КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2009
Регистриран на: 13.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1602, E30 pre-face, E36 coupe
Мечтае да кара: зил 130

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от M10 » 31 Юли 2012, 23:21

:OT: щатските всички са с малки фарове доколкото знам... но нали там е фешан да се прави евро конверсия - фарове, брони,мигачи - кой кво изрови от европейските ибеи :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от thewolf » 03 Авг 2012, 23:21

Значи както колегата М10 каза и аз това съм чувал и от местните маниаци там на БМВ и от форумите им като съм се ровил, значи не съм сгрешил.

Колега :), лада ли казах? Ако е така извинявам се, исках да кажа ФИАТ, а не лада. На теб ладата ли ти прилича на Е23? Щото на мен не, само фиата със МИГАЧИТЕ, който са разположени вертикално. Аз лада със такова разположение на мигачите не съм виждал, а и лада е далеч от фиат, това че имат по 4 фара, не означава, че всяка кола, която има 4 фара е копирана от Е23 :).

Казах специално за фиата, полският фиат, ако можеш да кажеш друг модел, от който да прилича повече на Е23 от полският фиат, кажи ми, ще чакаме и снимков материал :)
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от M.Velichkov » 07 Авг 2012, 11:49

Пак ти се чудя как Фиат 125п ти прилича на е23, на мен тая Алфа 6 по ми мяза на 7-цата :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2009
Регистриран на: 13.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1602, E30 pre-face, E36 coupe
Мечтае да кара: зил 130

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от M10 » 07 Авг 2012, 11:55

също и какво лошо има във фиата... мен ме кефи всичко дърто и ръбесто с много хром, пък ако ще с долен вал и 3 основни лагера да е :)

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от alpina-ma6inata » 07 Авг 2012, 14:02

И все пак темата е за старите немски кошове, придържайте се, момци. :)
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от thewolf » 07 Авг 2012, 22:33

Ок :). Пичове живи и здрави и ви пожелавам всички да имате възможността и радостта и ако искате даже привилегията да карате олдскуул БМВ, защото те са класика в жанра и е уникално преживяване. Не случайно всички богаташи имат нови коли, но защо си купуват и старите? Кефа е друг като изкараш старото баварче и го напериш малко а? ехееее, тъй ше да е, тъй ше да е, ако бяха толкова хубави новите коли, нямаше да си купуват стари богаташите за кеф, точно за кеф си ги купуват :), а някой от нас (аз съм щаастливец да имам едно Е28 и му се радвах максимално, преди да замина :(, но . . .) ги караме всеки ден. Мамка му как ми липсва баварката, тука като видя има едно Е28 червено, ама всичко е сток и е много много запазено, като пътувам с влака, направо ми се насълзяват очите, честно, ама на, тва е положението. Айде със здраве, че трея лягам :)
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от Витанов » 09 Авг 2012, 2:25

thewolf написа:Ок :). Пичове живи и здрави и ви пожелавам всички да имате възможността и радостта и ако искате даже привилегията да карате олдскуул БМВ, защото те са класика в жанра и е уникално преживяване. Не случайно всички богаташи имат нови коли, но защо си купуват и старите? Кефа е друг като изкараш старото баварче и го напериш малко а? ехееее, тъй ше да е, тъй ше да е, ако бяха толкова хубави новите коли, нямаше да си купуват стари богаташите за кеф, точно за кеф си ги купуват :), а някой от нас (аз съм щаастливец да имам едно Е28 и му се радвах максимално, преди да замина :(, но . . .) ги караме всеки ден. Мамка му как ми липсва баварката, тука като видя има едно Е28 червено, ама всичко е сток и е много много запазено, като пътувам с влака, направо ми се насълзяват очите, честно, ама на, тва е положението. Айде със здраве, че трея лягам :)


Колега измисли я акулата да не е навън, че наистина грехота е толкова запазено БМВ да изгние насила... иначе от написаното до тук разбрах, че доста ти липсва баварката :lol: :yes: :bowdown: и аз бях така след като продадох Е23-то и още съжалявам и къде зърна акула или БМВ произведено преди 85та ми се чупи врата да гледам :mhihi: миналия петък в Търновско ми окапаха лигите по едно Е21 318 зелено, ама много зелено :help: такова доколкото знам във форума няма, а и нямаше никакви лепенки на клуба.. но беше много запазено и в оригинален вид, даже и джантите му бяха заводски :bowdown: жалко, че нямах време да го огледам по-подробно и евентуално да изчакам собственика да разкаже повече за красавицата :D та в този ред: хората си ги кътат и карат само в хубаво време :))) както се вика "стопли се времето и излязоха акулите" :D

Поздрави и много безаварийни :bchug:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от magareto_yori » 20 Авг 2012, 17:54

Вчера ми беше поднесена приятна изненада.Излизам с лапетиите и жената на разходка в един парк и кво да вида.Парка осеян с ретро машини.Всички бяха лъскави и напудрени ,но откровено дриснах пред погледа на 3.0csi с някакъв Алпина пакет :shock: Имаше също 2.0cs,3200cs bertone (много красиво купе),както и една лъскава e3.Един час седях и ги чаках да си тръгнат.Жената се разсърди :mhihi: Но просто не можех да отлепя поглед от перфектните линии на старите баварци.Имаше и много други машини,американски мъсъли и японски ретро коли и мотори,на които не крия ,че съм голям фен.Тъпото е ,че нямах фотоапарат да снимам.Идеята ми беше ,че бях развълнуван през целия ден,че даже и сега кат се сетя и се одървям :mhihi:
А на Васко thewolf да му кажа,че винаги е полезно да имаш една стара тойота в гаража да има с кво да си зимаш от магазина частите на бавареца :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от thewolf » 21 Авг 2012, 20:41

magareto_yori написа:Вчера ми беше поднесена приятна изненада.Излизам с лапетиите и жената на разходка в един парк и кво да вида.Парка осеян с ретро машини.Всички бяха лъскави и напудрени ,но откровено дриснах пред погледа на 3.0csi с някакъв Алпина пакет :shock: Имаше също 2.0cs,3200cs bertone (много красиво купе),както и една лъскава e3.Един час седях и ги чаках да си тръгнат.Жената се разсърди :mhihi: Но просто не можех да отлепя поглед от перфектните линии на старите баварци.Имаше и много други машини,американски мъсъли и японски ретро коли и мотори,на които не крия ,че съм голям фен.Тъпото е ,че нямах фотоапарат да снимам.Идеята ми беше ,че бях развълнуван през целия ден,че даже и сега кат се сетя и се одървям :mhihi:
А на Васко thewolf да му кажа,че винаги е полезно да имаш една стара тойота в гаража да има с кво да си зимаш от магазина частите на бавареца :mhihi:


Брат, приказки сега неща :). Нали ти я докарах ся, добре че и до вас издържа тая тойота имах чувството че ще се разпадне, ама ай, от мен да мине. Нали си взе ся акулка, толкова ли не миряса? Що не си взе още една тойтота? хахахха :). Така е, от пробута тойотата на жената, а ти БМВ ше караш а? Тарикат такъв, тея кръгови ти казах, че някой зимата трябва да ги прочиства от снега, някой със задно предаване ше е и ще е 3-ка 1.6 акулка, ама незнам кой ще я кара ахахахха. Жив и здрав да си я караш, със здраве, ама си мълчиш, не си пуснал тема да се похвалиш, ако си беше взел тойота значи щеше да изпишеш всичко :)))).

Мойта акулка ми липсва повече от всичко :(, много, ама на, тука има една, като пътувам с влака, все я снимам, кога ли ще слезна на тая гара и ще я взема ахахахахах, много е нагласена иначе, т.е. всичко е сток де, но запазена много, хром, боя и т.н..
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 6.04.2007
Местоположение: Плвдив
Пол: Мъж
Кара: BMW///Акулка Кара: плавно/легално
Мечтае да кара: ///Е38 Мечтае да кара: \\\Е32

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от thewolf » 21 Авг 2012, 20:47

Колега измисли я акулата да не е навън, че наистина грехота е толкова запазено БМВ да изгние насила... иначе от написаното до тук разбрах, че доста ти липсва баварката :lol: :yes: :bowdown: и аз бях така след като продадох Е23-то и още съжалявам и къде зърна акула или БМВ произведено преди 85та ми се чупи врата да гледам :mhihi: миналия петък в Търновско ми окапаха лигите по едно Е21 318 зелено, ама много зелено :help: такова доколкото знам във форума няма, а и нямаше никакви лепенки на клуба.. но беше много запазено и в оригинален вид, даже и джантите му бяха заводски :bowdown: жалко, че нямах време да го огледам по-подробно и евентуално да изчакам собственика да разкаже повече за красавицата :D та в този ред: хората си ги кътат и карат само в хубаво време :))) както се вика "стопли се времето и излязоха акулите" :D

Поздрави и много безаварийни :bchug:[/quote]

Захари, акулката трябва брата да я кара, че мен ме няма, ама като го знам как му тръпнат ръцете да я покара, малко дати кажа ме е страх да му я дам хехехехе, иначе много и е мераклия, ама нз хахахах. Иди ти до вкъщи, давам ти я, само ттрябва винетка да и вземеш :), ама на теб ще ти е слаба, че като помня твоето баварче 2.5, моето е само 1.8 :). Ти с твоите изпускателни системи бая ръмжеше иначе, все едно е 5.000 кубика хахахахха, браво, заслужаваше си, а какво стана с него? Продаде ли го? И ся какво караш?
Изображение

Бог отдава дължимото всекиму!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 6.07.2006

Re: КаКво ТОлкова има във тия стари кошове

Мнение от P 4446 PP » 25 Авг 2012, 12:27

Готина тема,по тея е28-ци се зарибих когато си купих една състезателна лада уж много направена (карбове вал,бутала керамика абе всичко ) и отивам към едно летище до Русе и както карам с 140 и покрай мен мина една кафява акула е28-528 с Зендер пакет незнам кой беше човека вътре но така мина все едно съм спрял.После ходих да я пазаря ,че и клима имаше,но точно преди да я прехвърлим собственика се напил и блъснал някво теле и колата си замина за консерви. :mrgreen: Сега да ви кажа чесно изхвърлих е34-ката и не ме е.е,че бенза е 3 лв ще си карам турбинираната акула :ok:
DIFFICULT DOES NOT MEAN IMPOSSIBLE
P.O.N.T.I.A.C
poor old nigga thinks its a caddillac
http://pleasehelp.hit.bg/

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook