Приемам поздравления

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Приемам поздравления

Мнение от ati » 22 Мар 2004, 12:55

:D
Не знам как да го кажа и откъде да започна, може би така:
She's back ot the track
Искам да благодаря на всички, които ми помогнаха моята мечта да стане реалност: Роската, Иван, Ландшарк, Асен, Иво, Вайпъра, Юта, Неопринт, Бавареца, Милер и целия Младост тийм, Алф, Явор, Рибарски, фаст&фюриъс,Кики семейството ми, което въпреки тежкото финансово състояние ме подкрепя в начинанието, най-добрите ми приятели Ванката и Толи и всички Вас, който ме подкрепяте и ми давате сили да изправя рамене и да продължа.
Накратко - вчера в 1 без 15 минути неподправен рев на баварското автмобилно изкуство ревна след няколкомесечна принудителна пауза.
Чуството, което изпиах по време на първите обороти на двигателя не мога д аопиша - нещо между опиянение и пърхане в стомаха, краката ми премаляха, бебчето ми работеше :D
Въпреки, че толков време бе седяло запали лесно и държеше стабилно празния ход. След като се уверих, че не губя масло го запалих отново с четвърт оборот на стартера и.... :twisted:
един час и 10 литра по късно още се стелеше прахоляка из квартала :twisted:
Звука е невероятен, опияняващ, неземен, какъвто само истинските коли с карбуратор могат да изкарат - на ниски боботи - бралъп, бралъп, бралъп като американски камион на бензин, леко дрезгав глас на средни обороти, за да може след 4000 да ревне така, че татковци с деца да се юрват панически към бордюра на 100 метра от мен, без да имат време да погледнат какво всъщност идва :twisted:
Мисля, че доста ще поработя в полза на обществото и ще понауча хората да използват тротоарите, нещо много са се разпуснали :twisted:
Освен, че шестака работи на чист бензин, не съм си направил труда да завия добре тръбите на средното гърне и може би това спомага за по-добрата чуваемост :twisted:
По колата има още доста работа, остра нужда от съединител, който зьапочва да приплъзва на 4000 оборта, нова гарнитура на капака на главата, откъдето при много ръчки губи масло, реглаж на преден мост, гражданска, крушки и прочее, но при нужда вече съм на линия :twisted:
Благодаря Ви :bowdown:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 22 Мар 2004, 13:12

4ЕСТИТО,4еститооо :yes: Ати защо не довършиш първо ремонта пък след това да правиш ръ4ки.....няма ли да е по-добре :?:

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 22 Мар 2004, 13:15

Айдееееееее, да ти е честито завръщането и повече да нямаш дори и ден пауза.... :D :D :D :!: Кога ще я видим жива :!: :?:
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 525
Регистриран на: 3.05.2003
Местоположение: София

Мнение от BMW_325i » 22 Мар 2004, 13:17

Бравос майсотре/и :wink:
Строявай пешеходците :)
Евала на тунинга! Тунинговайте при нас!

Блондинка зад волана
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 17.10.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Nicka » 22 Мар 2004, 13:51

Ати, най искренно се радвам за теб..и за това, че си толкова щастлив..ти го заслужаваш, защото си един от най-фанатичните любители на марката:)))...пожелавам ти много хубави преживявания с любимата ти кола :yes: :yes:

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 22 Мар 2004, 13:52

Бравос :mrgreen: да изтъркаш един камион гуми с нея :bchug:
May the BMW force be with you!

CS-маниак
Аватар
Мнения: 1773
Регистриран на: 28.05.2002
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Мнение от lowdriver » 22 Мар 2004, 14:12

Айде да ти е честито и от мене :!: :!: :!: :D И оттук-нататък само....ЯК ФОРСАЖ!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение
Driver's Racing Team

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Re: Приемам поздравления

Мнение от Penchev » 22 Мар 2004, 15:06

ati написа::D
Не знам как да го кажа и откъде да започна, може би така:
She's back ot the track
Искам ...

аз искам първо да те поправя :lol: She's back on the track :lol: :lol: И после да ти честитя адреналина и удоволствието, дадени от автомобила наречен Е21 и то точно твоя :yes: Искрено се радвам с теб и час по скоро ти желая да успееш да вкараш БМВ-то си в техническото и юридическо състояние което ти би позволило да ни удостоиш с присъствието си на някоя от не малко лудите сбирки в четвъртък и неделя и да се покефим всички заедно, начело с теб :yes:
В събота когато се видяхме в Младост усещах нетърпението с което беше изпълнен и бях сигурен, че при въпроса ми преди предстоящото на следващия ден възпламеняване на 6-така "няма ли да му запалиш гумите и да се покефиш малко", ти ме излъга без да искаш и аз знаех че няма да стане така както ми отговори: "не искам да си имам проблеми сега с полиция и т.н. и само ще го запаля" :lol:
Знаех че звука породен от двигателя, ще ти подейства като 98 октанов бензин излял се при напълно отворена дроселна клапа в шестте целиндъра на сърцето на твоята Е21-ца :shock:
Да си жив и здрав и много хубави преживявания ти пожелавам с "зверчето" след ужасно кратко време 8)
ЕЙ, И НЕ ЗАБРАВЯЙ..........ТЪПКАНО ДА НИ СЕ ВРЪЩА НА ВСИЧКИ :lol:
Изображение

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 22 Мар 2004, 15:16

Ати честито и от мен . :D

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 22 Мар 2004, 15:49

Ати честито и от мене, и да го караш безавариино :D .Какъв е двигателя?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8331
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 22 Мар 2004, 16:07

Ами положението хич не е розова с моята малка акулчица,защото й тече масло от масления филтър,пък е много студено,да се предприемат ремонти.Също така й е криво купето и трябва да с еправи,та така с мен.


Цитат от ЛС от ати към мен... :wink:

Е какво да кажа БАТЕ?!?? Айде ти ми кажи... ПОЗДРАВЛЕНИЯЯЯЯЯЯ!!! Направо не мога да сдържа кефа който изпитвам, като знам, че baby-six РЕВЕ със страшна сила под твое РЪКОВОДСТВО!!! СУПЕР... Нямам думи от умиление! КЕФ КЕФ КЕФ и пак КЕФ!!! Пожелавам ти невероятно много незабравими мигове с невероятната любимка. НЯМАМ ДУМИ!!! :bchug: Давай повечко гаааааааааз!!! Педал ту дъ метал... :smoke:

ЧЕСТИТОООООООООО БАТЕ
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 541
Регистриран на: 18.12.2002
Местоположение: Варна

Мнение от chefo » 22 Мар 2004, 16:20

Ati - Честито!!!!!!!! :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:



П.С.
*andrey* написа:Ати честито и от мене, и да го караш безавариино :D .Какъв е двигателя?


То си го пише под аватара му - Baby-six !!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 10.02.2004
Местоположение: Плевен

Мнение от Jogo » 22 Мар 2004, 16:32

А Честито и от мен и мног много безаварийни километри с л/бимата кола :D

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 22 Мар 2004, 17:21

Атиииииииии, за къде без мене бе :D
Честито да ти е и безаварийно (макар, че знае ли човек :roll: ) :!: :!: :!:
Тряа да спретнем с тебе и НеоПринт едно Е21 шоу :roll:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

младши завивач
Аватар
Мнения: 760
Регистриран на: 1.04.2002

Мнение от ivo » 22 Мар 2004, 20:16

ЧЕСТИТО БЕ АТИИИИ :D :!: :!: :!:

Супер много се кефя zа теб братле, няма нищо по-яко от това :bowdown: ИСТИНСКИ ФЕН да подкара собствена машина (при това каква :twisted:) след дълго и мъчително чакане :!: :D :twisted:

Искренно ти пожелавам да си направиш Е21цата още по-яка и да си я караш sideways дълги километри беzаварийно :!: :bchug:

Следваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook