Достъп до халогени

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 22.07.2007
Местоположение: ВАРНА

Достъп до халогени

Мнение от b0bz » 29 Юли 2007, 9:03

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ
СКОРО СИ ВЗЕХ 525-ЦАТА МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН НО НЕ И ОТ СВЕТЛИНИТЕ

НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ КАК МОГА ДА СИ РЕГУЛИРАМ ФАРОВЕТЕ ЗАЩОТО СА ЗАБИТИ В ЗЕМЯТА И НИЩО НЕ ВИЖДАМ

И ДРУГИЯ ВЪПРОС Е .. ХАЛОГЕНИТЕ МИ ВОБЩЕ НЕ СВЕТЯТ А ОТ 2 ДЕНА СЕ МЪЧА ДА НАМЕРЯ ОТКЪДЕ ДА СЕ ДОБЕРА ДО КРУШКИТЕ ДА НЕ БИ ДА СА ИЗГОРЕЛИ.. НО НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

Мнение от RAFF » 29 Юли 2007, 9:34

по принцип модела има прекрасни фарове, за да са забити твоите значи се е случило нещо с предницата.ако си без ксенон трябва даимаш ел. регулиране от вътре. ако от там не се вдигнат достатъчно, пробвай от фаровете имат врътки. за да свалиш халогените трябва да махнеш решетките до тях , след като ги махнеш ще видиш двете види които държат халогена, равиваш и вадиш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `05 E61 530d

Мнение от krasikamex » 29 Юли 2007, 10:15

По принцип колегата е прав, че модела има добро осветление на пътя. Ако и врътките отпред на фаровете не помагат, най-вероятно са се счупили реглажните щифтове вътре в фара. Демек колкото и да въртиш врътките от вън, вътре нищо не се случва. Ако колата е преди фейслифта фаровете се разглобяват и тези щифтове се сменяват, има ги в магазините и струват около 30лв. комплекта за фар.

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 29 Юли 2007, 11:52

ако случайно ти трябват цели фарове от преди фейс-лифта имам 2бр и ги давам 280лв двата....!! ако ти трябват де-дано да не ти..! ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 22.07.2007
Местоположение: ВАРНА

Мнение от b0bz » 02 Авг 2007, 20:48

абе не пада тази решетка отпред имам някакви нитчета ли незнам как да ги нарека и ми изглеждат заводски.. при вас има ли такова нещо ....
развивам там болтчета всичко както трябва уж апък решетката седи няма ли друг начин да се добера до тези халогени

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

Мнение от RAFF » 02 Авг 2007, 21:01

тези нитчета се издърпват с отвртка или клещи-резачки. можеш и отдолу да бръкнеш ама трябва да сваляш кори на канал.пробваи с решетката пак.не е трудно.това са копчета които държат решетката състоящи се от две части.нитчето е законтрящата част.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Kris » 02 Авг 2007, 21:28

Абре хора сваля се платмасата около самия халоген която по спомен само се издърпва и после като погледнеш и сам ще видиш какво трябва да правиш.

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

Мнение от RAFF » 03 Авг 2007, 20:43

за нея пластмасова решетка говорим я.само че не се издърпва направо а първо се махат 2 от гореспоменатите копчета.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Re: Достъп до халогени

Мнение от ICE » 09 Авг 2007, 0:01

b0bz написа:ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ
СКОРО СИ ВЗЕХ 525-ЦАТА МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН НО НЕ И ОТ СВЕТЛИНИТЕ

НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ КАК МОГА ДА СИ РЕГУЛИРАМ ФАРОВЕТЕ ЗАЩОТО СА ЗАБИТИ В ЗЕМЯТА И НИЩО НЕ ВИЖДАМ

И ДРУГИЯ ВЪПРОС Е .. ХАЛОГЕНИТЕ МИ ВОБЩЕ НЕ СВЕТЯТ А ОТ 2 ДЕНА СЕ МЪЧА ДА НАМЕРЯ ОТКЪДЕ ДА СЕ ДОБЕРА ДО КРУШКИТЕ ДА НЕ БИ ДА СА ИЗГОРЕЛИ.. НО НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ

ПРЕДУПРЕДЕН!
Ако случайно пак започнеш да пишеш с главни букви в заглавието или в поста, ти заключвам темата!
:twisted:

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook