Проблем с музиката БМ24

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.09.2012
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring 03'
Мечтае да кара: Е36 ///М3 EVO

Проблем с музиката БМ24

Мнение от Xristow » 27 Фев 2019, 20:27

Здравейте колеги, не намерих отговор в търсачката. Историята е следната.. Навигацията ми е 16:9, но съм с БМ24, тъй като през годините някой си го е сменил... Чейнджъра не беше свързан, заради разликата в буксите и пиновете. Да ама българщината си е българщина.. :D , намерих схема коя букса за какво е и просто свързах кабелте само които ми трябват да свирне чейнджъра. Свирна (супер)! Ама след време, започна да свири само от ляво. И там е въпроса.. Като е на радио, музиката свири чудесно, а като е на чейнджър, свири само от ляво. И не знам къде да търся проблема. В чейнджъра, в кабели, в радиомодул? Някой ако е имал подобен проблем нека сподели решението му! :ok: :bchug:
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизайн, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на BMW... !

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 5.03.2016
Пол: Мъж

Re: Проблем с музиката БМ24

Мнение от arhimed » 04 Мар 2019, 20:58

Има няколко теми тук за този модул, от БМ54 е заминало ти е едното 'стъпало' респективно едните канали управляващи лява/дясна страна липсват сега. Потърси теми има и линкове със сервизи който го оправят.

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook