БМВ е21 реставрация

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 19.03.2013
Пол: Мъж
Кара: само е30-ки

Re: БМВ е21 реставрация

Мнение от Ben Kenobi » 07 Ное 2016, 21:22

Шпер ще има ли,колега?

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 19.03.2013
Пол: Мъж
Кара: само е30-ки

Re: "Напудрената" баба влиза в бокса

Мнение от Ben Kenobi » 23 Дек 2016, 21:08

Slavkov_e21 написа:
Ben Kenobi написа:Колега,не знам защо но ми се струва,че автомобила ти не е при правилния гаражен майстор.Извинявам се,че цапам темата,но е редно да си го кажа.
Да не после да има изненади.


Ами не знам защо така мислиш, моля за компетентно мнение. Колкото до майстора, аз колата си няма да дам на кой да е, така че споко.. :yes: Може и гаражче да е, но от него са излезли коли като нови, които са влезли на части :) Но все пак, кажи какво не ти харесва в работата му и дай съвет, за да предотвратим "изненадите" :bchug:


Колега,подочух че колата е готова.Изглежда обаче не смееш да се похвалиш.Има изненади,нали? Опитах се достатъчно деликатно да те предупредя,но....уви ти не поиска да ме разбереш,а поиска компетентно мнение.Сега разбираш ли какво исках да те предупредя.Този автомобил не е за подигравка.Успех.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 4.01.2012
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е21
Детайли за колата: '81 Е21 м10

Re: "Напудрената" баба влиза в бокса

Мнение от Slavkov_e21 » 24 Яну 2017, 23:03

Ben Kenobi написа:
Slavkov_e21 написа:
Ben Kenobi написа:Колега,не знам защо но ми се струва,че автомобила ти не е при правилния гаражен майстор.Извинявам се,че цапам темата,но е редно да си го кажа.
Да не после да има изненади.


Ами не знам защо така мислиш, моля за компетентно мнение. Колкото до майстора, аз колата си няма да дам на кой да е, така че споко.. :yes: Може и гаражче да е, но от него са излезли коли като нови, които са влезли на части :) Но все пак, кажи какво не ти харесва в работата му и дай съвет, за да предотвратим "изненадите" :bchug:


Колега,подочух че колата е готова.Изглежда обаче не смееш да се похвалиш.Има изненади,нали? Опитах се достатъчно деликатно да те предупредя,но....уви ти не поиска да ме разбереш,а поиска компетентно мнение.Сега разбираш ли какво исках да те предупредя.Този автомобил не е за подигравка.Успех.


Първо, това с подигравката, точно за мен да се отнася...?! ОК щом мислиш така.. 2ро, колата не е готова, просто направих грешката да избера по-тъмен цвят, който на отделни елементи ми допадна, но нареден на цялата кола, не ми седи моя. Иначе кърпенето и подгатвянето са добри, боята също с дребни забележки, които с пастиране излизат, но цвета както казах не е нейния. За това съм си виновен аз, че се подведох по добавката, която първо беше боядисана за да се види цвета дали ще ми хареса. Хубав е, но не е за моята кола. Не съм влизал от известно време, за това не съм и бил активен тук, пък и колата не е готова че да се хваля..
15355743_1296734583710668_7470891343910543345_n.jpg

15390914_1296734580377335_8293776363906157207_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 4.01.2012
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е21
Детайли за колата: '81 Е21 м10

Re: БМВ е21 реставрация

Мнение от Slavkov_e21 » 24 Яну 2017, 23:13

akula написа:акулчето се очертава да стане много лачено. а и пасатчето ти и е36цата ти изглеждат бая добре :clap:
може ли една снимка на колектора и фланеца, че ми стана интересно що за тунинг си замислил? говориш все пак за оригиналната м10ка, нали?


Колега, известно време не съм бил активен много много, но за сметка на това във фейса в групата редовно си ъпдейтвах, до крайния резултата, който се оказа че не е краен.. та филма с боята ще се повтори но с правилния цвят!

Колкото до сетъпа по мотора, идеята беше да режем главата, с цел сгътяване, и с целя набор от неща , по хартия изкарахме около 120 до 130 коня, които щяха да са фатални, без подсилване на капацитета в блока.. Иначе казано реших колата да си остане пълен СТОК ( с някои малки изключения) Колектор така и не намерих..
Изображение

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook