextuar » 18 Сеп 2018, 19:40

Да не отварям нова тема:

След като днес разбрахме, че с Е60 коври не се забиват, освен ако не са от някое село, в което тепърва преоткриват Nokia 3310 с фенерче, мисля, че е редно всеки да метне своите 2 стотинки по темата за колко меркантилна е станала българката в днешно време. Лично съм чувал от познати на приятелка да и казват да си опича акъла и че бедняци не искат, да внимавала как ги избира, че после с дете никой няма да я иска и непременно да разпита за цялата рода къде и с какво се занимават, щото повече бачкатори в родата не им трябват :mhihi:

Та според вас, изродиха ли се отношенията между хората заради всичките позьорщини от социалните мрежи?
Наясно съм, че всяко правило си има изключение, но са съжаление лично аз виждам тези изключение все по и по-рядко.

А и друго ми е любопитно, ако всяка ковра си хване богаташ, и предвид че богаташите са някакво крайно число, а коврите значително повече, какво правят останалите коври без богаташ? Пък както знаем, такива жени са често за краткотрайна консумация и често биват сменяни, но все пак и те най-вероятно искат семейство, деца и т.н.

А пък може да се посетили и този курс и да ги задържат, знае ли човек :mhihi:

https://gospodari.com/%D0%BD%D0%B0%D1%8 ... 47094.html

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: жени и коли

Мнение от Knoxville_ » 18 Сеп 2018, 19:43

Който търси ковра, намира ковра.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 18 Сеп 2018, 19:48

dextuar написа:Да не отварям нова тема:

След като днес разбрахме, че с Е60 коври не се забиват, освен ако не са от някое село, в което тепърва преоткриват Nokia 3310 с фенерче, мисля, че е редно всеки да метне своите 2 стотинки по темата за колко меркантилна е станала българката в днешно време. Лично съм чувал от познати на приятелка да и казват да си опича акъла и че бедняци не искат, да внимавала как ги избира, че после с дете никой няма да я иска и непременно да разпита за цялата рода къде и с какво се занимават, щото повече бачкатори в родата не им трябват :mhihi:

Та според вас, изродиха ли се отношенията между хората заради всичките позьорщини от социалните мрежи?
Наясно съм, че всяко правило си има изключение, но са съжаление лично аз виждам тези изключение все по и по-рядко.

Пак с изричното уточнение, че не говорим за всички, а за по-некачествения материал, но все пак са мнозинство..
Това си е женска природа, просто в някои периоди няма условия да се развихря, във времена като нашите, предпоставките са повече от достатъчни, отделно че дори се поощрява по много линии. Да, вярно също че майката е основен фактор.
И не, не е само за България, повечето сигурно знаете за МGTOW движението- не го подкрепям напълно, но ги разбирам..

А и друго ми е любопитно, ако всяка ковра си хване богаташ, и предвид че богаташите са някакво крайно число, а коврите значително повече, какво правят останалите коври без богаташ? Пък както знаем, такива жени са често за краткотрайна консумация и често биват сменяни, но все пак и те най-вероятно искат семейство, деца и т.н.
Е това и аз съм се чудел и не ми го побира главата- явно чакат до последно и после или с някой осезаемо по-дрът (разведен с амнайсе деца) или се примиряват с "обикновено" момче и така.. :dunno:
И да сме обективни- има и невероятни жени, а пък мнозинството от тях са с едни от най-глемите отрепки :shock: :help: :dunno: -или са сами.. Хармонична двойка от двама които си "отиват" и са не само привидно щастливи, аз поне виждам много, много рядко
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: жени и коли

Мнение от немо » 18 Сеп 2018, 19:57

А какво е "ковра"?
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: жени и коли

Мнение от Kurtov » 18 Сеп 2018, 20:02

немо написа:А какво е "ковра"?


к**ва/к**ва*р в тълковния речник пише, че е развратна/тен жена/мъж, а виж ковра и аз не знам кво е :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 18 Сеп 2018, 20:14

Ей не подценявайте жените на тема коли :ok: Имам една доста красива приятелка/сексуален обект, с която излизам чат-пат, и за която направо бих се оженил (чети надолу :mhihi: ), ако нямаше конкретни специфики привички и специфики на характера, но това е отделна тема :ok: Тааа... това същото момиче на една от първите ни срещи знаеше разликата между центробежен компресор и twinscrew :shock: Направо ме застреля :ok: :mhihi: Знае колко тежат карбоновите джанти на Koenigsegg и разни такива неща дето и аз не съм се сетил да търся :ok: Та да...

dextuar написа:...колко меркантилна е станала българката в днешно време.

Напоследък попадам на жени дори 7-9 години по-млади от мен, които като цяло държат, да си плащат сметката, таксито и т.н. Не ме разпитват какво ми е благосъстоянието, какво карам (често с такси се придвижвам и най-вече метро), къде живея и т.н. Интелигенти млади дами, с които човек може да води нормален разговор. И при това красиви. Направо да се изуми човек! Явно се намират, макар и може би рядко :dunno:
Съответно от друга страна излизах с една мой набор, която беше като калкулатор - директно си дрънчеше подаръчета и говореше как е съвсем нормално мъжът да подарява. Да, нека подарява, ама на трета среща ли бе, моме... :ok:

И явно това е ключа от бараката:
Knoxville_ написа:Който търси ковра, намира ковра.

:ok:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: жени и коли

Мнение от bum_bum » 18 Сеп 2018, 20:53

Са ще ви дам един хинт за скъсани пикъпъри, които няма как да блеснат с кола.

Вземете си мотор. Нещо до 10-тина години не е никак скъпо. 90% от коврите не ги разбират и може да мине за чисто нов като се лъсне малко по-усърдно.

Прилично якенце и каска са 1к, но поставени небрежно на стола в кафето дават +10 джус моментално.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: жени и коли

Мнение от alx » 18 Сеп 2018, 21:14

bum_bum написа:Са ще ви дам един хинт за скъсани пикъпъри, които няма как да блеснат с кола.

Вземете си мотор. Нещо до 10-тина години не е никак скъпо. 90% от коврите не ги разбират и може да мине за чисто нов като се лъсне малко по-усърдно.

Прилично якенце и каска са 1к, но поставени небрежно на стола в кафето дават +10 джус моментално.


о, да не разводняваме темата- говориме само за коли.

моторите са... друга бира. какъвто и да е, колкото и да е мощен/ немощен.. имаш ли каска и яке и не си ужасно грозен/ дебел - си неустоим- две мнения няма.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 847
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: жени и коли

Мнение от BorislavB » 18 Сеп 2018, 21:31

alx написа:
bum_bum написа:Са ще ви дам един хинт за скъсани пикъпъри, които няма как да блеснат с кола.

Вземете си мотор. Нещо до 10-тина години не е никак скъпо. 90% от коврите не ги разбират и може да мине за чисто нов като се лъсне малко по-усърдно.

Прилично якенце и каска са 1к, но поставени небрежно на стола в кафето дават +10 джус моментално.


о, да не разводняваме темата- говориме само за коли.

моторите са... друга бира. какъвто и да е, колкото и да е мощен/ немощен.. имаш ли каска и яке и не си ужасно грозен/ дебел - си неустоим- две мнения няма.



Що бе BMW правят и мотори... :lol: :lol:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: жени и коли

Мнение от Dextuar » 18 Сеп 2018, 21:33

BorislavB написа:
alx написа:
bum_bum написа:Са ще ви дам един хинт за скъсани пикъпъри, които няма как да блеснат с кола.

Вземете си мотор. Нещо до 10-тина години не е никак скъпо. 90% от коврите не ги разбират и може да мине за чисто нов като се лъсне малко по-усърдно.

Прилично якенце и каска са 1к, но поставени небрежно на стола в кафето дават +10 джус моментално.


о, да не разводняваме темата- говориме само за коли.

моторите са... друга бира. какъвто и да е, колкото и да е мощен/ немощен.. имаш ли каска и яке и не си ужасно грозен/ дебел - си неустоим- две мнения няма.



Що бе BMW правят и мотори... :lol: :lol:

За тия пари, дето са им моторите, 2х Е60 :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 31.03.2011
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от big_dane » 18 Сеп 2018, 21:58

bum_bum написа:Са ще ви дам един хинт за скъсани пикъпъри, които няма как да блеснат с кола.

Вземете си мотор. Нещо до 10-тина години не е никак скъпо. 90% от коврите не ги разбират и може да мине за чисто нов като се лъсне малко по-усърдно.

Прилично якенце и каска са 1к, но поставени небрежно на стола в кафето дават +10 джус моментално.


За по-голямата част да, но има и една малка част, за която това е -200 точки на секундата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: жени и коли

Мнение от FaceOff » 18 Сеп 2018, 22:54

Мен и двете ми жени (с брак) са ме взимали скъсан :mhihi: А пък вече движа с колОло.. нема коя да ме наплюе, камо ли да ме погледне :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: жени и коли

Мнение от Vasko » 18 Сеп 2018, 23:23

Колеги, не че нещо ама като чета мненията всички имате по два и по три автомобила ,а няколко дена по-назад в едни други теми се оплаквате ,че горивото поскъпнало, дали да си сменяте гумите и т.н. и т.н.
Не разбирам , ама наистина нищо не разбирам ! Аз колкото и да се мъча едвам смогвам да поддържам трите БМВ-та във фамилията , а не съм на заплата - аз съм си шефа, пък като гледам тук повечето сте на заплатки от по 1000 -1500 лв. Пък и като сложите и за фонда и аз съм човек, петък и събота на заведение , за жената, за детето и после как Ви остава за поддръжка на автомобилите и то няколко ?Хайде, кажете ми как става тази работа ? Хайде, очаквам да ме налазите за това мое изказване :)))
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook