ЗА ДВУКАВАЛКИ,вАНУСи,ХИДРАВЛИЧНИ ПОВДИГАЧИ И ПЛАСМАСА "

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 31 Окт 2003, 19:39

Ми ако имаш нещо конкретно да ни казваш - раздуй малко. Аз по ИРЦ канали не ходя често, затова не съм в час. Ама с тези виртуални плювни дето си ги разменяте, работата няма върви на добре...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 25.09.2002
Местоположение: Варна

Мнение от kelesha » 31 Окт 2003, 19:41

Alex 320i Cabrio написа:Лошо няма, ама на мен всичките тези набедени бързи коли (Vectra Turbo, Audi, Honda (без NSX) etc. които са по-бързи от моята "лъскава" са ми смешни, това се опитвам да обясня.


Хахахаха ясно начи ква била раотата :D . Мене пък ми е мноо смешно като изпреваря някой нядъхан МАНЯК като тебе със ЛЪСКАВА кола. Ако искаш може аз да крада смимки от www.e30.de и да поствам теми със заглавие "Ето го бебето" :lol: :lol: :lol:

Alex 320i Cabrio написа:Аз имам лъскава кола и няма нужда да се доказвам, разбираш ли? Аз не се гоня вече по светофарите, но за сметка на това поддържам 250км/ч в продължение на часове...


Абе ко горориш то маняшка раота :lol: , смятай колко ти е маняшко Поршето щом та питат каква е колата :D . Ей пич найш ли ко ше ти кажа на тебе, каже ли се Порше всеки си представя 911 и всичко друго е "ааааа туи Порше ли било бе ебаси :shock: ". Така че да си жив и здрав и като посъбереш парички за истинско Порше тогава ела ми са хвали стаа ли. Между другото такава МАНЯШКА кола като твоята един моряк тук във Варна я продава от около 2 години за 15000лв и все още не се е намерил баламурник да му ги даде :lol: . Що тъй не знам може би ти ще ми обясниш :D. За сметка на това миналата седница се продаде 911 атмосферка 84 година за 20000лв и то не в много добро състояние.....ама кво ли ти обяснявам аз малкия човек със смешната изгнила кола :D

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 31 Окт 2003, 19:45

LandShark написа:Народът е казал: "по-умния отстъпва".

Едно нещо не разбирам: какво доказвате с цялата тази работа?


Нищо не се доказва нито пък ще се промени. Уважението ни към Роската няма да се повлияе изобщо, защото знаем що за човек е.

Напротив, интересно ми е как хора, които не го познават пишат глупости и простотии. Така си изграждам идея кой какъв е. Тъжна история. Ама дали има смисъл да заключваме темата? Да ги оставим на се джафкат докато им омръзне. Аз лично само обещавам, че всеки пост с лични и необосновани обиди ще живее докато я видя. Плюс всяка тема на Басрутан, когото аз лично бих изхвърлил оше месеци назад...

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 31 Окт 2003, 19:57

TURBO Maniak написа: Ако искаш може аз да крада смимки от www.e30.de и да поствам теми със заглавие "Ето го бебето" :lol: :lol: :lol:



Така и досега не мога да разбера, какво го заядохте адаша за това кабрио? Това, че в БГ няма БМВ Е30 кабрио, не значи че и в Англия ги няма. Аз ще ти кажа, че е пълно с тях. И с много други автомобили...

Ще ти кажа и друго: Тъпо е сега да се правим кой колко кинти има и какви коли кара. За мен автоманията се изразява в поддръжката на автомобила и в тунинговането. Затова се слагам в тази група, защото навремето колата ми стоеше със седмици за да събера пари да си купя НОВИ и ОРИГИНАЛНИ части. Имаше ли смисъл? Да, и още как!
Вървеше бомба.

Беше ли оценено това ? НЕЕЕЕ! :-) Когато си продавах колата , всеки само я разглеждаше, цъкаше с език и се възмущаваше , че щом върви много, значи гори много и прочие глупости.

Ние автоманиаците сме недооценени от обществото. Трябва да се поддържаме взаимно, а не да се ядем.

А относно - скъпите коли. Ако искаш догодина ще дойда в БГ с новата М5. Само трябва да си намеря добър гарант за банковия заем или лизинга :-) Нали се сещаш...


Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 14.07.2003

Мнение от BassRutan » 31 Окт 2003, 20:10

:twisted: ела ела ти с новото М5 аз ще ти кажа колко време ще го имаш мога веднага да ти кажа вазможно наи мноооо много добре ще варви да знаеш не м5 М -РАЗМАЗАН ще станеш ти нищо ве пооне джантите ще останат ве лек няма да си валат само са обади кат идваш :twisted:

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 31 Окт 2003, 23:38

Ииии маааму два дни ма нема и тука стрийтрейсърс станало и то от най-черните години :x
Като гледам морската бригада много ги е яд че в техното село са върха на сладоледа , а пък в Сф не им падат на колене..........
Момчета що не се замислите че най-върлите ви привърженици са ............... вие си знаете :arrow: като се появи алтернативата писахте три деня за мене, разменяхте си закачливи коментари :arrow: а после ни вест ни кост :!: Що така стана вие ще кажете :!:
Според мен трябва просто да свикнете с мисълта че тука просто сте "Mr. NOBODY" и тогава може нещата просто да потръгнат :wink:

Относно Роската :arrow: можете да сте 1000000% сигурни че е прав :!: Ние с него не сме приятели по дефолт , а защото споделяме едни и същи възгледи , които обаче произлизат от ОПИТА и възможността да правиме сравнения :idea: Ама реални :!:
Изображение

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 31 Окт 2003, 23:47

Относно ИНЖИНЕРА: аз го познавам лично и специално по тоя случай с двукавалката каза че след като са се бягали няколко пъти :arrow: от седящ старт , от летящ старт , от среден старт и победата е била винаги за него , точно тоиз път когато го е била астрата е бил на газ и го е обявил на всеослушание обаче ето го тва е рузултата :x
Не че за мене има някво голямо значение :arrow: дали му сваляш шапка не знам :arrow: ама слагаш в устата на човека думи които той никога не е казал :x А пък ние ще си правим изводи и за другите ти изказвания :wink:
АВЕ НЕМА ЛИ ЗА ВАС ФОРУМИ ЗА ОРЛИ ААААААААААААА :?: :?: :?:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 25.09.2002
Местоположение: Варна

Мнение от kelesha » 01 Ное 2003, 1:42

bawareca написа:като се появи алтернативата писахте три деня за мене, разменяхте си закачливи коментари :arrow: а после ни вест ни кост :!: Що така стана вие ще кажете :!:

Я малко explain че нещо не можах да схвана :lol:
Нещо претенции ли имаш или кво ???? и към кого ????
Колко време ви требеше да съберете баснословната сума ве БАТКИ, може би ако не са бехте туткали ако не бехте са мутряли можеше и да има гонка ама уви.
bawareca написа:Според мен трябва просто да свикнете с мисълта че тука просто сте "Mr. NOBODY" и тогава може нещата просто да потръгнат :wink:

Хахахахах оки бре господин НЯКОЙ, нема проблеми извини на че повдигнахме въпроса.
bawareca написа:Относно Роската :arrow: можете да сте 1000000% сигурни че е прав :!: Ние с него не сме приятели по дефолт , а защото споделяме едни и същи възгледи , които обаче произлизат от ОПИТА и възможността да правиме сравнения :idea: Ама реални :!:

Да бе личи си и двамата сте рядко модерни, нема две думи по въпроса мухахаххаха


Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 14.07.2003

Мнение от BassRutan » 01 Ное 2003, 1:45

:D :D баварка ко стааа маино бреи ама ти се появи ве лек знаиш защо ни нямаше ами защото се насрах аз лично от вида ти на снимката беше мноооо нафраскан един корав батка ми се стори за тва ами нали ти казах влез в 4ата да бабрим малко тва онва
ама ти имаше работа сигурно си боядисвал коли моли рабтка си имал може би та какво имаше в предвит с тва 4е сме се покрили демек спред теб сме акнали от тебе и дим да на няма недеи така ве ХОЛИЙФИЛД чак пак така да са стреснем неби прозвочало логи4но.баварка да поясня нещо аз несам опелфен ама горе долу гледам реално на нещата и ми се иска да организираме някакво сазтезание БМВ-е срещу ОПЕЛ за да може оня прословут оратор роската да са докаже апак и ти може да изкараш секирата от гаража да покажеш/да накажеш/ опаааа опел маняците или ? така 4е чиче да ти кажа взема да мина да та взема ли или да взема да та мина 4ао чичка мноооо ми беше приятно да побабрима са маняшка чичка кат тебе че и с настрахнало БМВ-Е нямам нищо протож марката кефи ма просто малко слаба за драг

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 25.09.2002
Местоположение: Варна

Мнение от kelesha » 01 Ное 2003, 1:59

bawareca написа:Относно ИНЖИНЕРА: аз го познавам лично и специално по тоя случай с двукавалката каза че след като са се бягали няколко пъти :arrow: от седящ старт , от летящ старт , от среден старт и победата е била винаги за него , точно тоиз път когато го е била астрата е бил на газ и го е обявил на всеослушание обаче ето го тва е рузултата :x

Аххххххх чичкоооооо за мноо голем ли са помисли че и вече лъжи взе да постваш бееееееее. Искам инженера който също учавства във форума да го потвърди щото аз бях свидетел и на последната гонка сега миналата неделя когато БМВто падна от още една друга такава Астра и без малко не падна и от Королата(1.6) на Иво. Освен това от летящ от седящ от висящ и от всякакъв старт Астрата СМАЗВА това БМВ и това Инженера си го беше признал в една от темите му.
bawareca написа:Не че за мене има някво голямо значение :arrow: дали му сваляш шапка не знам :arrow: ама слагаш в устата на човека думи които той никога не е казал :x А пък ние ще си правим изводи и за другите ти изказвания :wink:

Ай симпатяга САМО НЕМА ДА ИЗВЪРТАШ ДУМИТЕ МИ В ПОСОКА КОЯТО НА ТЕБ ТИ ХАРЕСВА ЯСНО ЛИ Е ??????????
ИНЖЕНЕРА Е ПИСАЛ ТУК ВЪВ ФОРУМА ЧЕ АСТРАТА Е НАЙ БЪРЗАТА КОЛА С КОЯТО СЕ Е ГОНИЛ, НО ТИ МАЙ ТРУДНО СЕ СПРАВЯШ С ЧЕТЕНЕТО ААААААА ?????
КВИ ИЗВОДИ ШЕ СИ ПРАВИТЕ ЗА МЕНЕ МИ ДРЕМЕ НА ПАТКАТА ДА ТИ КАЖА, ЩОТО АЗ ОТДАВНА ВЕЧЕ СЪМ СИ НАПРАВИЛ ИЗВОДИТЕ ЗА 99% ОТ АКТИВНИТЕ ЧЛЕНОВЕ НА ТОЗИ МНОО МАНЯШКИ ФОРУМ
bawareca написа:АВЕ НЕМА ЛИ ЗА ВАС ФОРУМИ ЗА ОРЛИ ААААААААААААА :?: :?: :?:

ЕБЕ ЛИ МА ИМА ЛИ БЕЕЕЕЕЕЕ . ПРОСТО ТРЕБЕ НА ТАКИВА ТАРИКАТИ КАТО ТЕБЕ, РОСЕН И ОЩЕ НЯКОЙ ПОДОБНИ, ДА ИМ Е КОФТИ КАТО ЧЕТАТ ИСТИНАТА ЗА СЕБЕ СИ И ТО ВЪВ СОБСТВЕНИЯ СИ ФОРУМ

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 01 Ное 2003, 2:06

Аре стига вече глупости :arrow: RADIO OFF :!:


Все пак най-лесно е да се проверят мненията на потребител .........
Ако някой не знае :arrow: ИНЖИНЕРА е ТОМ :!: Който теб , драги ми Т.М. май изобщо не те познава :mha:
Изображение

Предишна

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook