Изгорял подгрев на седалка

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Изгорял подгрев на седалка

Мнение от Grozdanoff » 21 Юли 2018, 11:53

Здравейте колеги, какво да правя в този случей, нагревателите на седалката са изгорели, подлежат ли на някакъв ремонт ако дам на тапицер да ми разколачи седалката или да търся други седалки, проблемът ми е че салона наистина е запазен, но е и пребоядисван и при покупка на други седалки ми се струва, че ще трябва всичко на ново да се пребоядисва :(
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 975
Регистриран на: 25.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E34 М50B25
Мечтае да кара: E34 V12
Детайли за колата: 1995г.Е34 М50В25TU

Re: Изгорял подгрев на седалка

Мнение от BABHOMED » 21 Юли 2018, 12:17

Ремонтира се лесно стига да извадиш подгрева ..Намираш къде е прекъснат кантала слагаш кръгла кабелна обувка тип тръбичка стискаш я силно за да се кербова прекъснатото и си готов.
Гарван граче над безмълвното поле,души се лутат загубили надежда.Щитове и саби с предсмъртни вопли в тишината кънтят.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Изгорял подгрев на седалка

Мнение от Grozdanoff » 21 Юли 2018, 18:47

Благодаря колега, може би ще опитам да я оправя...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook