ЗА ДВУКАВАЛКИ,вАНУСи,ХИДРАВЛИЧНИ ПОВДИГАЧИ И ПЛАСМАСА "

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 412
Регистриран на: 11.07.2003
Местоположение: Пловдив
Кара: BMW X3 3.0d '04

Мнение от DIDO » 29 Окт 2003, 19:13

По тая тема може да се изпишат хиляди постове и пак ще е същото.
За това вместо за се спори, може всеки да си напише мнението
по въпроса и моето е че:
Онези старите БМВ-та са били добри за времето си! Как могат вече
да се конкурират с новите модели на конкурентите :?:
Не знам но като видя и чуя как работи двигателя М54В30 си викам
ей на тва се вика ПЕРФЕКТЕН мотор. Никакво треперене, стои се едно
не е запален, а и готиния шум е леко приятно съскане, а като се
даде газ и се вкара в обороти е много приятен рев на истински БМВ
шестак който разполага с 231 расови коне.
Изобщо не мога да го сравнявам със старите.
А за динамиката няма да говорим, нека фактите говорят и тогава всички да замълчат. Старите вървяли повече, ДА АМА НА СЪН.
За шума със сигурност шумат повече, но това не значи че върват.
А за М моторите коментара е излишен. Това за мен са шедьоври -
S54, S62 все нови модели. Кой от старите М мотори може да се мери с
тях :?: Ами отговора е НИКОЙ!
Така че всичко с времето си.
М20,М30 са били много добри или перфектни НО за времето си!
Вече не могат да се мерят с новото поколение.
А колкото до вървенето на М20В20 в 5-та Е34 на старт М40В18 го
къса отвсякъде. НО при висока скорост /170-180/ шестака М20 си е
доста по добре.
Но да се сравнява М20 с М52 М54 е СМЕШНО.
А относно новите модели - истински BMW-та в новото време. ТОЧКА
BMW - Усещане за автомобил

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

Мнение от Роската » 31 Окт 2003, 1:47

Ей го турбинирания Опелжия пак е тук :lol:
Ко стаа познавател как е бизнеса с тунинга,има ли качествени рейсинг чаркове?
И я да земеш да ни открехнеш малко на тема Орлета,щото хич не са ми ясни,аз никога като не съм карал нито стари ГеСеЛарки ,нито нови,камо ли пък да съм им отварял предния капак!Само дето половината Орелджийски Отбор идва да реве и да разпитва нас за Орлета,що ли така!Що така в двора на сервиза има ВИНАГИ ПОНЕ 3 ОРЛЕТА!

Той разбиратела тръгнал да ми разправя за 3.2!Нека се позамислим с ДВА ТОНА КОЛИБА с 2.8 мотор,нарязахме всички възможни Гесеарки Бигачки Ралиджийки Десетокавалки в Пловдивко,че чак и малко Софийски.Така.По пътя на логиката дали двигател М30Б28 от Двутонна Колиба ,качен върху е21 ,няма да остави Бързите Орелчета на половината писта.Аз мисля че е възможно,след като 732 го прави ,то.....
Но тъй като ми е омръзнало от гаври с Храбри Орлови Трупчета и от най-безинтересния от всички мото спортове-СТРИЙТ РЕЙСИНГА,догодина смятам да открием сезона в Пловдив с ХАУЕЙ РЕЙСИНГ или от нула до ве макс на отсечка Пловдив-София примерно или уекинко каране по завойчета без мантинели-примерно до хижа Здравец.Не че желая някой Орелджия да УМРЕ,ама НЕ БИ МИ СТАНАЛО МНОГО ДОБРЕ ,да го видя да пада в киречовата,още на първия завой!Естествено това не би станало,защото предното предаване,особено това на Орле е характерно с това ,ЧЕ МНОГО ДОБРЕ СЕ ИЗДЪРПВА В ЗАВОЙ!

Турбо Газе искам яко да наказваш МОРСКИТЕ ПРОПАН-БУТАНКОВИ БМВ-та,ЩОТО ТУКА ТЕЗИ от ГРУПАТА НА ЗНАКА НА ЗОРО В КРЪГЧЕ,КАТО ВИДЯТ СИНЬО И БЯЛО НА ЕДНО МЯСТО И ДИРЕКТНО ИМ СЕ ВИКА БЪРЗА ПОМОЩ.ПОЛАЗВАТ ГИ ИНФАРКТИ,ПАРАНОИ И ДР. ФИСКАДЕЛИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ.

Оправи ли си синхронизатора?Не че се съмнявам ,че можеш!Просто няма как един велик тунинг мейстер да не може да оправи един синхронизатор пък то и в интернет хората го пишат как става,уесничко е като стой та гледай,като ряжи ълвъ -туряй жубите и еж!

Имаш специални поздрави от много Пловдивдивски Орле Фенове,МИЛИЧКИТЕ са дочули от тук от там ,че на този свят има Вектра ,която минава Порснета и някак си са много щастливи ,че това е възможно.Нямаш представа голко са горди с този факт и даже без да те познавават,са ти фенове!
Но както е казал поета : Бог е Високо,Варна и Бургас са далеко,така че дай да си ъпгрейдваме жигулките и марш на митницата :cry:

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 13.09.2003
Местоположение: Los Angeles, Варна, Обзор

Мнение от Mitko_TURBO » 31 Окт 2003, 7:19

Маниаци още ли се ядете тука из форумите???

Аре мятаите се на бегачките, ходете у Варна и се мерете!

Големи притенций имат колегите от Пловдив, но само тука из нет-а, като имате коли ги редете я у Варна, я в Бургас, и тва е то :lol: .......

Иначе Вектрата и тука стана мноо известна, и мнооо извънземно я гледат, точно онези снимки срещу Порша са мнооо известни :arrow: Ебаси невзрачната кола, ОПЕЛ, пък се гаври с Поршета които имат 350 кончета под предния капак :lol: ......

Аре РЕАСЕ, и ходете се гонете!

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Мнение от Alex 320i Cabrio » 31 Окт 2003, 10:48

Mitko_TURBO написа:...Ебаси невзрачната кола, ОПЕЛ, пък се гаври с Поршета които имат 350 кончета под предния капак :lol: ......

Аре РЕАСЕ, и ходете се гонете!


Ама мно'у сте смешни бря! Има един прост тест - спираш някъде и гледаш коя кола ще привлече повече внимание. Предполагам, че ВеХтрата пичели, н'ъл тъй! Може за такси да я помислят хората. Другият тест е - карат се 1000км и се гледа кой от двамата шофьори е по-свеж. ВеХтрата пичели отново - все пак за такси е правена. Третият тест - карат се една година из България и ВеХтрата останала без вежди и прагове, пак пичели, значи, 'щот, то тинекеджйите и те требе да преживяват от нещо - един вид кола за бедни...

П.П. На мястото на Вектрата може да сложите Fiat, VW etc.
П.П.1. Не ме ебавайте за моята кола, защо аз официално карам КЛАСИЧЕСКА КОЛА и се гордея с това! Porsche-то ще бъде кола и след 20 години, а една Народна кола - купчина скрап...
Power is Nothing Without Insanity

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 31 Окт 2003, 11:30

Тц Турбоманиак твоита почна ли да гние :?: Де да знам нащи буклуци що така не щат да гният :oops: :wink: :arrow: ми що ли щото ги подържаме заразлика от други индивиди :wink:


Пак имах пост които трябваше да се заям ама го изтрих просто няма смисал. Алекс виж ся не говорим точно за Порше просто Турбоманиак-а с вектрата праи доста лъскави коли смешни :wink:
ИзображениеИзображение

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 31 Окт 2003, 11:44

Ти нидеи вика туи :roll: Ибахти омразата, не мога да разбера от ко ва е яд или комплекси избивате ......................
ИзображениеИзображение

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 31 Окт 2003, 11:58

Няма никаква омраза и за какво??? Просто това,че една Вектра е минала едно Порше е "изключение което потвърждава правилото",а вие го смятате за кой знае какво пич.
А относно гниенето,с ръка на сърцето вярвам и ти ще признаеш,че на Опел им куца антикорозионното покритие.

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Мнение от Alex 320i Cabrio » 31 Окт 2003, 13:16

LuBo1 написа: Алекс виж ся не говорим точно за Порше просто Турбоманиак-а с вектрата праи доста лъскави коли смешни :wink:


Лошо няма, ама на мен всичките тези набедени бързи коли (Vectra Turbo, Audi, Honda (без NSX) etc. които са по-бързи от моята "лъскава" са ми смешни, това се опитвам да обясня. Аз имам лъскава кола и няма нужда да се доказвам, разбираш ли? Аз не се гоня вече по светофарите, но за сметка на това поддържам 250км/ч в продължение на часове... Моето дръгливо Porsche е много повече кола от колкото по-горе изброените - не върви толкова бързо, харчи много, но е класика и хората ме спират да питат какво е... Ако бях с Астра или Вектра или Голф и тн.т никой няма да забележи, ако ще и да е 1000кс. Виж, добри класически BMW-та се забелязват винаги, както Mercedeс-и. Разбираш ли за какво говоря? Не се заяждам...
Power is Nothing Without Insanity

ентусиаст
Аватар
Мнения: 800
Регистриран на: 21.08.2002
Местоположение: България, София

Мнение от Joreto » 31 Окт 2003, 14:02

Alex, май много се засегна от това че една "драглива" вектра която гние е минала топ модела на 928. Споко пич никой не е казал че вектрата е по-хубава от порша, не мога да разбера защо толкова се засягаш. Всеки знае че порша си е порш. Нещо много се отклонихте от темата и пак почнахте с личните нападки :nono: .
W201 - 190E
Сега - M103 3.0-12v @ 0.5 бара
Преди - M102 2.5-16v турбо (402м : 13.934 @ 0.5 бара , писта Божурище)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 172
Регистриран на: 16.03.2003
Местоположение: BaPHa

Мнение от Castor » 31 Окт 2003, 18:04

Alex 320i Cabrio написа:поддържам 250км/ч в продължение на часове...

интересно ще ми е ако може да ми кажеш на кой точно път в Англия го постигаш това? Или се е случило на динометър?! Особено в Англия сички карат като луди, 250км/ч градско съм чувал че е някаква средна скорост дори там... дааа.
Не си мисли че Вектрата на Тони не може да поддържа 250км/. Просто има хора, които нямат достатъчно пари все още, че да си купят Порше, но за сметка на това пък разбират достатъчно, че с възможностите си да си правят така колите, че да вървят впечатляващо... еми не всеки е банкер, или щастлив емигрант... сигурен съм, че ти там имаш мноооого кого да настигаш... с Поршето ти за 7000EUR сигурно си много популярен сред native колегите...
Alex 320i Cabrio написа:Моето дръгливо Porsche е много повече кола от колкото по-горе изброените - не върви толкова бързо, харчи много, но е класика и хората ме спират да питат какво е... Ако бях с Астра или Вектра или Голф и тн.т никой няма да забележи, ако ще и да е 1000кс

сигурно англичаните като те видят и си казват "брех тоз български емигрант голем пич, такава лъскава кола си купиии, че сички мадами само него гледат... купува лаптопи втора ръка, яде всяка събота в Burger King... брех няма стигане такъв. Много е напред."
Тъй, че моля ти са не се притеснявай да обясняваш на другите колко смотани коли карат и кви нещастници са и каквото още му скимне на самозбравеният емигрантски акъл. Пък нии ще мечтаем да си земем някое хитово Порше Автоматик някой ден и ще отида в някой форум в Тринидад и Тобаго да се раздувам после... мдаа тъй ще направя.
STREETRACERS.HIT.BG


Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 14.07.2003

Мнение от BassRutan » 31 Окт 2003, 18:58

:D :D еи мноооо батки еи роска дърто магаре каде ходиш и ти да пи6е6 кат тинеижарите ти какво ти стана с тея БМВ бря ти да неси гледал някои филм бмв си отива споко ве лек ами те ако та чуиат в бмв завода те ще ти дадат ножата 6-та серия ве лек еееееееее ти са осра ве ама знаиш какво ми се струва ако ти званнат и ти кажат ела да си вземеш новата кола ми ти мнооооо ще дрискаш вее лек и тогава искам маняшко изказване за новите баварци сигурно ще пишеш кат токущо **** кармен електра .а и да та питам каде са тези сазтезания в пловдив ве кажи да доидем да се сазтезаваме малко ве само ми го хвалиш твоя кошник аз нищо несам чул за него каква е тая кола има ли я нема ли я ко? ако кажеш че ще сложиш някои кината идвам ве лек тръгвам еи сега нищо лично лек просто се изказвам нали може ако кажеш ще малча ве лек няма да са обаждам аи чао :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 25.09.2002
Местоположение: Варна

Мнение от kelesha » 31 Окт 2003, 19:11

Роската написа:Ей го турбинирания Опелжия пак е тук :lol:
Ко стаа познавател как е бизнеса с тунинга,има ли качествени рейсинг чаркове...............

Ай циктир уееее човека за който нема тайни в желязото, ко стаа уе ???? Мерси за вниманието, мнооооо ма кефиш.
Роската написа:Но тъй като ми е омръзнало от гаври с Храбри Орлови Трупчета и от най-безинтересния от всички мото спортове-СТРИЙТ РЕЙСИНГА,догодина смятам да открием сезона в Пловдив с ХАУЕЙ РЕЙСИНГ или от нула до ве макс на отсечка Пловдив-София примерно или уекинко каране по завойчета без мантинели-примерно до хижа Здравец.Не че желая някой Орелджия да УМРЕ,ама НЕ БИ МИ СТАНАЛО МНОГО ДОБРЕ ,да го видя да пада в киречовата,още на първия завой!Естествено това не би станало,защото предното предаване,особено това на Орле е характерно с това ,ЧЕ МНОГО ДОБРЕ СЕ ИЗДЪРПВА В ЗАВОЙ!

Ахххх така ва искам надъхани мухахахаха, мноо ма кефите състезатели такива, шофьори хахахахахха ужас сте. Еййй Росене, пичаго набеден от шепа халхаберници за ужасен разбирач, толкова се хилих на поредния ти състезателско простошки постинг че ти е трудно да са сетиш за кво стаа дума лек. Знам че туй новото ви Е21 ше е мноо бързо уе знам, знам също така че едва ли ше има кола в БГ дето да "завивала" повече мухахахахха. Знам че първо требе да бием М3-то от София че да заслужим да са състезаваме със тоз кошник.
Не знам обаче като сте толкоз мноо модерни що не идете до София да направите смешни малко Опели уе ???????? Аре нии сме ви далеко ама София ви е на един .... място така че вървете са покажете там колко мноо сте модрни уе. Или пак ше ми са оправдаеш че бедни сте били и сте немали пари за кафе камо ли за бензин до София.
Роската написа:Турбо Газе искам яко да наказваш МОРСКИТЕ ПРОПАН-БУТАНКОВИ БМВ-та,ЩОТО ТУКА ТЕЗИ от ГРУПАТА НА ЗНАКА НА ЗОРО В КРЪГЧЕ,КАТО ВИДЯТ СИНЬО И БЯЛО НА ЕДНО МЯСТО И ДИРЕКТНО ИМ СЕ ВИКА БЪРЗА ПОМОЩ.ПОЛАЗВАТ ГИ ИНФАРКТИ,ПАРАНОИ И ДР. ФИСКАДЕЛИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ.

Така викаш искаш НАЧАЛСТВО мухахаххаах ми доУре мога ли да ти откажа мамка му :lol: ама тука не сам пропанбутанови ами никви БМВта не се гонят, освен туй въпросното Е21 332 на Инженера който наистина е маняк и аз шапка му свалям, но даже и то признава че Астрата е бърза, просто човека е реалист не циркаджииски клоун като тебе.
Роската написа:Оправи ли си синхронизатора?Не че се съмнявам ,че можеш!Просто няма как един велик тунинг мейстер да не може да оправи един синхронизатор пък то и в интернет хората го пишат как става,уесничко е като стой та гледай,като ряжи ълвъ -туряй жубите и еж!

Аз го оправих ами ти най накрая направи ли си собственна кола с която можеш да скочиш на японска чикия от клас 1.6 и ако евентуално я минеш да минеш с по горния клас където може и да те чакам аз със една от двете ми чикиджииски кочини :lol: . Ама ти си модерен знам си аз ше искаш да са мерим на завиване мухахахахахх щото завиваш мноо от малък, толкоз мноо завиваш че чак свят ти се завива от завиване и след туи хоп сядаш и постваш още една хипер глупост :lol: .
Роската написа:Имаш специални поздрави от много Пловдивдивски Орле Фенове,МИЛИЧКИТЕ са дочули от тук от там ,че на този свят има Вектра ,която минава Порснета и някак си са много щастливи ,че това е възможно.Нямаш представа голко са горди с този факт и даже без да те познавават,са ти фенове!

Мноо поздрави и на тех им кажи и се така да продъжават да карат Орлетата с М10Д и ЕП90 в кутията и газ rulzzzzzzz ама те си знаят така че туи последното може и да не им го напомняш.




Росенчо........мноооооо ти е терсене май че има Орели дето минават онез бързите и РЕЗКИ шестаци нали :lol: . Споко пич ти още нищо не си видял.....аз ти обещавам че ще науча още Орелджии да си ПОДДЪРЖАТ колите и да наказват УМНИЦИ с мнооо опит и рутина като тебе, дето си мислят че един вал и една пружина било по добре от две :lol:

Маняк си ти хахахахаха кефиш ма мноо, желая ти да си жив и здрав и цяла зима да ма веселиш четейки твой маняшки on-line избухвания :lol:

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 31 Окт 2003, 19:12

БАСРУТАНЕ! Ти пак се пръкна като гнойна пъпка на пубертетче!
Къде се вреш и ти барабар петко с мъжете между шамарите?
Един пост не може да напише Роската без да му се изсерете всички ...
Аман вече!
И като не знаеш за гонките в Пловдив, значи ги няма, така ли? Това, че ти не си ходил на нито една , не означава, че с години хората не се събират да си правят ластици, много преди гонките на Божурище, много преди Бургаските и Варненските, много преди филма The fast & The Furious, откъдето ТИ си видял, че съшествуват такива неща.
БасРутане, моля те престани с твоите изказвания тип на всяка манджа мерудия, щото само ни дразниш. Не познаваш човека , а го обиждаш? Нещо се насра като видя снимката на Бавареца. Кво стана , а?
Последна промяна Alpina на 31 Окт 2003, 19:36, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 25.09.2002
Местоположение: Варна

Мнение от kelesha » 31 Окт 2003, 19:29

Alpina написа:Един пост не може да напише Роската без да му се изсерете всички ...
Аман вече!


Аз още пазя IRC лога в който ВЕЗДЕСЪЩИЯ РОСКАТА изсра една огромна купчина лайна и след това маняшки започна да бърка с ръце в нея за да се размирише още повече.
От този лог мноо ясно си личи лицемерието и подлизурщината на която аз въобще не съм предполагал че е способен този човек.
Едно време Максо се беше опитал да ви покаже точно за кво става дума но поради това че Росен е голем връзкар във форума работата се потули доста добре........е да ама не :lol: :lol: :lol:

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 31 Окт 2003, 19:39

уф, защо пак започвате бре хора...

Народът е казал: "по-умния отстъпва".

Едно нещо не разбирам: какво доказвате с цялата тази работа?

ПредишнаСледваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook