жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: жени и коли

Мнение от shlosera » 21 Сеп 2018, 20:48

Щом си с един човек за какво ще му кръшкаш? Тръгне ли един от двамата по чуждо дузпата е свирена, няма да карат много, за да тръгне да кръшка мъж или жена значи нещо вкъщи не е както трябва (тва за нормалните хора изключвам ку**оляците и женкарите).
По темата. Масово жените се заглеждат по колата (то вече масово са си златотърсачки де). И да ако слезеш от гнила 36ца нямаш същия шанс като ако слезеш от е класа 2015г. Мойта поне знам, че не я свалих с колата (карах гнила астра ф кабрио и кат валеше вънка и капеше на главата голям кеф беше като ме нервира кръшкам на ляво и я мокри). Ама пък всеки на тоя свят си има некви кусури, тъй че никой не е перфектен и не живее с перфектната жена.

Изпратено от моят G3311 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: жени и коли

Мнение от ceco_kd » 21 Сеп 2018, 20:57

shlosera написа:Щом си с един човек за какво ще му кръшкаш? Тръгне ли един от двамата по чуждо дузпата е свирена, няма да карат много, за да тръгне да кръшка мъж или жена значи нещо вкъщи не е както трябва (тва за нормалните хора изключвам ку**оляците и женкарите)
....


Изпратено от моят G3311 с помощта на Tapatalk


Точно така е.
Аз мисля, че с жена ми сме си най-близки приятели. Казал съм й, че ако кривне по-добре ще е да не ми казва. Да си й тежи на нея! Що мен да ме корми отвътре! Надявам се и вярвам, че няма да се стига до там да си разваляме приятелството така да се каже, а какво ще е ..... времето ще си покаже

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: жени и коли

Мнение от mangini » 21 Сеп 2018, 23:08

Rainy написа:Щастливи са изключенията, които са намерили това, което искат, живеят в ПАРТНЬОРСТВО, а не доминация или подчиненост.


Хубаво е, че се спомена и думата "партньорство". Според мен масовите двойки/семейства не са базирани на партньорство, а на отношения тип "взимане - даване". Най-често в чисто материален вид - мъжът плаща, жената консумира и играе ролята на играчка и имидж за пред хората. Интересното е, че за такъв тип отношения не се изисква хората да са умни, осъзнати и т.н., а просто да имат определени интереси един от друг. Евтината ковра е съгласна и на Е36 (без да искам да обидя който и да било), "скъпата" и с многото претенции гледа от Х6 нагоре. И двете са еднакво долни, просто едната си е повярвала повече. Както се казва - different toilet, same shit. На другия полюс е истинското партньорство, при което хората първо трябва да са достатъчно осъзнати сами за себе си, същевременно да знаят какво точно искат и към какво се стремят. При такова положение не би трябвало да има ултиматуми, изисквния и доминация, а просто хармония и наслаждаване на съвместния живот. Със сигурност има такива двойки, но те са доста малко на фона на целия цирк. :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: жени и коли

Мнение от Kurtov » 21 Сеп 2018, 23:22

kasho написа:
BaDxBoY написа:Аз напримен имам жена до мен, която е перфектната домакиня,интелигентна,с образование,добра професия,добро семейство и т.н., но има моменти в които трябва да пикъпна нещо от сорта на Норчето от Вип Брадър, за да си задоволя мъжките неща. Кифлите и красотата винаги ще са приоритет...


Напълно те разбирам за задоволяването на мъжките неща. Предполагам не само аз, предимно мъже сме тук. Обаче си задай следния въпрос - така като обичаш да пощипваш странично, ако жена ти разбере и те напусне - колко време ще те "топлят" коврите като въпросното Порче (не е печатна грешка) от Бай Брадър? И предпочиташ ли Порчето пред домашния уют и усещането, че вечер като се прибереш имаш стойностен човек до себе си, човек с който ей така да си поговориш и да обсъдиш деня си, задачите за утре, човек който не те е срам да представиш на роднини или бизнес-партньори да речем?

Иначе да - всеки нормален мъж иска да клати 9ки и 10тки, да ги корми като риби, да ги пълни като агнета, да ги качва на гръцки колички, обаче какво става като изпразниш макарите и елиминираш сексуалния елемент от връзката? :dunno:


Извинявам се, че толкова късно се включвам :mrgreen: , но защо трябва да изключваме сексуалния елемент от връзката ? Не може ли да изпразниш макарите в самата връзка, или това не е част от връзката :mhihi: ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: жени и коли

Мнение от Superexstatic » 22 Сеп 2018, 0:47

А някой виждал ли е Рейнито? Щото едно е по пикапата да е 7-10-ка и да ги говори тия(евала), а съвсем друго ше е да е някоя 4-ка или 5-ца(то кви други да ги дрънка) :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: жени и коли

Мнение от barty » 22 Сеп 2018, 8:21

Темата отиде в БГ мамата, :mhihi:
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 22 Сеп 2018, 9:11

Няма по-лошо нещо от мацката да ви е харесала колата - ще я кара и ще пуска пак, на тия дето я кефят по други параметри :mhihi:

Следната история уж е реална - топ мацка с манекенска визия, не работи, по цял ден само спа/магазини/релакс, мъжа й е купил нов премиум джип.. огласи пред приятелки си "мъжа всичко ми дава, но ми е скучно и пак си имам любовник" :mhihi: Биологията така работи, не може да си "купиш" привличане.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: жени и коли

Мнение от Мордехай » 22 Сеп 2018, 9:19

За мен една жена, която не се впечатлява от лъскава кола е или много тъпа или презадоволена. И в двата случая е зле. Умната жена се впечатлява от всичко и си прави сметката какъв е мъжът срещу нея и за какво ѝ е - за секс, семейство, приятелство, бизнес или друго. Замислих се, ча за момента май не познавам такава...
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: жени и коли

Мнение от acer » 22 Сеп 2018, 9:27

Или просто са независими и могат да излезнат с който искат, а не с който трябва ;)
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: жени и коли

Мнение от hell's angel » 22 Сеп 2018, 9:35

Мордехай написа: Замислих се, ча за момента май не познавам такава...

Не знам, ама и тия с големите цици не са за изпускане :ok:
Ubi dubium, ibi libertas


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 22 Сеп 2018, 9:51

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: жени и коли

Мнение от FaceOff » 22 Сеп 2018, 12:40

Мордехай написа:За мен една жена, която не се впечатлява от лъскава кола е или много тъпа или презадоволена. И в двата случая е зле. Умната жена се впечатлява от всичко и си прави сметката какъв е мъжът срещу нея и за какво ѝ е - за секс, семейство, приятелство, бизнес или друго. Замислих се, ча за момента май не познавам такава...
Какво имаш предвид под 'впечатлява'? Пълно е с цигани с лъскави коли и сякви простаци и селтаци. Да разбира, че е скъпа - да, но до там, ама то и най-простите кифли го разбират, според теб значи са много умни?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: жени и коли

Мнение от Мордехай » 22 Сеп 2018, 13:15

Не мога да ти разбера въпроса, но не съм написал, че всяка която се впечатлява от скъпи автомобили е умна. А по повод камво значи да се впечатлява - не значи да скача веднага в леглото на собственика, а да разбира че не е поредният нещастник, работещ в цех за салати с големи идеи и недостижими мечти.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: жени и коли

Мнение от Top Gun Maverick » 22 Сеп 2018, 14:18

Да вметна само, че има жени, които се впечатляват от определени коли, обаче тотално не се интересуват кой е собственика, нито дали и колко пари има, нито си търсят някой/нещо, а просто харесват колата. Не е зле да вкарате и това в уравнението.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: жени и коли

Мнение от c04 » 22 Сеп 2018, 14:43

Че те така Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Kroki

Последни теми
Facebook