Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 23 Май 2017, 17:01

skoklev написа:А искрено ти пожелавам да не се стига до там да спираш с някого така насред пътищата, че сигурно ще си ходиш доста бит :winky:
Благодаря ти, по принцип и на мен не ми се ходи в районното и не ми се занимава с обяснения за телесни повреди без значения при коя страна, ама ти как така ме отписа без дори да си ме виждал?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Bogat-Beden » 23 Май 2017, 18:22

Колеги,знам ,че е за пътната обстановка това,но ще ви призова,ако минавата през Североизтока ,Търновско,карайте малко по-бавно,мнооого лисици има на пътя нощно време,все пак и те са хора :|
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ///eMo » 23 Май 2017, 18:45

По принцип много малко неща могат да ме впечатлят на пътя, особено да тръгна да пиша тук, но какъв олигофрен трябва да си, за да се включваш в кръгово(4ти км) без да се огледаш въобще, със скорост над ограничението и да засичаш тези, които са вътре вече :dunno: Добре, че имам навика да намалявам и се оглеждам.. А, да, видях и курсист да кара учебна в стил "Вин Дизел" :paranoid:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Май 2017, 18:57

То нощно(и особено ранно сутрешно)време винаги има животни като излезеш извън града и наблизо имат укрития. Под наблизо имам предвид няколко километра. И мен много ме е яд като видя блъсната лисица, смачкан таралеж и т.н.
Върха, който съм виждал е на 500м. от града един блъсна бая бързо диво прасе, онова се изтупало и избягало, а колата почти леш отпред. Издирваха го бая дни разните му там ловджии(за които е хоби да трепеш рядко красивия див свят)но май не го намериха.

Иначе Декстъре, не му трябва да те вижда за да те отписва. И той не те отписва, просто е осъзнал, че от слизания полза няма, а дори да си Рамбо, винаги може да го отнесеш защото не се знае другия какво носи в колата и в акъла си. Като почнеш от всякакви щанги, бухалки, ножове, брадви и стигнеш до всякакви пистолети, пушки и каквото ти душа иска. Да, шанса е малък да попаднеш на нещо такова, но далеч не толкова малък, колкото си мислят някои хора. За справка ония мутрагени, които 5-6 ли бяха и скочиха на почти вече дядото на пътя, че той си отстреля там някой и айде в гроба.
Всъщност аз ви се чудя как изобщо си мислите за някакви такива разправии. Един колега по-назад писал как подгонил един защото го напсувал. :shock: Честно? Някой те напсувал от колата си, тоест си наясно, че по пътя постоянно стават такива неща и хукваш да го гониш? Добре, че не си го стигнал колега защото полза от това нямаше да имаш, можеше бая да изгубиш. Да речем, че го смазваш от бой, ще го духаш здраво после защото си го гонил дори и реално ТИ разпалваш конфликта, търсиш го и го задълбочаваш. Ако вземе, че пък му стане нещо повече от синина, може да те попилее в съда. Ако пък реши да си кара бавно и си уцелил грешния човек и просто те "отведе" където не трябва, знаеш ли как няма да може да избягаш ако ще Бен Джонсън да си? В по-малкия случай ти удря едни яки спирачки когато си му точно зад бронята и идва КАТ, пак не печелиш. В най-лекия за теб случай ще се стигне дотам да го стигнеш, той да те изчака ти да му се навикаш ако не го биеш и после ще си го премести в другия крачол ако има малко мозък в главата, а ти пък с нищо няма да си по-различен от псуващия те преди това индивид.
Честно казано и аз съм слизал от кола в случаи когато отзад са ме притискали, навиквали, псували, ама просто слизам с една ледена физиономия и питам дали не може по-културно малко и че всеки може да се изнервя. Проблем в тези случаи не съм имал. Иначе през ранните ми зелени години съм стигал и до по-сериозни неща и то без да ги търся кой знае как, а със самото слизане от колата. Това слизане означава, че ти слизащия търсиш конфликта и го разпалваш, после няма как да обясниш, че щом си слезнал от колата нямаш вина. Да не обяснявам до утре, ама доста неща съм видял по тия пътища, досега не познавам такъв да е спечелил от кавга и ще ви кажа, че всички вие слизащи от колите си, също няма да спечелите и ако не осъзнаете това, то рано или късно ще загубите, кои повече, кои по-малко. Рамбо е само на филмите, в реалния живот е друго. По риалити тв едно време бая даваха случки от пътя в Америка. Чудо, все едно е Бангладеш в подобни ситуации. Мозъкът на хората реагира различно когато ходи по пътя и когато е в кола. Запазващите самообладание това ги отличава от приматите защото силата на човек е в акъла, а в друго, иначе горилите щяха да управляват света.
Та осъзнайте се докато е време защото само се замислете как агресията поражда агресия и накъде тикате този свят след като и вие спомагате за това нещо, утре и децата ви ще се научат на това. Като имате мерак за бой, има зали, отивайте там и се бийте без да си търсите причина. Или пък щом се дразните толкова от нередностите, вървете нощем по заведенията и там като видите несправедливост и че някой го бият без причина, бийте с тези там. На пътя си носете само акъла.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 23 Май 2017, 19:06

host написа:Безсмъртни си мислят че са... Всички вече така си карат, страх нямат нито от полиция, нито от удар... Нз изперка народа.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Дам, ето го поредният... А не е като да не фейлна първия път и да не може да изчака 10 секунди...



Тук пък това момиче почна да ми се кара, а дори с жест и показах, че я пускам. И не, не говореше по телефона, гледаше ме и ми ръкомахаше...




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Май 2017, 19:26

Този с буса макар и в нарушение имаше достатъчно видимост място да мине точно този бавнодвижещ се автобус. Но не го оправдавам де, макар, че и аз щях да мина. :mhihi: Не забравяй, че от неговата кола доста по-добре се вижда може или не да мине, като за теб преценката не може да е толкова добра, колкото за него в тези ви позиции и определено на теб може да ти изглежда като, че е минал на косъм или другия е ударил спирачки.
Във втората ситуация обаче...ти си си за бой, не за ръкомахане. :mhihi: Караш БАВНО, това се вижда от километри, тя излиза леко и неуверено, но доста преди ти да наближиш и да, тя е в нарушение, ама ти движейки се бавно и осъзнавайки, че няма да направиш нищо друго освен да спреш, защо изчака да идеш на един метър от нея, та да спреш тогава и то забивайки муцуната на колата? И на всичко отгоре казваш, че жест да мине си и направил. Кога го направи, когато спря ли вече? :mhihi: То беше ясно, че няма друго развитие освен тя да мине пред теб, ама ти като я виждаш отдалеч как е излезнала леко и продължава да излиза, влез в положение бе човек, само ти ли си на пътя? Колегиалност му се вика. И тя мисля реши, че първо ще спираш да я пускаш, после обаче се обърка от твоето "даване на път" и просто не можа да реагира никак. За мен ти си си виновен сам за тази ситуация. Просто намаляш още, махваш с ръка или мигваш с фаровете леко и я оставяш да мине, нямаше дори да ти се налага да спираш. Вместо това ти се набута в нея, чак предницата ти заби и се цупиш после и чудиш що така тя ръкомахала. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от alozavar » 23 Май 2017, 19:35

Вие кви "ситуации" обсъждате в тая тема вече :lol: :lol: :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от adovet » 23 Май 2017, 19:40

Направо спам от всякъде

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 23 Май 2017, 19:53

@Top Gun Maverick" Прав си за момичето, присветнах й и жест с ръка направих. Аз лично на нейно място нямаше да тръгна и да запуша пътя така или щях да тръгна рязко и да не карам някой да ме чака. Добре, че отгоре нямаше кола, че както се вижда въобще не се огледа. Не я упреквам, просто ме изкефи как културно ми ръкомаха, пък и беше арна, жалко, че не се вижда :mhihi: . Но прекалявам вече със спама и спирам.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 23 Май 2017, 20:09

Пускай само клипчетата :yes:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 23 Май 2017, 20:18

Bogat-Beden написа:Колеги,знам ,че е за пътната обстановка това,но ще ви призова,ако минавата през Североизтока ,Търновско,карайте малко по-бавно,мнооого лисици има на пътя нощно време,все пак и те са хора :|


Миналата седмица буквално пръснах един заек. Някакъв невероятен късмет извадих обаче защото нямах НИКАКВИ щети по колата, а го джаснах с поне 150 :mhihi:
Чу се сериозен удар, очаквах удар от еърбега ама явно лекото кривване дето успях да направя го е вкарало под колелата. Единствено ножа под бронята ми беше откачил и имаше кръв по него, от заека малко козина и голямо петно кръв бяха останали на пътя :mhihi:
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 23 Май 2017, 20:42

Преди години от лисица - спукана броня и счупени стойки на халогена. Гадна работа си е...
Таман беше минала пред мен и се върна :shock:
Явно фаровете ги зомбират.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Denmark » 23 Май 2017, 21:20

аз пенсионирах една кола заради елен преди няколко години, чак вътре в купето имаше косми от козината на елена, а пък миналата година блъснах нещо като пор, за мое щастие без много сериозни последствия:

Изображение

кофти работа..

а и на няколко пъти съм се разминавал с елени и лисици, това е една от причините вече да не харесвам толкова вечерното шофиране. миналата година пък 2 лебеда изскочиха на магистралата докато карахме заедно с приятел - той зад мен и скочи в лява лента като аз набих спирачки.
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от randity » 23 Май 2017, 22:03

K_Ilkov написа:Явно фаровете ги зомбират.

Всъщност е така. Светлината ги привлича и те тръгват към нея.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bum_bum » 23 Май 2017, 22:11

dextuar написа:просто ме изкефи как културно ми ръкомаха


Абе мен ако питаш ти показа поинтера ама айде.. :mhihi:

Изображение
image processing service
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook