Родих се...

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Родих се...

Мнение от Giorceto » 25 Юли 2007, 17:58

Момчета ако на някой му харчи на 11.0 525Д в града да ходи в сервиза горе в Технотест и правят магии :)
Цял ден седя при тях колата свали всички дюзи, почистиха ги, смениха им гумичките и сега колата е друга, върви на самолет и харчи като смарт:)

Много съм доволен.. а и се оправи проблема със топлия старт, преди палеше трудно сега пали като часовник.
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 25 Юли 2007, 18:08

Бош сервиза ли е това :?:


Георги Пенчев
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 454
Регистриран на: 31.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535xd LCI

Мнение от Kartoff » 25 Юли 2007, 22:36

Явно като гледам какво е писал е НН Бош сервиза... Много са готини хората там и си разбират от работата...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 19.04.2007
Местоположение: Sofia

Мнение от eno » 26 Юли 2007, 6:47

Кажете къде се намира този сервиз,защото на мен ми харчи 12.5л градско ТДС ,да отида и да хвърлят едно око на колата?
Колко струва това почистване и смяна на гумичките?
Proud owner of Мini Cooper S R53 04' and BMW E66 08'

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 454
Регистриран на: 31.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535xd LCI

Мнение от Kartoff » 26 Юли 2007, 7:58

eno написа:Кажете къде се намира този сервиз,защото на мен ми харчи 12.5л градско ТДС ,да отида и да хвърлят едно око на колата?
Колко струва това почистване и смяна на гумичките?


TDS-a при какъв начин на каране ти харчи толкова ? Защото 12,5 градско си е що годе нормален разход...
Иначе сервиза се намира малко преди летището. Ако вървиш от долу под моста в посока към летището след като минеш сфетофара където минава трамвая има леко изкачване, а след това се спуска и на кръстовището, което е под моста тръгваш по десния път... Там са промишлени зони и малко по надолу ще стигнеш една ограда отляво и има бариера, но оттам не се влиза, а трябва да караш още малко надолу и там ще видиш входа...

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Мнение от Giorceto » 26 Юли 2007, 8:48

HH Bosch Service се води сервиза оставил съм и телефона, хораат са мноо готини и много точни, казаха че само те имали техника за ремонт и диагностика на Комън Рейл в момента.. не разбрах за софия или за БГ ми каза приемчика, ама предполагам за София де... ако е вярно ...
Колата няма нищо общо с преди върви на самолет и харчи до 11.00 вчера вечерта и раздавах пълната газ и като се прибрах беше на 10.9 това досега не е било
с пълната газ преди стигаше 16 :)
Така че диагностиката е 20 лева а за ремонт на три дюзи и почистване на всичките ми взеха 340 лева :)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 8.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E63 650i '06

Мнение от noiseless » 26 Юли 2007, 9:47

GIORCETO,
Да не е твоята кола една черна с кафяв кожен салон? - Поздравявам те, уникална е!
Вчера бях до НН да си взема помпата от ремонт и видях това БМВ да го разглабят - завидях на собственика за колата му :winky:
Мнението ми за НН Сервиз съм го написал тук:
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=59650


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Мнение от ivan. » 23 Авг 2007, 0:11

eno написа:Кажете къде се намира този сервиз,защото на мен ми харчи 12.5л градско ТДС ,да отида и да хвърлят едно око на колата?
Колко струва това почистване и смяна на гумичките?
при тдс е доста разли4но впаскването и там няма гуми4ки,но проверка на дузите не е лошо особено с нафтата в бг

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook