Проблем със вибрация при 528i автомат

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 3.06.2019

Проблем със вибрация при 528i автомат

Мнение от Ivo Stoykov » 03 Юни 2019, 20:04

Здравейте колеги колата е бмв е39 528i комби автомат 1999г имам проблем със силна вибрация във купето като купих колата преди няколко месеца нямаше никъкви проблеми но след едно настъпване почна да се чува блъскане от кардана но през времето което изчаках да го оправя ми удариха колата със мотокар във заден ляв калник след удара смених висящ лагер на кардана и гуменото каре при гуменото каре имах проблем защото на новото стрелките му бяха на обратно от оригиналното монтирал съм го по същият начин като старото смених задни носачи защото бяха криви след ударът и започнах да я карам но веднага усетих силна вибрация при 1200 оборота до 2000 най силно се усеща на под лакатника има я и над 90 до 130 и се усеща и след като пусна газта смених тампони на двигателя и на скоростите проверих гърнетата закарах я на майстор казаха че излиза грешка от хидрото и е от него но маслото е във добро състояние и няма никакъв проблем със превключването много хора ми казаха че не е от тях а е от полуоската заради удара и да добавя че има и подобни вибраций и на място като включа на drive но може да е отделен проблем. Та си мисля дали не е от гуменото каре да е дефектно или полуоската или наистина да е от скоростите

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook