жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12762
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: жени и коли

Мнение от vld » 11 Дек 2018, 17:25

Баси чета чета и ми се струва че повечето мъже са супер егоисти...
Че за какво живеете ако не да създавате семейство и деца?
Само мимолетни връзки и секс за по веднъж, това ли е смисъла на живота?
Доста безинтересно ми се струва :help: :help: :help:
Айде на 20 годишните това им е нормално докато срещнат точния човек ама да я караш така цял живот, е това не го разбирам...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: жени и коли

Мнение от klintan66 » 11 Дек 2018, 18:44

Имам опит и подход с жените и не ми е много трудно да бъда с тази която искам.
А аз искам жени за забавление по принцип. Мисля че няма жена, която да откаже независимо от материално, социално и интелектуално отношение. Може и да греша но до сега това говори опита ми. Просто трябва да е подходящ момента.
Клишетата - "имаш страшни очи, крака, коса, дупе, нокти, ръце, устни- Ти си различна , специална и уникална " вървят безотказно.
Виждал съм супер свестни да връзват на супербуклуци и т.н.
Работил съм много с жени и съм ги поизучил.
Искат да ги натискаш , да си мъжки пич и основно да си МРЪСНИК! Която каквото и да говори иска секс мин 2-3 пъти седмично.
Иска да блесне по различен начин. Обичат експерименти и аплодисменти. Тези неща съм ги чул с ушите си много пъти.

Грубо казано даде ли си телефона остава само да си изиграеш картите. За тях секса за една нощ или свирка означава много по-малко даже нищо от колкото за нас мъжете.

По принцип мнението ми за жените е, че са на по-ниско стъпало от мъжете.
Същото важи и за любовницата. В случая тя ми дава това от което имам нужда. Мръснишки секс , усмивки , нежност , страст , домонстрира и влюбеност, което ми е приятно. Че може да отлети може но до сега стои.

Bogat-Beden, да и за така мисля. Да живееш с принципи също въпрос на принципи. :bchug:
drago_pavlov , именно мисълта за папмперси ме мотивира, но стигне ли се до там сам ще се гръмна.
acer , няма как да се откажа за сега.

Да кажем нещо като последен или предпоследен ловен сезон ! :mhihi:
Ще ги закръгля на 10 години и спирам.

Мой приятел ми сподели ,че има любовница от 18 години. Довел си я при него в чужбина близо до неговата къща.
Познавам и една друга двойка . Сигурно са любовници повече от 25 години.

"Ако имаш любов имаш всичко , ако нямаш няма значение какво друго имаш"

На тези семейства които са си достатъчно свалям шапка. Ако има такъв тук да каже как става.
Последна промяна klintan66 на 11 Дек 2018, 19:12, променена общо 2 пъти
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 11 Дек 2018, 18:57

Клинтън президент, оле! :bchug: :yes: :yes: :yes:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: жени и коли

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Дек 2018, 19:29

Клинтън, не знам на колко години си, оставяме въпросното бижу настрани, но със сигурност не си видял много типажи жени. Или по-специално онзи, който мислиш, че няма. Явно си видял много жени, но да ти кажа има едно нещо, че държейки и търсейки еди какво си, обикновено срещаш само това нещо. Различната от тоя тип жени ако я срещнеш някой ден, тя определено няма да ти се прави, че е такава, а просто ще си бъде такава. Ни поведение ще ти помогне, ни коли, ни пари, усеща веднага всичко и толкова. Само да не ми обясниш сега как и ти така си си мислел, но онази твоя управителка изглеждала от тоя тип, на никой не пускала, накрая ти си се обазложил с твой познат, оня отишъл и я свалил веднага като си тръгнал с нея, после като си я питал защо го направила и тя ти казала за да не и досажда онзи. Тя си е била ПЪЛЕН миндил, просто ти не си го знаел само защото не го е показвала и си бил още по-заблуден защото евентуално не е сваляла теб.
А това, че ще се спреш след година или година и половина или някакъв сезон... :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ела и ме заплюй лично мен ако го направиш и то за постоянно. Според мен може да намалиш темпото, може да отложиш следващото бижу или работата с тази, но скоро няма да спреш. Това на база написаното от теб и моя опит. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: жени и коли

Мнение от klintan66 » 11 Дек 2018, 19:44

Разбира се има и изключения това мисля че се подразбира.

Двама рибари ловят риба.
Първия попитал - Какво ли правят сега нашите жени? -
Или плетат или се е%ат казал втория.
След малко първия започнал да събира въдиците да си ходи.
-Къде го попитал другия.
-Моята не може да плете!!!
:mhihi:
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 11 Дек 2018, 20:04

Понеже гледам тука пишат доста майстори в занаята , кажете според вас кой регион на страната се слави с най дашни дами ? Аз съм чувал разни лакърдии за Плевен Пловдив ...ама ми се струва у монтанско виреят най големите вереци :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: жени и коли

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Дек 2018, 20:16

Пак си в грешка, особено като мислиш, че по-бедните региони са по-прости и лесно връзват. Те понякога от простотия пък хич не връзват. :mhihi:
Иначе отговорът е лесен - Студентски град. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
А сериозно, едва ли има такъв регион, навсякъде е едно и също, само тактиката в различните ситуации и хора се променя. И да ти кажа нещо пак в духа не беднотията, в днешно време циганките пускат по-трудно от обикновените Българки. :mhihi: За ония първите още има някакви неща като чест, да е девствена като се жени и бла-бла. :mhihi: Туркините също, убиват се да лъжат техните как са паднали в плевнята и там са прокървили. :mhihi: Понеже при първия акт мъжа Турчин като вземе жената, слага едно бяло чаршавче под нея и трябва да има кръв на него. Няма ли, значи не става и вече някой е минал от там. Помакините са доооста по-разпасани, те са се отърсили от тия неща, поне тия с Българските имена и за тях няма проблем, но пак дават вид на непускащи, обаче само дават или е до време.
Размисли и страсти за етносите. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: жени и коли

Мнение от Nickelback » 11 Дек 2018, 20:22

Bogat-Beden написа:...
Никелбацк, аз също съм от влюбчивите и много съм го ял, ама какво да се прави, идеалист по убеждения.. :lol:
Донякъде можеш да се предпазваш от това, като се фокусираш върху негативните черти на една жена, особено в характера й!
От доста време го нямам този проблем, че минах една възраст, в която хем не мога да си го позволя, хем и жените не ме гонят много ( да се чете "никак" :mhihi: )
Както винаги съм напълно съгласен с ацера, в случая и с мангини за отношението, само ще допълня, че на отвратително отношение се връзват и прекрасни жени. Те пък са с кофти детство и оттам- много ниска себеоценка, не се обичат достатъчно, имат дълбоко убеждение, че трябва да страдат и всякакви такива психически обременявания :help:
С боримечката ще се съглася, че съвети не се искат и не се дават в любовта, но аз поне имам обширен отрицателен опит и познание как да НЕ стават нещата :lol: , та ако това може да помогне ..
Аз от сто години все чакам и избирам жената с перфектния за мен характер-срещнах я на доста напредналата ми възраст от 39.. Викам си - край, тя е човекЪТ, деца, внуци, къща, куче и т.н.. :lol: Но не би, за хиляден път задължителната грешка направих да се държа прекалено мекушаво и добре с нея и аз като ацера и се предоставих на длан- картите на масата и ... :banghead: :ranting: :censored:
Остава ми утешението, че "не е била за мен", за съжаление с полигамията и пик ъп-а хич ме няма, та засега ще си философствам само .
Стигнах до гениалния извод, че трябва в 90 процента от случаите, когато вземаш важно решение във връзка и живота като цяло, да се съобразяваш най-вече със себе си. На когото и друг да посветиш живота си и да се жертваш, ще съжаляваш рано или късно.. Така работи Вселената просто.. :dunno:


:yes:

Не че да те успокоявам, надъхвам или нещо от сорта, или пък някой друг, но ми попадна преди време тази статия, показваща една грозна истина...

:arrow: Приложна икономика на секса

Изображение

Какво ви е мнението, отговаря ли на действителността? Според мен да в голямата си част :dunno:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 11 Дек 2018, 22:50

Според мен това е истинската графика :mhihi:
smv_curve1.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от STEVAL » 11 Дек 2018, 22:58

Jordana написа:Понеже гледам тука пишат доста майстори в занаята , кажете според вас кой регион на страната се слави с най дашни дами ? Аз съм чувал разни лакърдии за Плевен Пловдив ...ама ми се струва у монтанско виреят най големите вереци :mhihi:


-Ади ма
- ццц
- Ади ма
- ц ц ц ц
-Ти от де си ма?
- От Плевен
- Я лягай бързо долу

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от Superexstatic » 12 Дек 2018, 0:12

Като визия и количество за най-топ категорично номинирам Варна. Кофтито става като си отворят устата. С това миекание рязко ми разбиват ценностната система, дали :|
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 12 Дек 2018, 1:23

Nickelback написа:Какво ви е мнението, отговаря ли на действителността? Според мен да в голямата си част :dunno:


Да, една красива жена от 15 до 30 (ако се поддържа), предлага на света красотата и плодородието си. Един мъж от 15 до 30 се изгражда... дик ис абундант енд лоу валю :mhihi: Освен ако не добавиш някаква добавена стойност, тогава ставаш ценен за обществото. Не че обществото не е счупено... мисля че на запад социума може да рухне заради ниската раждаемост, ама тва е за друга тема.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: жени и коли

Мнение от kasho » 12 Дек 2018, 11:32

Nickelback написа:Изображение


Мисля, че тази графика е относително вярна за сексуалната пазарна стойност, както пише в статията. Даже при мъжете продължава да расте кажи-речи докато не започнат да изкуфяват - развиват се, правят кариера, трупат опит и т.н. Пък и има виагра :mhihi: Докато при жените - деца-меца, спират да се развиват кариерно, поувисват... Говоря в общия случай. Не, че няма поддържани жени и такива с кариери на по 40+, както и мъже-пропадналяци и алкохолици, които за нищо не стават.
Колкото обаче за сексуални възможности и апетити - там съм чел, че цветовете са по-скоро обърнати. Мъжете достигат пика на своите възможности на 18-20 години (говоря за чисто физическа издръжливост и твърдост "в боя" :mhihi:, а не за опит ), докато жените към 35-38 са най-ебливи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 12 Дек 2018, 18:43

Bogat-Beden написа:...
Аз от сто години все чакам и избирам жената с перфектния за мен характер-срещнах я на доста напредналата ми възраст от 39.. Викам си - край, тя е човекЪТ, деца, внуци, къща, куче и т.н.. :lol: Но не би, за хиляден път задължителната грешка направих да се държа прекалено мекушаво и добре с нея и аз като ацера и се предоставих на длан- картите на масата и ... :banghead: :ranting: :censored:


Мда, загубиш ли мистерията и поеме ли тя контрола на зле отиват нещата. Аз лично не го играх тангото толкова лошо - 2 пъти се отдръпна при което и аз се отдръпнах и после тя сама се върна и се бори за връзката. Носех се по течението, без плануване, не съм бил нийди, нареждах я (на шега) пред нейни фр.. пак обаче ме усети че имам по-силни чувста от нея, без никога да съм се обяснявал в любов. Който иска връзката по-малко той я контролира и по-естественото е мъжа да я иска по-малко и жената да се опита да го "запре". В обратният ред си разменяте едва ли не ролите и затва не работи.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: жени и коли

Мнение от klintan66 » 12 Дек 2018, 19:34

Както и да го играеш тангото жената има интуиция и ако не си абсолютно непроницаем с най-малкия жест по празници, рожденни дни или намек за ревност се издаваш и ролите се обръщат.
Много пъти съм си мислел ,че ако на младини не се ожениш не виждам как, когато всичко ти е все по-прозрачно ще направиш тази крачка.
Има и огромна доза късмет на какъв човек ще попаднеш и накъде ще го насочиш с поведението си.
Често се говори за компромис. За мен това е просто да търпиш нещо което не харесваш.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook