Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Киномания

Мнение от Vanqu1sh » 15 Апр 2018, 22:42

Снощи ходих да гледам Такси 5 и останах приятно изненадан. Въпреки липсата на Даниел и Емилиен са успяли да направят забавен филм с доста екшън и добре заснети гонки с коли. Мисля, че си заслужава да се гледа.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 28.02.2010
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от kamo » 19 Апр 2018, 7:54

Играта на Моли: много добър, по истински случай. Книгата естествено е по-добра, но филма е на ниво. Джесика Частейн, освен че е много яка мадама (имам слбост към червенокоси), играе много добре. Препоръчвам.
https://www.imdb.com/title/tt4209788/?ref_=nv_sr_2


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Киномания

Мнение от Bogat-Beden » 19 Апр 2018, 8:37

Гледам сериала Gomorrah 3ти сезон, имат епизоди снимани в София, а Чиро говори на български :lol: :paranoid:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 19 Апр 2018, 14:55

kamo написа:Играта на Моли: много добър, по истински случай.


Потвърждавам! И аз останах много доволен, а каката я сънувам вече :mhihi:

Скоро гледах 12 Strong, пак по действителен случай. Хареса ми като сюжет и актьорска игра

https://www.imdb.com/title/tt1413492/?ref_=nv_sr_1
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Киномания

Мнение от Dextuar » 19 Апр 2018, 16:16

Don_Diego написа:
kamo написа:Играта на Моли: много добър, по истински случай.


Потвърждавам! И аз останах много доволен, а каката я сънувам вече :mhihi:

Скоро гледах 12 Strong, пак по действителен случай. Хареса ми като сюжет и актьорска игра

https://www.imdb.com/title/tt1413492/?ref_=nv_sr_1
Каката съм си я заплюл още от Interstellar :mhihi:, въпреки че минава 40-стака.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 19 Апр 2018, 16:27

Тук много я бяха насъскали :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: Киномания

Мнение от ///eMo » 19 Апр 2018, 19:51

Гледах Такси 5. Очаквах много по-малко с оглед на това, че главните герои бяха различни, но се посмях доволно. Не е никак лош за разпускане.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 19 Апр 2018, 20:08

Някой гледа ли
https://www.imdb.com/title/tt2708480/
Епизодите ми изглеждат малко накъсани като последователност , отличен филм във всичко останало . Реалната история също е увлекателна и интересна .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 20 Апр 2018, 1:02

и като говориме за интерстелар - това е един от най- коравите откъм саунд / бас филми... повечето бас е около 35-40 херца което е точно където голяма част от по-евтините събуфери работят особено добре... затова филма е с много отчетлив бас дори ако уредбата ти не е особено скъпа... като добавиме, че е 5.1 (а не 7.1) - ако искате да си демонстрирате домашното кино - може този филм да пускате. колкото и да ви е слаба апаратурата- ще звучи подобаващо.

а филма ми е любим. само накрая трябваше да го гледам два пъти щото явно е писан за по-умни от мене...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Киномания

Мнение от Dextuar » 20 Апр 2018, 6:51

alx написа:и като говориме за интерстелар - това е един от най- коравите откъм саунд / бас филми... повечето бас е около 35-40 херца което е точно където голяма част от по-евтините събуфери работят особено добре... затова филма е с много отчетлив бас дори ако уредбата ти не е особено скъпа... като добавиме, че е 5.1 (а не 7.1) - ако искате да си демонстрирате домашното кино - може този филм да пускате. колкото и да ви е слаба апаратурата- ще звучи подобаващо.

а филма ми е любим. само накрая трябваше да го гледам два пъти щото явно е писан за по-умни от мене...

Винаги съм се чудил защо звука му е толкова хубав сравнено със други филми с такова качество. Гледах го на кино и след това съм го гледал и вкъщи няколко пъти и с VR Headset, много е добре :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Киномания

Мнение от Дидо85 » 20 Апр 2018, 8:43

Bogat-Beden написа:Гледам сериала Gomorrah 3ти сезон, имат епизоди снимани в София, а Чиро говори на български :lol: :paranoid:

И аз го изгледах сериала и съм много доволен.
Относно епизода в БГ, беше доста интересен, най-много ми хареса офисът с джакузи на покрива. :smoke:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 20 Апр 2018, 15:48

dextuar написа:
alx написа:и като говориме за интерстелар - това е един от най- коравите откъм саунд / бас филми... повечето бас е около 35-40 херца което е точно където голяма част от по-евтините събуфери работят особено добре... затова филма е с много отчетлив бас дори ако уредбата ти не е особено скъпа... като добавиме, че е 5.1 (а не 7.1) - ако искате да си демонстрирате домашното кино - може този филм да пускате. колкото и да ви е слаба апаратурата- ще звучи подобаващо.

а филма ми е любим. само накрая трябваше да го гледам два пъти щото явно е писан за по-умни от мене...

Винаги съм се чудил защо звука му е толкова хубав сравнено със други филми с такова качество. Гледах го на кино и след това съм го гледал и вкъщи няколко пъти и с VR Headset, много е добре :yes:


баса в този филм (и също дънкирк) е премерен в "сладкия обхват" на нормалните събуфери и те го възпроизвеждат добре- един вид силен, но плебейски бас :) ... има обаче цяла колекция от филми които са премерени в "екзотичните" събуфери които някои от тях слизат до 7-8 херца... един нормален събуфер си няма представа какво да прави с 20 херца камо ли по ниско... въпросните ексотични събуфери разбира се са и доста големи като обем и скъпи и обикновено се правят от много малки компании които продават само през интернета. примери - seaton, jtr, power sound audio, funk audio.... всъщност това май са всичките "големи" играчи.

за повече информация (има дори и класация) колко и какъв бас има в определени филми - провери тук:

http://www.avsforum.com/forum/113-subwo ... harts.html
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 29 Апр 2018, 8:12

Авенджърс - предвид колко малоумен беше предходния Авенджърс, този си е постижение. Поради безкрайните спойлери из нета, на всички ни е ясно какво се случва. За съжаление, нещата отиват на 2ра част, в която подозирам, че ще има някаква тъпотия тип- рестарт на времето и все едно нищо не се е случвало. Извън тези неща, филма е от най-добрия Марвъли досега, след Пазителите на Галактиката. Дори масовото избиване на супер-герой е балансирано и непредсказуемо. Не че има голяма логика във филма, но все пак е епично зрелище. Препоръчвам на ИМАХ защото на 4ДХдрайв, малко са се оакали със подскачанео на седалките .
http://[img]oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2018/04/avengers-infinity-war-imax.jpg[/img]
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Киномания

Мнение от Maxmadness » 29 Апр 2018, 18:58

Avengers - беше брутален !!!!!!!!! Препоръчвам.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Киномания

Мнение от Dextuar » 29 Апр 2018, 19:13

И аз го гледах днес - за пръв път да светнат лампите и никой да не стане - всички чакахме post credit scenes :D

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook