Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от Maxmadness » 30 Апр 2017, 19:03

Не ми се мисли ако има мач Джошуа - Кубрат колко време ще го кърпят тоя нашия после и изобщо ще остане ли жив...
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от acer » 30 Апр 2017, 20:51

Кличко направи грешка, главата му беше на грешното място и той са усети... но късно :mhihi: Джошуа постоянно търсеши ъперкът-и го намери.. и е доста хаотичен, или поне така изглежда.. но и 2-та боксьори са сърцати и направиха показно как се прави мач ;)

Пулев има прекалено много его и лош вкус за музика... за да бъде шампион :lol:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от Maxmadness » 30 Апр 2017, 22:13

Жал ми е да гледам Клечо да се въргаля така по земята,наистина виках за него ама явно няма да е този път,дано не се откаже !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от Витанов » 01 Май 2017, 1:04

Maxmadness написа:Жал ми е да гледам Клечо да се въргаля така по земята,наистина виках за него ама явно няма да е този път,дано не се откаже !


Според мен дано се откаже вече, няма какво да доказва повече. Има си достатъчно пари, изиграл е близо 70 мача на профи ринга и е хубаво да се дава път на младите.. дори мисля, че закъсня с оттеглянето, трябваше преди Фюри просто да спре и щеше да е непобедим 10г. Отделно дето направи доста голяма пауза и излезе срещу това диване Джошуа и .... :)
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от ivoo » 01 Май 2017, 2:58

Джошуа или Фюри vs Пулев :kuku:
От 'кобрата' ще стане обикновен смок-мишкар :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 903
Регистриран на: 30.01.2009
Пол: Мъж
Кара: F32 //M sport

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от (h)aman » 01 Май 2017, 7:29

Витанов написа:
Maxmadness написа:Жал ми е да гледам Клечо да се въргаля така по земята,наистина виках за него ама явно няма да е този път,дано не се откаже !


Според мен дано се откаже вече, няма какво да доказва повече. Има си достатъчно пари, изиграл е близо 70 мача на профи ринга и е хубаво да се дава път на младите.. дори мисля, че закъсня с оттеглянето, трябваше преди Фюри просто да спре и щеше да е непобедим 10г. Отделно дето направи доста голяма пауза и излезе срещу това диване Джошуа и .... :)


Един световен шампион не се отказва така лесно, това му е в кръвта, не е просто за статистиката. Особено боксьор със самочувствието на Кличко, който сигурен съм, никога не е допускал, че ще изгуби тези два двубоя.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от Bogat-Beden » 01 Май 2017, 8:27

Витанов написа:
Maxmadness написа:Жал ми е да гледам Клечо да се въргаля така по земята,наистина виках за него ама явно няма да е този път,дано не се откаже !


Според мен дано се откаже вече, няма какво да доказва повече. Има си достатъчно пари, изиграл е близо 70 мача на профи ринга и е хубаво да се дава път на младите.. дори мисля, че закъсня с оттеглянето, трябваше преди Фюри просто да спре и щеше да е непобедим 10г. Отделно дето направи доста голяма пауза и излезе срещу това диване Джошуа и .... :)
Да, дано поне сега се спре и да не търси реванш,както каза,че имал право според договора си.

Ето пресконференцийката след мача

Има и с Кличко
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от acer » 01 Май 2017, 12:57

btw, нз дали сте забелязали, Кличко винаги се издава преди да нанесе нокаутиращият си десен, набира инерция подскачайки от единият крак на другият, навежда си главата и на практика преминава през опонента си :lol:

Отиграна част е от стила му е и често с нея побеждава.. в точи мач я използва само в 6-ти рунд... не че искам да навлизам в теорията на конспирациите, просто отблезвам.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

ентусиаст
Аватар
Мнения: 903
Регистриран на: 30.01.2009
Пол: Мъж
Кара: F32 //M sport

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от (h)aman » 01 Май 2017, 13:43

:lol: Хората години наред го проучват и 10 години няма кой да го победи, а ти гледай колко бързо му разгада тактиката. :lol: Надявам се не си продал тази информация на британеца, за да съботираш Кличко, защото би било много подло от твоя страна... :lol:

ПП Можем само да им благодарим за страхотния мач, другото са празни приказки.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от Витанов » 01 Май 2017, 13:51

:mhihi:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от acer » 01 Май 2017, 14:30

Просто казвам че от AJ ще правят още много, много пари, от един реванш също ;) Надявам се е било случайност, че използва дясната си по подобен начин 1 път, а срещу Пулев не я пестеше :mhihi:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1636
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от Z3Ro* » 01 Май 2017, 15:35

acer написа:Просто казвам че от AJ ще правят още много, много пари, от един реванш също ;) Надявам се е било случайност, че използва дясната си по подобен начин 1 път, а срещу Пулев не я пестеше :mhihi:


Напълно съгласен и за мен, Кличко подходи доста плахо в началото. Изчака да го свалят и да му отворят аркада, за да почне да атакува по-настойчиво. Като цяло бе по-добрият от двамата - само един ъперкът обърна посоката на мача на 180 градуса. Сега дали е случаен удар или е планиран и търсен, едва ли някой може да каже, но е факт, че Кличко бе прекалено респектиран от Джошуа - нещо нетипично за опита му. Но, както казват, човек д възрастта и опита става и в известен смисъл по-нерешителе... Така или иначе, аз бих идкал да гледам реванш. Качествата на Джошуа са видни за всички...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 4.04.2010
Местоположение: Мюнхен
Пол: Мъж
Кара: 320д Е46 136к.с
Мечтае да кара: BMW F10

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от shark1986 » 01 Май 2017, 17:42


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от drago_pavlov » 02 Май 2017, 14:55

Z3Ro* написа:само един ъперкът обърна посоката на мача на 180 градуса.

Нашият смок ще е в кома от такъв ъперкът, какво остава да изяде боя от 5-6-11-ти рунд...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: Антъни Джошуа vs Владимир Кличко (29 април)

Мнение от alozavar » 02 Май 2017, 16:06


ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1

Последни теми
Facebook