Женска психика и пикъп

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от cod-cdbp » 01 Мар 2018, 9:23

На мен ми е интересно друго - какво са се задълбочили именно в тази тематика, тези ... хора, след като след един месец живот заедно, мъжът и жената си знаят всичко за всеки и няма как да лъжеш вече и да се правиш на супер-герой.
Както се казваше в един анектод - Виж, виж, супер манекенка. И кво, и тя се*е г*овна.

Просто не виждам смисъла да се създава някаква маска, вместо просто човек да е нормален.
В края на деня, не си лягаш до чифт гърди, а до личност, и по възможност е добре тази личност да те подкрепя морално, вместо да ти пили нервите за тотални глупости, защото няма никой в главата, но има цици или голям чеп.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от Bogat-Beden » 01 Мар 2018, 9:29

На теория си прав, ама на практика ако играеш с открити карти, 99 процента от случаите ще губиш, катастрофално.. А за опознаването, то е предимно едностранно, за жената да я опознаеш-може никога да не се случи, в добрия случай -след сватбата... :lol: Другото е , че тук предимно става дума за свалки и кекс, за намиране жената на живота ти, предполагам няма да помогне много, ако въобще има такова животно като "жена на живота"
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от cod-cdbp » 01 Мар 2018, 9:32

Както казва Китодар - Виждал съм, но няма :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Иначе изначално, разните свалки винаги съм ги намирал за загуба на време, пари и нерви.
Колкото до играта на открито - твърде често работи или поне така сочи опита ми.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от firstduo93 » 01 Мар 2018, 9:34

Borymeckata написа:Ами за да минеш шит-теста... Може би не трябва да бъдеш шит (ако разбирам правилно терминологията)? Или смисълът на тези принципи е как да не те хванат, че си шит? Или поне - да не те хванат веднага?

Вижте, темата ми е интересна, само чета и нямам намерение да давам акъл на никого и за нищо. Кой за какво се е оженил и какво е постигнал като цяло в живота си... това е друга тема, няма много връзка със свалките.


не е това което си мислиш , http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=275.0 :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от drago_pavlov » 01 Мар 2018, 9:40

firstduo93 написа:Лизърд а като цяло тези техники работят ли дето ги учат пикъп учителите и също дали има смисъл да почвам , аз съм на 25 :D

Ти чакА да станеш на 25, че да питаш във форума дали да почнеш да зарибяваш момичета :shock:
По-добре продължавай със злобарките или пробвай платена любов :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от cod-cdbp » 01 Мар 2018, 9:43

drago_pavlov написа:
firstduo93 написа:Лизърд а като цяло тези техники работят ли дето ги учат пикъп учителите и също дали има смисъл да почвам , аз съм на 25 :D

Ти чакА да станеш на 25, че да питаш във форума дали да почнеш да зарибяваш момичета :shock:
По-добре продължавай със злобарките или пробвай платена любов :mhihi:



Направи ми сутринта :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3920
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от Kroki » 01 Мар 2018, 10:12

Темата е много яка. Реших да се разпиша, преди да я заключат.
По модерно му използваме Tinder, Hot or not и Badoo.
Успех на всички. :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от randity » 01 Мар 2018, 10:51

Или иначе казано, ако искаш да шибаш вечер или две играеш роля. Ако искаш човек, който да ти е опора трябва да бъдеш себе си. Правиш ли се на голямото дубрутру, рано или късно ще си покажеш магариите ;)
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от drago9205 » 01 Мар 2018, 10:52

Аз съм чел/гледал малко видеа на темата, но не съм практикувал този "спорт". Като цяло е много интересно за хора, които се интересуват от някакви поведенчески шаблони.... Както каза колегата:
Bogat-Beden написа:но в крайна сметка си е приложна психология,а в жените колкото и да са нелогични на прима виста, все пак си има шаблон и заучени моменти на поведение


Абсолютно стъпва на психология/социология и подобни науки за общуването, на мен са ми интересни. Забелязвам, че е много модерен пикъпа(сиреч науката за свалянето на жени) в разкрепостени държави, което аз не разбирам защото в САЩ, да речем, жените са масово дашни, та не е нужно да се обучаваш чак, че да ти пуснат. Много хора са естествени свалячи и не им е нужен урок, а им идва от вътре, но таргет групата на такива уроци май са хора, които имат по-ниско самочувствие и са по-стеснителни, та трябва нещо да ги мотивира и подтикне да си повярват и да пробват.

Това, което не ми допада е, че целият този "пикъп" се свързва с това да си играч и да сваляш(и обяздваш) много мацки като някаква самоцел и смисъл в живота, а много хора го прикриват с оправаднието "трябва да минеш през много, за да намериш правилната", в което има резон до някъде, но пък ако минеш през твърде много е силно вероятно правилната да те подмине или да не те вземе на сериозно. Всеки си има едно наум за хора, които са имали голямо количество партньори. Аз например не бих желал да бъда с жена, която е била с 20 мъже (даже границата ми е още надолу, ни пък и ние все сме им вторите :lol: :mhihi: ).... и повечето от жените също не биха искали нещо сериозно с мъж "играч", който е бил с много жени.

P.S. Това е едно интересно интервю с един бездомник в щатите, който преживява и спи на топло благодарение на свалките на жени: https://www.youtube.com/watch?v=bmav517MQJc

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от mangini » 01 Мар 2018, 11:00

Kroki написа: По модерно му използваме Tinder, Hot or not и Badoo.

А колко по-лесно беше преди бума на технологиите - научаваш акордите на Smoke on the water и Nothing else matters и все едно си минал няколко курса по пикъп :mhihi:. Иначе сериозно по темата - това за мен не е нищо повече от ниша, която шепа хора са разработили. Неуверени и объркани мъже плащат пари, за да чуят заучени фрази и да добият базова увереност да предприемат някакво действие. Ако това реално ще им помогне да направят крачка напред в живота си, няма лошо, подкрепям го. Иначе нещата в действителност са прости - опитваш, действаш, понякога става, друг път не, нещата от живота общо взето. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от KPETEH » 01 Мар 2018, 11:02

Не мога да намеря на Дилян Пенчев поста по повод, че някой си е фанал мацка, ама беше нещо от сорта: -Ква мацка?! Колко коня?! :mhihi:
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от Borymeckata » 01 Мар 2018, 12:01

Ако ти предложат страхотна жена или страхотна кола, какво ще избереш - бензин или дизел? :mhihi: :mhihi:

Това за шит-тестовете ми беше интересно (май все още не разбирам "шит" в какъв смисъл се употребява...), добре беше описано, а и другите постове в темата бяха интересни. То е ясно, че мацката все някога ще опита да те разиграе, рано или късно. И ако първия път номерът мине, ще пробва пак - просто да види докъде може да стигне... А ти трябва някъде да теглиш чертата, да й покажеш, че не може да те разиграва и манипулира. Всичко е така, просто ми е чудно, че някои мъже се нуждаят от писмени инструкции по въпроса... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от Rainbow » 01 Мар 2018, 12:09

То на масата от хората свалките и жените им, които са покороли са да ги гледаш за страх само, ще ме извинявате :mhihi:

На работа много ме кефи някой като храни някоя мацка или топ модел (снимки в нета) и на някое събитие като видя неговата жена, лошо ми става (грозна, дебеле торба в повечето случаи :mhihi: ).

В България това с пикъп може и да не работи много. Но пък доколкото знам повечето коври нямат претенции към цвета на Бентлито на мъжа им :mhihi:

От моя опит знам, че не можеш да имаш всяка каквото и да правиш, както и че не искаш да имаш всяка (дори най-красивата), защото някой от тях е трудно да им изтраеш простотията дори и за една вечер :lol:

P.S.: Другото пак от личен опит като човек знаещ 2 и 200 е, че има огромна разлика в самочувствието и поведението ти, когато имаш и когато нямаш пари (и житейски опит също е важен), което е доста ключово за свалките (и доста неща в живота) ;) Може би единственото изкючение превъртяло играта е този клошар в САЩ.
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от Cyberloner » 01 Мар 2018, 12:16

Ако някоя се върже на тия лафчета по-добре бягай далече - или ще те таксува на час, или е с половин мозък.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Женска психика и пикъп

Мнение от Knoxville_ » 01 Мар 2018, 13:20

Когато се запознаете с някоя жена, тя до 1-2 минути е решила дали ще я пикъп-нете или не :ok: Оттам нататък се мислете за герои и свалячи, колкото си искате :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook