Световното първенство по футбол 2018г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Юни 2018, 23:40

host написа:Поредното доказателство, че английските медии само вдигат цените и самочувствието на играчите в първенството им... Но накрая резултата е друг.

Англия тотално безидейна, едвам взе 3 точки вчера.
Днес Египет просто си мислеха, че ще пуснат Салах и готово... Еми не е така.

И ми писна за тая контузия да слушам. Роналдо игра цял край на сезона контузен и после цяло европейско и излезе от финала тотално със съсипано бедро... Тук разни сълзи и сополи се леят за Салах.

Русия играе отлично. На максимума на възможностите си, без да се фантазират, без да се панират си играят играта.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Много си прав за рекламирането продуктите на тези от острова. Аз мач от там не съм гледал не помня откога де, просто като чуя това превъзнасяне и ми идва да повърна.
Браво на Русия, преди шампионата бяха сочени за посредствен отбор, а гледайте какво правят.

П.П: На това Световно или на други големи форуми не им трябват вече разни животни като октоподи, таралежи и т.н. Стоичков преди мача каза бе, въпреки Салах мислел, че Русия днес ще покаже...или нещо такова и ще победи. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от alozavar » 20 Юни 2018, 1:43

Тук в Англия е страшно, ей... Навсякъде говореха за мача с Тунис всяка почивка на всеки мач от началото на първенството :mhihi: 5 мин анализ на мача и 10 мин плямпане за Англия. Вчера беше велико реване за дузпи, съдии, добре че биха, че не ми се мисли :lol: Самият Салах не са го коментирали толкова, но тяхното си е тяхно, адски пристрастни коментари навсякъде.

Иначе няма какво да му вдигат изкуствено, човекът вкара 40 гола в най-конкурентния шампионат, не мисля, че има какво да се каже. В английското първенство е едно, но не мисля, че някой си е мислел, че като пуснат Салах и ще изрине сам домакина на световното, а от друга страна е нереалистично да се правят изводи за един играч от един мач, след месец контузия, пък квато ще да е тя. Той и Меси нищо не игра, ама не мисля, че му е паднала цената покрай това :ok:

Мисля, че някой от "големите отбори" ще си замине още в групите, но май няма да е Англия този път. Нека мине и вторият кръг и ще се види по-добре, но много лежерно представяне от повечето фаворити, да не стане играчка плачка или някой 1/8 финал Франция-Аржентина :ok:

PS: Няма нужда да си вкарвате личните пристрастия на клубно ниво в темата за световното, Роналдо пък точно да го ожали човек :lol: :winky:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от BMW_POWER » 20 Юни 2018, 4:34

Малко извън мачовете :OT: :OT:

Фенът на Исландия Гунденмурд Сигурдфлордбратсен (преписвал съм му името буква по буква от снимка) се е оплакал от сложността в произнасянето на имената на руските градове и стадиони :shock:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Владо » 20 Юни 2018, 9:48

руснаците са щета... можеше да им се види цената, ако бяха свирнали втората дузпа за камиларите... но трябва да се добутат братушките до осминафинал, щот домакин тва-онова...
за сефте от бая време виждам ингилизите нещо да си подават, бледо, но се забелязва някаква промяна...

колкото до това кой колко играе, отдавна мина времето когато някой излизаше обречен на терена... всеки търси място под слънцето, което грее еднакво за всички... само нашия национален отбор, а и журналята, като видят програмата за мачовете, и почват да смятат точки :mrgreen:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Borymeckata » 20 Юни 2018, 10:26

Да бе, интересна работа. Нации, дето ИЗОБЩО не съм ги свързвал с футбола, сега постигат успехи... Японците се оказват добри и бият Колумбия - кой би предположил... :dunno: :dunno:

Чудно ми е що така отписвате англичаните - аз ги помня като фаворити и много корав съперник (това - от времето, когато съм гледал футбол, преди 25 - 30 години... :mhihi: :mhihi: ).
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от ildivvy » 20 Юни 2018, 10:43

Ами защото статистиката показва,че не стават! Дори всяка тяхна победа е по-скоро изненада! То се видя и миналия ден! Моите фаворити си остават Белгия и Хърватска,Испания също не са лоши! От останалите фаворити ще чакаме да видим вторите мачове... Русия минават групите,но едва ли ще минат следващия кръг! Всъщност,с кой се предполага,че може да играят?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Zagy » 20 Юни 2018, 10:52

Надявам се Русия да играят с Германия във Волгоград (Сталинград) :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ще е епично :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от c04 » 20 Юни 2018, 11:12

Zagy написа:Надявам се Русия да играят с Германия във Волгоград (Сталинград) :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ще е епично :mhihi: :mhihi: :mhihi:

И да сложат един Т34 в центъра :mhihi:
Иначе Англия ако сега изпълзят, най-късно следващия кръг, шута и кой откъде е :mhihi: След като видях играта на Германия, Испания ми е фаворитът на това световно :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Gpenev » 20 Юни 2018, 12:14

От първите мачове не може да се разбере кой е фаворит и кой не. Видя се че големите отбори се издъниха, но мисля че в началото винаги е така. Сега ще видим как ще се представят следващите мачове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Knoxville_ » 20 Юни 2018, 12:41

Изчакайте да минат и вторите мачове, преди да оценявате кой какво е направил, как е играл и докъде ще стигне.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от alozavar » 20 Юни 2018, 13:13

ildivvy написа:Ами защото статистиката показва,че не стават! Дори всяка тяхна победа е по-скоро изненада! То се видя и миналия ден! Моите фаворити си остават Белгия и Хърватска,Испания също не са лоши! От останалите фаворити ще чакаме да видим вторите мачове... Русия минават групите,но едва ли ще минат следващия кръг! Всъщност,с кой се предполага,че може да играят?


С групата на Испания и Португалия... Ако са с Португалия що да не минат :ok: След малко ще видим те дали ще бият де, защото ако не вземат тоя мач няма да има пак 3 равни и 3то място и класиране :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от seimo » 20 Юни 2018, 15:29

Много подценявате германците ми се струва. Да вярно е че паднаха в първия мач ,но Мексико бяха тактически много добре подготвени и си изиграха мача перфектно. Другите които имат най-голям шанс са Испания които ако не бяха си изгонили треньора мисля че щаха да си вземат световото без проблем ,но сега с Йеро е малко под съмнение. На мен лично ми харесаха и бразилците ,но тяхния проблем е Неймар. Ако го пратят да си ходи мисля че имат шанс да постигнат нещо :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от c04 » 20 Юни 2018, 16:39

Този последния мач, много слаб мач...нито една дузпа за Роналдо,той си изигра ролята.Много добро актьорство показа, искаше даже видео повторение, да се види колко добър актьор е, ама не му дадоха дузпа- егати работата. :ok: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от DiMIcha84 » 20 Юни 2018, 18:53

Аз си мисля, че Германия ще отпадне още от групите. Неписано правило последните години е действащия световен шампион да отпада от още групите. А тази загуба която допуснаха първия мач отежнява страшно много положението, сега коравите Шведи като се затворят, и ако устискат един Х и последния мач с Мексико ще си направят още един Х по приятелски и швабите ще стехнат багажа.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световното първенство по футбол 2018г.

Мнение от Top Gun Maverick » 20 Юни 2018, 19:35

Щведите точно ако се затворят да играят за 0:0 и ще паднат доволно. Дори пионери в областта като Италия не ползват тази тактика от много години, просто защото и мина времето и може да има успех само при огромна доза късмет.
На Швабите късмета им го нямаше никакъв в първия мач(не, че играха много силно)сега не вярвам пак да е срещу тях. Трябва да разиграват топката, но срещу германия ще им бъде трудно. 90 минути да се защитават обаче не вярвам да им се получи. Германия ако излезе без да тръгва от първата секунда да вкарва гол, а просто си играе играта, то най-вероятно ще спечелят.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook