Стара акула с нов чорбаджия

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 238
Регистриран на: 27.12.2011
Местоположение: Варна
Кара: F11 535 xd, e28 520i

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от kokignatov » 18 Апр 2018, 17:59

DLVasilev написа:Айдеее направихме я софиянка вече. С много заяжданици разбира се от страна на сотаджиите :mhihi:
Нито глоба платих нито нищо 200 лв съм напред :mhihi: Лошото е, че гръмнаха спирачни цилиндри отзад и едва я добрах до нас

Shark_fan написа:Честита акулка колега! Много се радвам че това Е28 попадна при правилните хора... Помня го още от времето, когато ръждясваше пред къщата на Руски... Още тогава един път бях търсил собствениците му, безуспешно. Миналата или по-миналата година видях че къщата е съборена, терена разчистен.. Казах си язък, отиде колицата на скрап. Но явно му е било писано светло бъдеще. 8)
Пожелавам само хубави емоции с новата придобивка!

Абе случайни неща в тоя живот няма. Тази кола жена ми ми я подари, а с нея се видяхме за първи път на 5.5.13г. Съответно днеска в КАТ останах като гръмнат когато получих номер СВ 5513 ММ :conf:


Може ли да обясниш как бай-пасира глобата от 200 лв която тръбяха че е влезла в сила при неспазване на срока от 1 месец за регистрация ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от ogata » 18 Апр 2018, 18:01

kokignatov написа:
DLVasilev написа:Айдеее направихме я софиянка вече. С много заяжданици разбира се от страна на сотаджиите :mhihi:
Нито глоба платих нито нищо 200 лв съм напред :mhihi: Лошото е, че гръмнаха спирачни цилиндри отзад и едва я добрах до нас

Shark_fan написа:Честита акулка колега! Много се радвам че това Е28 попадна при правилните хора... Помня го още от времето, когато ръждясваше пред къщата на Руски... Още тогава един път бях търсил собствениците му, безуспешно. Миналата или по-миналата година видях че къщата е съборена, терена разчистен.. Казах си язък, отиде колицата на скрап. Но явно му е било писано светло бъдеще. 8)
Пожелавам само хубави емоции с новата придобивка!

Абе случайни неща в тоя живот няма. Тази кола жена ми ми я подари, а с нея се видяхме за първи път на 5.5.13г. Съответно днеска в КАТ останах като гръмнат когато получих номер СВ 5513 ММ :conf:


Може ли да обясниш как бай-пасира глобата от 200 лв която тръбяха че е влезла в сила при неспазване на срока от 1 месец за регистрация ?


- Оляя комоестаа ?
- Имате 200 лв глоба, че не сте регистрирали колата в срок.
- Но компренде сейьоритаа
- Казвам, че имате
- Них ферщеен
- Дайте си заявлението и се наредете на опашката
- Бене, бене муа, чао, чао

:mhihi: :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 238
Регистриран на: 27.12.2011
Местоположение: Варна
Кара: F11 535 xd, e28 520i

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от kokignatov » 18 Апр 2018, 18:26

аххаха..струва си да пробвам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 18 Апр 2018, 18:58

Беше някакво страшно мазало днеска. сутринта в 9 се наредих за подаване на заявления за регистрация и се правя на луд питайки всичко друго по възможно най-тъпия начин ама не питах тая глоба къде се плаща- да не ме е удрял бързия влак я :mhihi: Накрая оня мързел го извадих от обувките и ми хвърли листата, изгони ме от гишето и от там отивам да плащам. Приготвям си 200 лв викам тия ме изловиха сега викам да питам ли и в този момент един вътрешен глас ми отправи заплахи за което :mhihi: Както и да е, около 40 лв всичко. Сега вика отиваш до "бялата кабинка отвънка" Излизам, отивам там и гледам един си бърка в носа. Бъркайки си и аз в носа отивам при него и той ме насочи на 9-ти канал. Там висях 3 часа и през 15 минути я припалвам, че като изстине и става страшна пушилка, ще ме съдят за масово убийство по особено жесток начин :mhihi: Докато чаках дойдох и трима да я купуват викам пичове наддавайте кой даде най-много я отмъква стигнаха до 4100 викам 4100 първи път, 4100 втори път не се продава, айде изчезвайте :mhihi: . Влизам вътре следва реплика отвори капака, отварям и оня като видя бомбетата и направи физиономия все едно го накарах да глътне цял лимон с кората. Вика сега на 4-ти канал назначаваме комисия да я правиш... следваха малко разправии и се отказа. Дотук добре ама като хвана да сваля черната лента дето залепих на стъклото да не си личи, че е спукано и започна да ме сърби главата отвътре. Просто имах късмет, че залепих въможно най-злата гад която лепиме по самолетите, та чопка чопка, изпотроши си ноктите и се отказа :mhihi: от там табели, талони и право дома :yes:
Последна промяна DLVasilev на 22 Апр 2018, 10:36, променена общо 1 път
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 20 Апр 2018, 1:38

.
Последна промяна DLVasilev на 06 Апр 2021, 19:41, променена общо 3 пъти
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 12.12.2007
Кара: E21; Е28; E30; Е34; E39; Z3
Мечтае да кара: M-Пауър пакет, брат направо самолет

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от TheStorm » 20 Апр 2018, 9:59

Това е Жоро Дългия... няма регистрация и няма социални профили... но има не една акула :mhihi:

518ка

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от K_Ilkov » 20 Апр 2018, 19:24

TheStorm написа: не една акула :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 20 Апр 2018, 19:43

Е като има толкова много да даде малко чаркаляци насам :mhihi:
Досега блъсках капака да го поизправя, ама още много бой ще иска тая каска. Чудех се да го сменям ли ама ще го правя този. Само дето ми избяга една фуга всъщност единствената права фуга по този детайл вече е история :mhihi: Но не и непоправимо разбира се. С по-големия майстор ще стане както преди
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 30 Апр 2018, 13:13

Изображение
Тука прилагам снимков матрял на дозатор за нафтова печка "Балкан" :mhihi:
Въпроса ми е следния: Това малко и сладко черничко гуменко простотийче дето се намира под авансатора с пишчицата това дето стърчи каква му е ролята? И предполагам, че каквото и да прави не трябва да тече нафта от него.
Токато течеше от 6-та дюза помпата беше суха, оправих теча на дюзата и помпата повърна :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от vvasilev1 » 30 Апр 2018, 13:23

DLVasilev написа:Малиии станах за смех пред хората :mhihi:
Че съм отвеян ясно ама толкова да съм чак не ми се вярваше. Всичко си е ок, но моя проста милост е вързала 2-та кабела за зелената лампа не на нея, а на лампата за абс-а и псувам като аграр сега тоя абс що иска от мене :mhihi: Тук приключвам въпроса с подгревните свещи.
Какво друго установих: трудното палене се дължи на факта, че помпата за ръчно подкачване е била в отворено положение и след като мотора угасне всичката нафта се връща обратно и постоянното вкарване на въздух в гнп-то спря след като обезвъздуших през винта и заключих помпата. :mhihi:
Остава сега да разбера защо като е студена продължава да тресе и да пуши като комбайн :mhihi:
Ако искаш да направя един клип как пали и работи студен комбайн?

Изпратено от моят F3111 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 30 Апр 2018, 15:11

vvasilev1 написа:
DLVasilev написа:Малиии станах за смех пред хората :mhihi:
Че съм отвеян ясно ама толкова да съм чак не ми се вярваше. Всичко си е ок, но моя проста милост е вързала 2-та кабела за зелената лампа не на нея, а на лампата за абс-а и псувам като аграр сега тоя абс що иска от мене :mhihi: Тук приключвам въпроса с подгревните свещи.
Какво друго установих: трудното палене се дължи на факта, че помпата за ръчно подкачване е била в отворено положение и след като мотора угасне всичката нафта се връща обратно и постоянното вкарване на въздух в гнп-то спря след като обезвъздуших през винта и заключих помпата. :mhihi:
Остава сега да разбера защо като е студена продължава да тресе и да пуши като комбайн :mhihi:
Ако искаш да направя един клип как пали и работи студен комбайн?

Изпратено от моят F3111 с помощта на Tapatalk

То сега на жегите комбайнчето добре си работи, ама мина в режим Поливане :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 10 Юни 2018, 5:37

.
Последна промяна DLVasilev на 06 Апр 2021, 19:42, променена общо 1 път
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от cod-cdbp » 10 Юни 2018, 15:59

DLVasilev написа:Що винаги на живо изглеждат по-добре не знам


Щот снимаш с телефона 8) :mhihi:

Тръкни с шкурка линиите и надписите - доволен ще останеш :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 10 Юни 2018, 17:33

cod-cdbp написа:
DLVasilev написа:Що винаги на живо изглеждат по-добре не знам


Щот снимаш с телефона 8) :mhihi:

Тръкни с шкурка линиите и надписите - доволен ще останеш :winky:

Точно това смятам да направя, но вчера ги пръснах и ги оставих на 40 градуса в камерата за около час. Уж сложих повече втвърдител и ускорител, ама пусти му самолетни бои бавно съхнат :mhihi: Иначе варианта за шкурката не е добре, че тая полиуретанова боя няма търкане. Стегне ли веднъж става като емайлирана тенджера. По-скоро с една сребриста боичка и с тънка четка на следващата нощна :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Стара акула с нов чорбаджия

Мнение от DLVasilev » 12 Юни 2018, 19:45

Една чудесна новина от днес- от 6 дюзи една става горе-долу гругите 5 пикат и серат :mhihi:
Сега трябва да свалям тия от колата и да видя от тях дали ще успея още поне 2 да спася другите 3 имам останали от мерцедеса.
Иначе помпата пристигна готова стендната, зацепена в позиция 1-ви цилиндър готова за монтаж. Само с тия глупави дюзи сега още няколко дни съм без кола :banghead:
Изображение
ATR-42/72

ПредишнаСледваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook