ОТНОСНО ПРАВОПИСА във Форума

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори


Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 11.05.2010
Пол: Мъж

Re: ОТНОСНО ПРАВОПИСА във Форума

Мнение от kabal » 21 Сеп 2010, 9:16

Massacre написа:
kabal написа::dunno: аз не съм...


Колега нищо лично, но...


:mhihi: колко странно :) и аз не ти разбрах нищо, точно толкова колкото и ти на мен ;) Говоря не само от мое име, но и от името на всички на които пратих този линк. Но иначе.. "нищо лично" ;) вярвам ти

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: ОТНОСНО ПРАВОПИСА във Форума

Мнение от Е.Димитров » 21 Сеп 2010, 13:28

И Айнщайн да е някой,не го ли напише на Български...какво като е умен и знаещ някой,ама не можел да пише на кирилица,ми че тогава за какво му е да пише-ние няма да го разберем и той с нищо няма да допринесе до решаване на даденият проблем,се едно некой китаец да седне и да ти напише разбираемо "теорията на относителността" ...ама на китайски...
Много е важно да се пише правилно по форумите,най-малкото човек се ограмотява малко по малко


Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 11.05.2010
Пол: Мъж

Re: ОТНОСНО ПРАВОПИСА във Форума

Мнение от kabal » 21 Сеп 2010, 15:03

еми ок :) ще търся полезна информация другаде ;) то и без това тук много малко хора могат да ми отговорят когато питам, защото само те пишат грамотно. А на такива дето могат да пишат грамотно ми се струва глупаво да вярвам на автомонт1орските им познания, по скоро силата им е в литературата сега разбирам защо хората предпочитат другия форум.
Между другото - поздравления! Вече официално ставам антифен на кирилицата изцяло благодарение на вас :с

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4438
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: E39 M5

Re: ОТНОСНО ПРАВОПИСА във Форума

Мнение от mad_presley » 21 Сеп 2010, 18:33

kabal написа:еми ок :) ще търся полезна информация другаде ;) то и без това тук много малко хора могат да ми отговорят когато питам, защото само те пишат грамотно. А на такива дето могат да пишат грамотно ми се струва глупаво да вярвам на автомонт1орските им познания, по скоро силата им е в литературата сега разбирам защо хората предпочитат другия форум.
Между другото - поздравления! Вече официално ставам антифен на кирилицата изцяло благодарение на вас :с

Чао и до нови срещи, ако искаш и бан ще ти уредя.
Щом не можеш да пишеш на родния си език, едва ли ще разбереш кое е полезна информация и кое не е, защото на такива хора им се вика неграмотни ;)

Важи за всеки, който смята да пренебрегва точно това правило в този форум!!!

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook