Сега пък работи като ЗИЛ...

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Сега пък работи като ЗИЛ...

Мнение от ati » 18 Юни 2004, 12:16

Вчера се научих да тръгвам от място с вратите настрани, което ми костваше 5 лева бензин за 17 километра, но съм абсолютно доволен - бял пушек от гума, смесен с маслени изпарения от ауспуха и наистина дивашки рев на малко шестаче :wink: :arrow: нямаше човек който да не се обърне.
Вечерта се прибрах в нас и всичко си беше ОК.
Тази сутрин тръгвам за работа и първото нещо, което ми направи впечатление е, че не запали веднага, както обичайно. След няколко опита запали и като тръгнах помислих, че са ми свалили джантите и изпускателните колектори - колата направо гърмеше и така яко се тресеше, че слязох да видя дали не ми е хлабва някоя гума. Оказа се, че всичките вибрации идват от двигателя, който работи на 5, а може би и 4 цилиндра и тресе яко. Проверих набързо кабели на свещи, който си бяха затъкнати, за повече проверки нямахе време, иначе рискувах да заксъеня за бачакне. Не знам как се дотътрих до тук.
Колата както споменах се тресе цялата, звучи като ЗИЛ, има някакви детонации и яки прекъсвания, повече от 2500 оборота не може да вдигне в движение и смърди на бензин така, че с отоворен прозорец шях да се издуша :puke:
Отгоре на всичкото всички като видят болно БМВ на пътя си го връщат тъпкано за всичките ми минавания отдясно на 1 боя и ми свиреха зверски, на два пъти вадих ножа на Любо и пусках дълги и се опитвах да догоня некви нахалници, които ми свирят в дясната лента, но уви - безуспешно.
Чуствам се направо ужасно и започва да ми писва :evil:
идей :?:
предложения :?:
Искам си малкото работещо шестачеееееееее :D
(ПС - ма още ме държи от вчера, как тръгва само :twisted: :twisted: :twisted: )
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 18 Юни 2004, 12:25

Делко, свещи, кабели, клапани, центровка, aре при Киро :roll:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 18 Юни 2004, 14:42

ми аз си мисля за горивосмесителна и запалителна уредба.
Но понеже нямам време да я ръчакм се чудех, дали някой няма идея какво конкретно да проверя, че да не губя време.
Сега чакам едни инструменти и в промеждутака между дветет работи ще започна да я разглабям на орлов мост.
Цял ден съм като болен, дори апетит нямам заради тази кола.
Не знам вече, не свещи ми цялата ми иде да я запаля, спира ме само гърления й рев от 4 к и изродското вървене за 2.0 кола :twisted:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Re: Сега пък работи като ЗИЛ...

Мнение от b2 » 19 Юни 2004, 20:26

ati написа:Вчера се научих да тръгвам от място с вратите настрани...

И как стаа :lol:
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 541
Регистриран на: 18.12.2002
Местоположение: Варна

Мнение от chefo » 21 Юни 2004, 10:26

От място включваш 1-ва, набиваш педала на газта докрая и като минат оборотите 5000, пускаш съединителя и ........ ауууууууу! :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: Горна Оряховица

Мнение от ludiqdancho » 21 Юни 2004, 10:32

chefo написа:От място включваш 1-ва, набиваш педала на газта докрая и като минат оборотите 5000, пускаш съединителя и ........ ауууууууу! :lol:



и после не ти го пожелавам ама ще има
"ТРЯБВА МИ ДИФ" :bcry:
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 21 Юни 2004, 11:07

chefo написа:От място включваш 1-ва, набиваш педала на газта докрая и като минат оборотите 5000, пускаш съединителя и ........ ауууууууу! :lol:

:twisted: :twisted: :twisted:
точно :twisted:
а ако в момента на пускане на съединителя навиеш и леко дясна контра (моята и всички БМВ-та, който съм карал тръгват на дясно на първа и после на лявно на втора, не знам защо) се получава много ефектно занасяне на страни в продължение на доста метри и после втора и на другата страна до средата на оборотите после ме дострашава и я изправям, че вече гоня осемдесетте :D
проблема май се оказа в сипано кофти гориво, но след трето сипване още ми прекъсва на ниски обороти, а като върна аванса се оправя, но тогава пък става календарно набирането на високи обороти :evil:
имам чуството, че вода ми бяха сипали в резервоара :evil:
Последна промяна ati на 21 Юни 2004, 16:41, променена общо 1 път
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 21 Юни 2004, 15:46

Аааалелуя :bowdown:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 22 Юни 2004, 12:12

А мойта да знаете вече как се върти в кръг :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :yes: :bchug:
Мисля че се сещате защо... а на Милър едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ и ще напиша отделна тема като имам време :)
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 22 Юни 2004, 12:47

Честито брат и добре дошъл отново на пистата :twisted:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook