М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от randity » 06 Юни 2012, 22:08

zazomazo написа:
acho.rs написа:...
и гледам - някакъв му снимат подробно палеца на крака как загнил половината ог гъбички :banghead: :banghead: ...


ако не те кефи тая, може да дебнеш една друга-за паста за зъби...с кървавата храчка и изплютия зъб в снежнобелия умивалник
:bgflag: :bgflag:

Оная с гъбичките по/под/над ноктите беше уникална - "Ако видите пожълтяване, отделяне на нокътя от основата ...". Винаги я хващах тамън като съм умрял от глад и съм си напълнил устата ... Пък тя и с подробни снимки ..
П.П. Нема, нема и като излезне една такава тема та човек си повдигне настроението :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от BMW_RIDER » 06 Юни 2012, 22:27

acho.rs написа:
Jordana написа:Всичко изписано по нагоре означава само едно .....рекламите са си свършили перфектно работата. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Целта им е точно това да бъдат забелязани и на подсъзнателно ниво се запеметяват елементи от рекламата дори и да не ни харесва.Тия неща не се пускат как да е.Има доста специалисти зад това нещо и се прави съвсем умишлено и целенасочено.

Е при мен не са си свършили работата защото нямам :
- гъбички
- диария
- падане на зъби
- мензис
:dunno:



Това ако ти стане може да пробваш с оня кучешката храна за твърдо ако.....
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от павката » 06 Юни 2012, 22:37

аз се чудя какъв рекламен пазар има,че оня гергов под пари останал,като само зверски простотии гледаме :bowdown:
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Bogat-Beden » 06 Юни 2012, 22:49

повечето от вас не помнят,но навремето се плащаше данък за притежаван телевизор :)
за съжаление рекламите са им основен приходоизточник и това ни е цената да си промиваме мозъците безплатно..
има държавна телевизия е Дания,по която реклами няма,но се плаща равностойността на около 250лв годишно данък..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Механджията » 06 Юни 2012, 23:02

оооо бях забравил за диарията в 20:00 .... еее Ачо, ако нямаш диария, след няколко пъти гледане ще ти се присере гаранция - и ще станеш таргет-клиент :mhihi:


таман гледам рекламата на ДЗП - данон за пиене.... тия и те си мислят, че ще стане някво култово питие сред 13-годишните.... аман де зе пе - Да ви го Завра в Пърдялника, некадърни рекламни продусъри.... това, че коментираме малоумните реклами не значи, че са си свършили работата...

последните няколко месеца ме кефи май само на нокия лумия рекламката, дето дават как няколко групички си издивяват тихо :) и мелодийката е зарибяваща
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Jordana » 06 Юни 2012, 23:13

Аз пък мислех че ДЗП значи " да заколим прасето" ама явно съм сбъркал
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 321
Регистриран на: 28.05.2007
Местоположение: Reading, UK

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от NStorm » 06 Юни 2012, 23:34

Bogat-Beden написа:повечето от вас не помнят,но навремето се плащаше данък за притежаван телевизор :)
за съжаление рекламите са им основен приходоизточник и това ни е цената да си промиваме мозъците безплатно..
има държавна телевизия е Дания,по която реклами няма,но се плаща равностойността на около 250лв годишно данък..


И ББСи-то е така в UK, няма реклами, имат 5 канала и 100 регионални ТВ и радиа, ама към 160 паунда на година...който иска да заповяда :mhihi:
21/02/08...speechless
__________________
Продава се парцел в регулация в Бургаско, инфо на ЛС

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от ja » 06 Юни 2012, 23:35

От това, което се излъчва рекламите са най, малкия проблем...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3332
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от spacepl » 06 Юни 2012, 23:37

Абе рекламите са си малоумни, то е ясно. Мен обаче особенно силно ме дразни момента с повишаването на звука, имало е моменти в които ми е идвало да се обадя в някое живо предаване в натоварено време и да им разкажа едни истории за майки, сестри, жени и дъщери. :evil:

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 30.11.2010
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от asdfdwadwa » 06 Юни 2012, 23:47

Моето предложение е вообще да не гледаш ТВ! Най-добре сам да си правиш филм-а :weed: :smoke:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от cod-cdbp » 07 Юни 2012, 0:58

Пускал съм го ама си е баш по темата :mhihi: :mhihi: :mhihi:


ПС Добре че има такава тема че да се осведомя какви реклами дават :angel:

ПС Имаше една за хапчета за простата, някакъв пич излиза по хавлия на двора, изпуска си хапа върху маркуча дето полива ливадата, и струята полудява :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Benord » 07 Юни 2012, 1:22

Темата Ви е хубава и точна колега!
Бях си задал въпроса навремето,какво прави децата ни тъпи и напълно невъзприемчиви,докато не забелязах собствените си да рецитират телевизионните дивотии.
Рекламата е създадена да привлече внимание дори и на незаинтересованите,с възможно най-психологическите възможни въздействия.Повишаването на звука,който дразни колегата над мен,е само един от детайлите.Всъщност това е един метод за масова дистанционна хипноза.И какво се получава,щеш –нещеш прави ти впечатление.До тук добре,ама не е едно и за малко,а е порой от машинации.Мозъка се препълва с информация и защитата щтраква,за да не прегори хайвана.Днес така,утре така и става рефлекс.На практика така реагират децата и в училище.Механизмът е същият,независимо от полезноста си.Това е отвратителното постижение на рекламите,ама нали има Господ,острието се обръща и към тях.Ако дори и Вие гледате и то с интерес рекламният блок,след пет минути ако се замислите ще разберете,че мозъкът Ви не е запаметил нищо.Куха работа са това рекламите,ама и главите ни изкуфяват!Пазете си децата от рекламният блок!!! Ще видите,че ефекта няма да закъснее!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от AGT » 07 Юни 2012, 2:01

Решили сме проблема на 50%. Тръгнат ли реклами настава бой кой да докопа дистанционното да смени канала.

NStorm написа:
И ББСи-то е така в UK, няма реклами, имат 5 канала и 100 регионални ТВ и радиа, ама към 160 паунда на година...който иска да заповяда :mhihi:


Точно £145.50 е.
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от павката » 07 Юни 2012, 7:18

относно увеличаването на звука имало много жалби,ама тея от телевизиите се оправдавали,че не можели да направят нещо.просто така се получавало и използват едни техн термини,къде и на тях не са им ясни
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от b2 » 07 Юни 2012, 7:45

acho.rs написа:
Jordana написа:Всичко изписано по нагоре означава само едно .....рекламите са си свършили перфектно работата. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Целта им е точно това да бъдат забелязани и на подсъзнателно ниво се запеметяват елементи от рекламата дори и да не ни харесва.Тия неща не се пускат как да е.Има доста специалисти зад това нещо и се прави съвсем умишлено и целенасочено.

Е при мен не са си свършили работата защото нямам :
- гъбички
- диария
- падане на зъби
- мензис
:dunno:

Свършили са си работата щом тука говорим за тях. И недай си боже ако проимаш нещо от тези като застанеш в магазина на претъпкания щанд дето от всяко нещо има по 20 вида веднага ще разпознаеш това, което го рекламират дори подсъзнателно.
Съдя по себе си - въобще не се замислям за неща като прах за пране, паста за зъби и т.н. въпреки, че има по 300 вида от тях - директно грабвам най-шарения ариел и колгейт и заминавам :lol:

Споделям мнението, че рекламите са пагубни за децата и очевидно им действат хипнотизиращо. Изобщо е най-добре да не се гледат масовите телевизии като БозаТВ и т.н. Камоли рекламите, новините и "шоупрограмите" им :mhihi:
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook