Тема за Търсене и Предлагане на Части за Акули !!!

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Кара: хондите да припадат.

Re: Тема за Търсене и Предлагане на Части за Акули !!!

Мнение от ogata » 14 Юни 2019, 19:36

kokignatov написа:Търся седалка със здрави пружини за е28 , че дойде време за претапициране на салона и шофьорксата се оказа със забележки отдолу . Стават ли от друг модел - е30 , е34 и тн ?

От е34 стават но иска малко заигравка с шините и главите на болтовете, защото иначе рискуваш седалката да не се мести до крайно задно положение, а това определено е проблем ако си по-висок. Аз съм бил с такива и бих казал, че не е особено комфортно. От е30 и е36 искат адаптери. Имам няколко седалки от е28, които могат да ти свършат работа - О886 22I 846
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com

Потребител
Аватар

Мнение от vladinko » 25 Юли 2019, 18:02

Колеги на някой да му се намира бензинова помпа за е28 ,става въпрос за тази в резервоара подкачващата,дори да не работи трябва ми самата кошница ,да не е ръждива
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Drift is not a crime !

младши ентусиаст
Аватар
Кара: Дъртио тдс на Avgas 100LL
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и още много детайли...големо черно със ЗИЛов мотор, стариО мечок и на Огата дизела

Мнение от DLVasilev » 05 Авг 2019, 18:43

Някой ако има интерес от предна горна разпънка за е24/е28 има 1 останала. Днес поръчах другата ;)
1983 - "Голяма година е било наистина!Тогава взех книжка, но у нас имаше само Лади, Москвичи и Волги за благословените. Опознах тези коли по-късно. Бяха коли, създадени да вършат работа, а не планирано да се скапят. Бяха времена в които колите не се разваляха, мъжете не се гримираха, а жените не вдигаха щанги. Странно нали?" :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Кара: DUB bimmer down the road in style

Мнение от lowrider » 14 Авг 2019, 21:24

DLVasilev написа:Някой ако има интерес от предна горна разпънка за е24/е28 има 1 останала. Днес поръчах другата ;)

дай малко снимков материал и цена
Изображение
силиконките да барам
шестаците да карам

младши ентусиаст
Аватар
Кара: Дъртио тдс на Avgas 100LL
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и още много детайли...големо черно със ЗИЛов мотор, стариО мечок и на Огата дизела

Мнение от DLVasilev » 14 Авг 2019, 22:56

1983 - "Голяма година е било наистина!Тогава взех книжка, но у нас имаше само Лади, Москвичи и Волги за благословените. Опознах тези коли по-късно. Бяха коли, създадени да вършат работа, а не планирано да се скапят. Бяха времена в които колите не се разваляха, мъжете не се гримираха, а жените не вдигаха щанги. Странно нали?" :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: е87 120d, e28 520i, Nissan Navara

Мнение от kokignatov » 19 Авг 2019, 4:21

Някакси съм прпопуснал отговора ти . Сигурен съм че щяхме да измислим една седалка . Все пак благодаря , намерих случайно и завърших салона

Изображение

Sent from my iPhone using Tapatalk

Предишна

Назад към Shark Sector