Е39 поднася при високи скорости

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 16.04.2014
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW e39 530d 2001 sedan automatic
Мечтае да кара: Нещо М

Re: Е39 поднася при високи скорости

Мнение от dido_06 » 04 Юли 2019, 21:50

Смениха ги днес, бяха трагични, единия все едно го е нямало. Обаче не съм излизал да я пробвам. И занесох колата без хлопане и тропане, сега я взех, предницата е все едно пред разпад. Лично аз смених всичко, без амортисьори отпред, били вътрешните накрайници тропали. И как така замимаха така жестоко за 2 дена не ми е ясно... Утре съм на друг майстор. За това обичам сам да си ремонтирам колата, обаче в момента нямам свободно време...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Е39 поднася при високи скорости

Мнение от bioz » 05 Юли 2019, 0:08

dido_06 написа:Смениха ги днес, бяха трагични, единия все едно го е нямало. Обаче не съм излизал да я пробвам. И занесох колата без хлопане и тропане, сега я взех, предницата е все едно пред разпад. Лично аз смених всичко, без амортисьори отпред, били вътрешните накрайници тропали. И как така замимаха така жестоко за 2 дена не ми е ясно... Утре съм на друг майстор. За това обичам сам да си ремонтирам колата, обаче в момента нямам свободно време...
Нали не се забуждаваш, че задните аморт са по различно състояние от поредните?



Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Е39 поднася при високи скорости

Мнение от Zubcho » 05 Юли 2019, 6:47

bioz написа:
dido_06 написа:Смениха ги днес, бяха трагични, единия все едно го е нямало. Обаче не съм излизал да я пробвам. И занесох колата без хлопане и тропане, сега я взех, предницата е все едно пред разпад. Лично аз смених всичко, без амортисьори отпред, били вътрешните накрайници тропали. И как така замимаха така жестоко за 2 дена не ми е ясно... Утре съм на друг майстор. За това обичам сам да си ремонтирам колата, обаче в момента нямам свободно време...
Нали не се забуждаваш, че задните аморт са по различно състояние от поредните?



Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Задните са кат нови уе! Вероятно и задните са банго, както казва колегата.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 16.04.2014
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW e39 530d 2001 sedan automatic
Мечтае да кара: Нещо М

Re: Е39 поднася при високи скорости

Мнение от dido_06 » 05 Юли 2019, 14:19

Така, след посещение при друг майстор, се оказа, че имам разбита биалетка и вътрешен кормилен накрайник, все от дясната страна. Сменени са, регулирана е предница, задница и вече нищо не лопа. А най-хубавото е, че и не поднася, и волана спря да тресе при 120. Можеше да мина без тая биалетка и накрайника + парите за труд, даже май и без реглажа, ако още първия път я бях занесъл на друго място.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook