E21/315 1982

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: E21/315 1982

Мнение от uricatoli » 23 Юни 2013, 14:37

cesico написа:
uricatoli написа:
Lenco написа:
alpina-ma6inata написа:Правилно си се насочил за донор, без такъв не може. :) Успех.

Лошото е, че и 10 да вземеш вероятността да имаш здраво копче за аварийни, здрави калници и прагове, не нацепено табло, лява седалка, не китосван преден капак.... е доста малка.


Аз имам всичко без ненацепено табло :mhihi:




E дай цени и да се разбереме, но качи и снимки или кажи къде да ги погледна тея ретро стоки,!


За жалост продавам колата само цяла.. иначе си е разглобена..
viewtopic.php?f=46&t=339593
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: По морето и у нас!
Пол: Мъж
Кара: баба 323ти ,
Детайли за колата: hell rot!

Re: E21/315 1982

Мнение от cesico » 23 Юни 2013, 21:43

тея дедовци имат едни лаисни на веждите - хром , много приятно стоят на колата, някой да е виждал такива? Аз имам една ударена и три здрави , ама само три хехех, играхме в е-бей - ама май не стана! чакам един приятел да пусне инфо, иначе имат всичко ,но доставките дерат кожата яко! Някой ако се интересува от ламарини за Е21 - калници, вежди и прагове, мога да опитам, че се оказа , че няма, а всъщност като понастоявах малко и ме видяха , че съм много фен и ми помогнаха, чаках 1.5 месеца но стана ! Ако някой иска мога да опитам да ги изровя тея! Сега се оказа , че имам малко разминавка между капака и калника - но с подложки на калника ще стане перфектно!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: По морето и у нас!
Пол: Мъж
Кара: баба 323ти ,
Детайли за колата: hell rot!

Re: E21/315 1982

Мнение от cesico » 23 Юни 2013, 21:50

uricatoli написа:
cesico написа:
uricatoli написа:
Lenco написа:
alpina-ma6inata написа:Правилно си се насочил за донор, без такъв не може. :) Успех.

Лошото е, че и 10 да вземеш вероятността да имаш здраво копче за аварийни, здрави калници и прагове, не нацепено табло, лява седалка, не китосван преден капак.... е доста малка.


Аз имам всичко без ненацепено табло :mhihi:




E дай цени и да се разбереме, но качи и снимки или кажи къде да ги погледна тея ретро стоки,!


За жалост продавам колата само цяла.. иначе си е разглобена..
viewtopic.php?f=46&t=339593


колега цяла ще рече .................., кое става и кое не става?Иначе за какво да търся части дето ги имам и не ми трябват, пусни си я на части , кой каквото хареса да си вземе, пак ще се продаде, ше остане едно голо купе и тва е! Диф имам с полуоски, купето ми е ок вече, трябват ми дребни неща = важни!

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: E21/315 1982

Мнение от uricatoli » 23 Юни 2013, 21:55

Да де ама нямам нито време, нито нерви да се занимавам на части.. който иска идва товари я и правим цена :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: По морето и у нас!
Пол: Мъж
Кара: баба 323ти ,
Детайли за колата: hell rot!

Re: E21/315 1982

Мнение от cesico » 27 Апр 2014, 8:14

Баба вече е с нови сегменти, маслена помпа, вериги, сервизирана глава, нови лагери осн. и биелни, дискове, накладки, апаратчета, и куп други дреболии! Пали и ръмжи , само че карбуратора е аут. Някакъв Миленков имало, върви го търси! Някой карбуратор ако ви изпадне - Пиербург, то предполагам и Солекс ще стане - пишете ме !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: E21/315 1982

Мнение от magareto_yori » 27 Апр 2014, 9:38

честито за бабата,за карбуратора не се отказвай.кое му е аут?на тоя карбуратор няма кво да му стане.моя е целия изметнат и влиза въздух от сякъде и пак върви :mhihi: има нови ремонтни комплекти,нов гумен фланец и си ти.настройките не са кой знае какво.има писано някъде от къде се взима ремонтен комплект,сега не поня името,но беше софийска фирма.по спомен е около 50на лева,тва без фланеца
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 4.01.2012
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е21
Детайли за колата: '81 Е21 м10

Re: E21/315 1982

Мнение от Slavkov_e21 » 27 Апр 2014, 23:42

magareto_yori написа:честито за бабата,за карбуратора не се отказвай.кое му е аут?на тоя карбуратор няма кво да му стане.моя е целия изметнат и влиза въздух от сякъде и пак върви :mhihi: има нови ремонтни комплекти,нов гумен фланец и си ти.настройките не са кой знае какво.има писано някъде от къде се взима ремонтен комплект,сега не поня името,но беше софийска фирма.по спомен е около 50на лева,тва без фланеца


Аз съм на същото мнение за карбуратора.. В момента съм с 1б2, т.е 315-ков въпреки че мотора е 316.. както и да е.. Искам да кажа, че тоя карб. няма къде да ти избяга.. все някога ще го оправиш, само постоянство и нервички трябват :D Аз си пипам по моя това онова сумати му и време и пак имам проблеми с него, ама поне стават все по малко и по малки :smoke: та, според мен един ремонтен комплект и заспива.. аз за моя ще му търся, но тъй като поринцип си търся 2б4, не му давам много много зор да го сервизирам с комплектчета :mhihi: Ето ти един сайт, ако искаш може да чукнеш един телефон и да питаш за комплекти и за цени съответно.. има и каталог с най различни мембранки, жигльори, бе квот се сетиш :mhihi: http://www.merkury-bg.biz/SERVICES.HTM
Поздрави за свършената работа по двигателя :yes: Успех за нататък :driving:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 6.03.2012
Пол: Мъж

Re: E21/315 1982

Мнение от smng0303 » 20 Ное 2014, 13:27


Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook