Смяна "прасе" ТДС

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 3.12.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: atlantis blue

Смяна "прасе" ТДС

Мнение от Challenger » 18 Май 2020, 18:41

Здравейте. Малко ми е спешно.. та дано се намери някой да помогне. Колата е 97ма тдс с Ihka "прасе". Текна радиаторчето. Поради много пригини минах на цяло управление 2ра ръка. Голяма греда.. сега бяга фреона.
Въпроса ми е дали мога да сложа "прасе" ihka 4 от фейс? Като сменя и управлението с бутон МАХ.. Дали ще имам проблем ? Дали има някаква разлика и с перките? Моята е с 3 пина, а новото е от кола с 4..


Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Созопол

Re: Смяна "прасе" ТДС

Мнение от arnold » 18 Май 2020, 22:43

Challenger написа:Здравейте. Малко ми е спешно.. та дано се намери някой да помогне. Колата е 97ма тдс с Ihka "прасе". Текна радиаторчето. Поради много пригини минах на цяло управление 2ра ръка. Голяма греда.. сега бяга фреона.
Въпроса ми е дали мога да сложа "прасе" ihka 4 от фейс? Като сменя и управлението с бутон МАХ.. Дали ще имам проблем ? Дали има някаква разлика и с перките? Моята е с 3 пина, а новото е от кола с 4..

Няма да имаш проблеми ,само смени прасето със свиня. Всичко е plug & play. Ако свинята опира отстрани можеш да и подвиеш опашката малко или да натиснеш зурлата към кочината

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook