жени и коли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: жени и коли

Мнение от host » 21 Сеп 2018, 15:18

всички изневеряват ;)

има и хора дето уж са заедно ... ама е само по разни интереси и си шават яко и мъжа и жената и се правят , че нищо няма :D :mhihi:

общо взето тръгне ли в тая насока работата ... няма спиране ... имам и познат който много време беше от тия дето утешават чуждите жени ... ся му се е паднала една ... мачка го като салфетка :mhihi: :mhihi: :mhihi: чудя се кога пак ще мине в нелегалност

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: жени и коли

Мнение от ildivvy » 21 Сеп 2018, 15:35

..."паднала"... Това да не е Тото? Щом е с нея,значи нещо и е харесал...така си мисля...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: жени и коли

Мнение от host » 21 Сеп 2018, 15:39

честно нз каква е схемата ама играча сА наигра :mhihi:

ама всичко става в живота , дори по-странни неща от по-филмите, на сценаристите им е бедна фантазията - като я зареже таз изгора ще си каже сам, аз не разпитвам въобще за такива хави

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: жени и коли

Мнение от Jordana » 21 Сеп 2018, 15:54

Едипов комплекс ...кво да правиш :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: жени и коли

Мнение от Bogat-Beden » 21 Сеп 2018, 15:55

Rainy написа:..
Цялата ти реторика е насочена около прекрасните жени, които обаче винаги са в ролята на жертва?
Не живеем в арабския свят, тук отдавна сама можеш да си избираш партньора, ако нямаш достатъчно "акъл" да го направиш правилно, на кого можеш да се сърдиш и какво по-точно ще промениш? ;)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: жени и коли

Мнение от bum_bum » 21 Сеп 2018, 16:29

host написа:всички изневеряват ;)


Аз още не съм се разписвал. От къв зор да го правя?

На младини си късах главата колкото мога и подка обърната на обратно не съм видял, че да я търся сега на стари години.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: жени и коли

Мнение от host » 21 Сеп 2018, 16:44

аз нямах това предвид, а че и жени и мъже изневеряват ;) това не е черта само на мъжете ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: жени и коли

Мнение от bum_bum » 21 Сеп 2018, 16:48

А да. Две мнения няма. Може да се спори само кои го правят повече :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: жени и коли

Мнение от BaDxBoY » 21 Сеп 2018, 16:52

bum_bum написа:
host написа:всички изневеряват ;)


Аз още не съм се разписвал. От къв зор да го правя?

На младини си късах главата колкото мога и подка обърната на обратно не съм видял, че да я търся сега на стари години.


Пробвай нови пози :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: жени и коли

Мнение от barty » 21 Сеп 2018, 17:45

Колата има огромно значение, няма какво да се лъжем :paranoid:
С жена ми сме от преди да имам кола, но по едно време карах Е30 / през 2002г / и мадамите връзваха. После имах служебни чисто нови V8 Grand Cherokee и черешката на тортата Q7 4.2 Exclusive - мадамите сами скачаха вътре, без да преувеличавам :shock:
Всеки иска да се вози в кола "по така", вкл и жените, няма нищо ново.
:yes:

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: жени и коли

Мнение от Rainy » 21 Сеп 2018, 17:56

Какво се правите на неразбрали повечето... Събрали сте се тук и обвинявате жените, че са материалистки, а в същото време пишете как изневерявате, как трябва всеки мъж да се занимава с по няколко и тем подобни излияния. На всеки от вас, който е написал такава простотия, му е малко да бъде използван за пари! И не ми обяснявайте толкова за нуждата от полигамен живот. Сигурна съм, че точно най-уверените в себе си хора нямат потребност да изневеряват, защото знаят, че са хванали диаманта сред боклука и просто нямат какво да доказват, защото са намерили това, което искат, или поне в конкретния момент вярват в това! Изневеряват най-вече тези, които стоят с някого от примирение колкото да не са сами, и има куп неща в човека, които не им харесват, но нямат смелост да го оставят, защото ги е страх от самотата. Много са и тези, които създават деца с неподходящ партньор, колкото да знаят, че са се "отчели", и изобщо не си дават сметка, че заробват човек, който не обичат, и го заблуждават. Един истински мъж (и една истинска жена) ценят половинката си, защото тя е всичко, което искат, обичат се и са безкрайно щастливи и отдадени. Всичко останало не е любов, а фалш и общи интереси. Щастливи са изключенията, които са намерили това, което искат, живеят в ПАРТНЬОРСТВО, а не доминация или подчиненост. Ето това са моите представи за връзка. Всеки има право да си живее както иска, но поне не се излагайте и да говорите за ненормалното, че е нормално.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: жени и коли

Мнение от ildivvy » 21 Сеп 2018, 19:23

Все повече и повече ти ставам фен :yes: ! Не ме разбирай погрешно,нищо лошо не искам да кажа :bchug: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: жени и коли

Мнение от Rainy » 21 Сеп 2018, 20:13

Благодаря ти, колега! Аз много пъти съм била нападана от мъжете в този форум, но това не ме е отказало да си ги хокам и да им казвам някои неудобни истини чат-пат... :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: жени и коли

Мнение от ceco_kd » 21 Сеп 2018, 20:39

Rainy написа:Благодаря ти, колега! Аз много пъти съм била нападана от мъжете в този форум, но това не ме е отказало да си ги хокам и да им казвам някои неудобни истини чат-пат... :D :D :D
Точно така! Сипвай им, ама с големия черпак. То гледай какъв смях ще е на оня с "мъжките" потребности, жена му да го набара или и тя да се окаже, че си има допълнителни "потребности", да видим после дали ще пише вече, ма не познавам жена му да я светна какъв предател си отглежда!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: жени и коли

Мнение от bum_bum » 21 Сеп 2018, 20:48

Във всяка подобна тема все едно и също се повтаря.

Влиза по някое време Rainy и обяснява кво-що и колко лоша е изневярата. И веднага се появяват няколко кандидата, да я четкат все едно само едно мнение по-горе не е казала, че не е податлива на пикъп. :mhihi:

Но пък от друга страна това е истинския пикъпър. Винаги се чувства длъжен да се пробва, независимо от очевидно изгубената кауза. :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook