''Закъснението''

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 5.11.2003
Местоположение: Определено в къщи(за сега)

''Закъснението''

Мнение от Alf » 10 Яну 2004, 21:41

Първо за много години,пожелавам много здраве щастие и успехи в ли4ен план на цялото ''общество'',на нашия любим фен клуб искам да пожелая много сбирки,събори и мероприятия да се грижи по добава за своите ''4ленове'' и такива които желаят да станат, и да се разраства с много по бързи темпове отколкото до сега.Мисля 4е това е основното :wink: Закъснението да поздравя вси4ки съмишленици(моите извинения за което) са твърде дълго продължаващите празници :bchug:Може би ще пропусна и някои от следващите сбирки поради това 4е оная ве4ер ме натресоха жестоко в ''задницата'' на едно кръстовище и забележете: на същата дата ,в същия 4ас по същия на4ин 4етири месеца по рано, е и тва ако не е карък незнам.Естествено ме натресоха заради един ,надъхан затъмнил задните си стъкла умрял ''Голфаджия'' ,които беше решил да прави левия си завои там кадето можеби щеше да търси маика си (нервирам се ужасно само като се сещам ако го бех хванал кво щях да му сторя),но да не изпадам в излишни подробности.Все още не знам кога ще по4на да я правя и за това незнам кога ще мога да доида+това всеки момент о4аквам на бял свят да се появи ''бебето АЛФ'' така 4е ако не се появя в скоро време не ме забравяите аз съм с вас (дори и пред PC-to) Бъдете живи и здрави .
Истината има само едно лице!!!!!!!!!! БМВ

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 10 Яну 2004, 22:12

АЛФ,благодаря за чудесните пожелания,да ти се връща тъпкано и дано от здраве да не се отървеш през идната година.
Много съжалявам за колата ти,наистина странно стечение на обстоятелствата.Най-важното в момента мисля,че е бебето Алф,нека всичко да мине гладко,пък колата с общи усилия ще я възстановим.Ако има нещо,дори най-нищожното нещо,моля те свиркай и не се стеснявай,обещавам този път да съм малко по-организиран и искам да ти помогна.Радвам се,че си жив и здрав,колкото и тъпо да звучи в такъв момент-ламарините ще ги оправим.
Няма да те забравим,бъди сигурен.И ние сме с теб и още веднъж повтарям-ако има нещо,с което да помгнем ни кажи.
Успех във всикчите начинания
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 25 Яну 2004, 11:56

Ати го каза много точно! :yes: С теб сме!

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook