как щях да се пребия

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

как щях да се пребия

Мнение от ati » 21 Юни 2004, 11:22

пътувам си днес към работа.
идвайки от новия път от Люлин свивам по опълченска.
Както винаги вземам завоя с вратите напред.
Този път обаче го взех със задницата напред, което доста ме учуди, зашото не бях с голяма скорост и съвсем леко я пързулнах.
Помислих си, че съм некадърен :cry:
Но не се оказа това проблема.
Колата не искаше да свива на дясно след това (или може би по време на пързалянето нещо беше блокирало).
С голям зор и напъване успях да направя десен завой след това и по едно време нещо направи "щтрангЩ и колата що годе започна да завива на дясно, но с доста по - голямо усилие отколкото е нормално или сравнение с това, как завива на ляво.
Отгоре на всичкото нещо започна да прави "щтрак" като тръгвам на първа и си мислех, че са тампони на скоротите, защото идвва отпред, но след като заяде волана започна да се чува с пъти по - отчетливо.
Аз така или иначе тази събота и неделя щях да правя предница и да сменя шарнири и да рециклирам рейката.
Когата не ви е в ред колата не правете такива магарий, че може да свърши лошо :wink:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

"Баба Яга" Склад
Аватар
Мнения: 1161
Регистриран на: 22.10.2003
Местоположение: софия

Мнение от speedmaster » 21 Юни 2004, 11:44

да не би да визираш някой,м?--1 вид
:twisted:
:) Изображение

"отиваме там,където гледаме-просто така сме устроени"

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 14.05.2003

:)

Мнение от Sand » 21 Юни 2004, 13:58

абе ati колега, какво правиш ти бе :) сяка седмица чета някоя твоя случка с колата :) вкарай го в бокса и го оправи ! да не се разваля :)

знам че е лесно от страни :)

поздрави :)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 21 Юни 2004, 14:45

Ми какво правя - българщини - с почти никакви пари искам БМВ да карам :oops:
Истината е, че аз не съм вярващ, обаче по тази кола все се случва нещо, което никой не е виждал досега или само е чувал за такива щети. И ако случайно нещо не се развали по колата то или ще има тъпи дупки, на които хората да си пукат гумите, а аз направо маслената помпа или ще намеря такива хора, които продават вода вместо бензин и аз като издумкам 4 литра на празен резервоар и няма дори как да се умеша и разреди малко.
Имах големи планове с тази кола, която сега смятам да стегна, да ме вози (няма да ме кара за съжаление) докато си потготвя и направя една Е21-ца такава, каквато аз искам.
Но дотогава ще има още доста инвестиции по тази, но все пак трябва да е изправна, че днес ми се размина, но можеше да има човек или друга кола на пътя...
@ Спийдмастер - ми аз себе си визирах,. но то гузен негонен бяга, дет се вика :wink:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 31.05.2004
Местоположение: Люлин

Мнение от Vladi » 21 Юни 2004, 15:05

А бе Ати кво да ти кажа.. луда глава си ти с тая стара кола какви щуротии правиш :wink:
The Throttle remains in sport mode, the DSC is off and the smile just gets wider and wider!

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 21 Юни 2004, 15:54

ati написа:...


Ааааа, ша кацнеш ти на моя :D Айде ся тампон4енца, рей4ици, каренца, носа4и (знам 4е имаш един ни ма лъжи) :D
Ма нови4ки, да видиш какъв е ... голям, дебел и мноо тлъст бииииип ...пръст :D
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 24 Юни 2004, 22:58

Атииииииимире, казах ти свещ да и запалиш на тая ша извиняваш за израза ама си е ЩАЙГА, ам ти не чуваш. Сега вземи се уръце иди и запали не една а две свещи и за тебе нещо да мъждука пред иконата на св. Георги победоносец.
П.С. Между другото забелязъл съм, че много западняци си слагат иконки на таблата в колите особено на БМВ-тата. Чудно защоли?

Street Disorder Workshop
Street Disorder Workshop
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2003
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж

Мнение от Sami99 » 25 Юни 2004, 0:59

:nono: :nono: :nono: не трябва дя се отнасяш така с машини които са измислени много преди своето време :D
street disorder workshop
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 25 Юни 2004, 10:44

sonny написа:Атииииииимире, казах ти свещ да и запалиш на тая ша извиняваш за израза ама си е ЩАЙГА, ам ти не чуваш. Сега вземи се уръце иди и запали не една а две свещи и за тебе нещо да мъждука пред иконата на св. Георги победоносец.
П.С. Между другото забелязъл съм, че много западняци си слагат иконки на таблата в колите особено на БМВ-тата. Чудно защоли?

аз сериозно мисля над твойте думи, и мисля не свещ, ами цялата кошница да запаля :evil: (и без това мирише яко на бензин, поне лесно ще се запали.....не тряваше да ме спират май месец да я пусна в реката......)
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: Горна Оряховица

Мнение от ludiqdancho » 25 Юни 2004, 14:41

АТИ давай го сега е момента :yes:


http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=9858
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 25 Юни 2004, 15:54

хаха, човека нищо не ми е направил, че да го накажа така :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook