кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Borymeckata » 18 Ное 2019, 9:22

Тия обувки LOWA наистина са страшни, от известно време ги оглеждам много сериозно. И цените им са страшни - тези, които ми харесват, са над 300 лева... :shock: :shock:
Все пак не съм се отказал да си направя такъв коледен подарък. Да видим покрай "черния петък" дали няма да излязат на някаква по-нормална цена...

В тази връзка - купих си работни обувки WORKER'S, естествен набук и велур, жълти, високи, шити за подметката, без желязо, с месингови куки. Засега съм много доволен, май никога не съм имал по-удобни зимни обувки... Още не смея да се зарадвам, защото не съм ги пробвал във всички възможни условия, но за момента са ОК.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

Мнение от Venelin1111 » 18 Ное 2019, 19:09

Изображение

C kompresor-че


Sent from my iPhone using Tapatalk
Последна промяна Venelin1111 на 18 Ное 2019, 21:49, променена общо 1 път
Няма вече BMW

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от kiko » 18 Ное 2019, 21:48

DaGa написа:Ха ,стана ми интересно щото съм от квартала - къде пък под моста има магазин за авточасти ?! Има една умряла автомивка и от друга страна платен паркинг

скоро май не си минавал от там/1-2г/ ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от nickstorm » 18 Ное 2019, 23:51

Lowa-та си е баварска фирма :mhihi: Износих им един чифт работни обувки за 3 години хардкор работа-изтърка се подметката и започнаха да пропускат вода оттам, отгоре не са мръднали. Та си взех нови. Иначе са супер удобни. Сега новите са ми Renegade Work GTX Low. Планирал съм си да си взема и едни Camino GTX TF за зомби апокалипсиса :lol:

До колегата с Мерцедеса-вътре е малко тесничък, имам предвид дори и за шофьора.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Владо » 19 Ное 2019, 0:18

веднагА дофърча един консултантин, и ми предложи камино-то... може и да си въобразявам, но ренегата :mhihi: ми хареса повече поради 2 причини: отпред е по-широк, и понеже така ми е и кракът, съответно лепна, и второ, една идея е по-висок в задната част на стъпалото, или токът... а може и просто да беше съвсем точния номер, нямаше този номер камино-то...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от empar » 19 Ное 2019, 9:23

Владо написа:веднагА дофърча един консултантин, и ми предложи камино-то... може и да си въобразявам, но ренегата :mhihi: ми хареса повече поради 2 причини: отпред е по-широк, и понеже така ми е и кракът, съответно лепна, и второ, една идея е по-висок в задната част на стъпалото, или токът... а може и просто да беше съвсем точния номер, нямаше този номер камино-то...


Някъде в България ли ги намери на живо?
Аз ги оглеждам онлайн от доста време, но искам първо да ги видя на живо. :lalala:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Borymeckata » 19 Ное 2019, 10:35

Кажи къде могат да се пипнат обувките, че и на мен ми е интересно.
Разбира се, имам предвид нови обувки. Иначе съм виждал носени от мои познати и втора употреба по пазарите - всички ги хвалят.

Баварска фирма, викаш... Значи LOWA ще излезе нещо като BMW при обувките... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от (bubsa) » 19 Ное 2019, 10:39

В спорт депо се продават обувки от тази марка.Вече дали ще го има този модел вижте на сайта им.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Владо » 19 Ное 2019, 11:55

За съжаление не съм ги взимал от при нас, но в спорт депо наистина ренегата присъства, като цената му е отлична :clap:


пп: естествено може да премерите в този магазин, а да поръчате от друго място... черния петък наближава :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ogata » 19 Ное 2019, 21:01

e28 :smoke: :mrgreen:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Pisobella » 20 Ное 2019, 1:43

Borymeckata написа:Баварска фирма, викаш... Значи LOWA ще излезе нещо като BMW при обувките... :mhihi: :mhihi:


по принцип не се водят БМВ-то при обувките. По-към средния клас са ми на мен, така да го кажа :")))) В Спорт депо ги има, поне за там се сещам. Иначе в София има и доста други магазини с какво ли не.
Иначе и аз имам едни трисезонни леки LOWA и съм що-годе ок, не са нещо кой знае какво. Детски модел един ... :mhihi: :mhihi: :mhihi: Нося ги втора година и биват. Но и не съм ги носила като цяло кой знае колко и по кофти терени, че да знам колко траят на издевателства. Всичките други ми бяха супер неудобни, всъщност. Има някои, които ми изглеждат страхотно, и ...толкоз. Ужасно твърди или все нещо неудобни.

А като цяло с обувките е няква лотария. Можеш да дадеш торба пари и да се скапе, може нещо по-евтино да издрапа години без да мръдне.
Имам едни, които са с най-яките подметки, тва няма хлъзгане и на някакви мокри и стръмни камънаци и терени се лепиш като коза!, но за сметка на това се изпокъсаха супер бързо. Едно куче ми ги нагриза, тоест съвсем малки дупчици направи, и ...оттам се разпра мембраната..... А на втория сезон носене (пропуснах една година, че нали поскъсани и нямат вид...ама тая година цяло лято ходих с тях) даже гумата на подметката им се разлепи на някво място (!!!?) И то не е било толкова зверско носене.... а са обувки за 350лв+ туристически. (добре, че бяха намалени на бая....) Уж супер удобни, ама лепенките ми бяха втори приятел цяло лято :mhihi: :mhihi: Макар че, честно казано, бих си взела пак такива, ако има оферта ...
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Владо » 20 Ное 2019, 11:19

ау... таз фирмичка я забраих :mhihi:

лично и близката рода тая зима ще я караме с breccia и clay pants... удобни, ще видим колко ще карат... засега препоръчвам ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от b_u_b_o » 20 Ное 2019, 14:38

Pisobella написа:Имам едни, които са с най-яките подметки, тва няма хлъзгане и на някакви мокри и стръмни камънаци и терени се лепиш като коза!, но за сметка на това се изпокъсаха супер бързо. Едно куче ми ги нагриза, тоест съвсем малки дупчици направи, и ...оттам се разпра мембраната..... А на втория сезон носене (пропуснах една година, че нали поскъсани и нямат вид...ама тая година цяло лято ходих с тях) даже гумата на подметката им се разлепи на някво място (!!!?) И то не е било толкова зверско носене.... а са обувки за 350лв+ туристически. (добре, че бяха намалени на бая....) Уж супер удобни, ама лепенките ми бяха втори приятел цяло лято :mhihi: :mhihi: Макар че, честно казано, бих си взела пак такива, ако има оферта ...


Ей женска му логика. Нахрани ги едно хубаво и накрая заяви, че пак би си ги купила. Ако знаеш колко съм слушал да ми се оплакват от бившите си гаджета и след месец да се връщат пак при същия "боклук" :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Pisobella » 20 Ное 2019, 16:10

b_u_b_o написа:
Ей женска му логика. Нахрани ги едно хубаво и накрая заяви, че пак би си ги купила. Ако знаеш колко съм слушал да ми се оплакват от бившите си гаджета и след месец да се връщат пак при същия "боклук" :mhihi:


Ми.... от една страна са ми донякъде удобни и подметката е страхотна(!) и поради тая причина цяло лято драпах с тях, макар че нямат изобщо хубав вид с тия съдрани мембрани, ама ми трябваше сигурна и все пак тествана обувка. От друга страна не знам дали не са ми една идея по-малки ли какво, че да ми правят проблеми, щото не са ми на 100% в удобството... . Никога преди това не са ми правили такива проблеми, но и никога не съм правила по-сериозни преходи с тях. Така че.... не знам. Иначе можех да ги заменя, ама не им пазих документацията :) Може и да съм попаднала на по-кофти обувка, та - бих им дала втори шанс :) Пък и не знам сега, ако кучето не ми ги беше нагризало, дали щяха да се съдерат така :mhihi: :mhihi: Разлепването на подметката вече е друго. И на дизайн ми харесват, тва като плюсче.

А тва с "боклуците" е друга тема :mhihi: Патологията е от друго ниво :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от KoolyO » 20 Ное 2019, 18:33

Горните постове ми напомнят на брат ми какво цитира: "Абе страхотни са тия обувки. Правят ми много мазоли, ама страшно ми харесват!"
Ми на това няма какво да кажеш...
Уникални са...
За зимни в България са ми останали едни Hi-Tec, едни Teva и едни Lowa. И трите съм си ги избирал по мене и не мога да се оплача от нито един от тези чифтове. Купувал съм си ги преди да дойда тук (в UAE) и всеки път като се прибирам, при лоши условия си ги нося и съм доволен.
Как и да е... По темата:
Друга тема ми напомни, че трябва да кажа, че Xiaomi Mi Purifier 2S си върши страхотно работата и съм супер доволен от него. Предполагам по-големите ще са даже още по-добри.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook