Проблем след смяна на меки връзки на 525д

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 10.07.2009
Кара: е34 520i/е39 525d
Мечтае да кара: дърт осмак на газ

Проблем след смяна на меки връзки на 525д

Мнение от joko75 » 28 Юни 2018, 20:46

Здравейте,колеги!
След смяна на двете меки връзки на генерацията се появи едно боботене на празен ход на двигателя.Когато колата е в движение не се усеща ама на място ми бръмва главата.Ходих при майстора,уж всичко бил направил както трябва и от никъде не издишало.Нещо е усукал при монтажа ли,лоши заварки ли,не знам ама не се издържа,хвани ли ме задръстване полудявам.Въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобно нещо и ако е какво е решението.
И към колегите от Пловдив,някой ако знае читав майстор на ауспуси да даде координати моля.
Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 266
Регистриран на: 9.09.2009
Местоположение: Pleven

Re: Проблем след смяна на меки връзки на 525д

Мнение от cerberus » 30 Юни 2018, 23:05

Някъде да не опира част от изпускателната система в купето при въпросното усукване.
Боботене в купето, при изрядна изпускателна ситема, е в големия процент това.
П.П. Връзването й за корпуса на автомобила с нещо различно от тампони, (тел примерно), може да предизвика същия ефект. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Проблем след смяна на меки връзки на 525д

Мнение от ildivvy » 03 Юли 2018, 11:00

Можеш да отидеш на две места.Двете са доста близо едно до друго и са както следва: Ако идваш от подлеза под пощата,в посока църквата Св.Петка,на кръстовището преди нея завиваш на дясно и в първата пресечка завиващ отново на дясно! След това караш по уличката нагоре 50-70м и сервиза ще ти се падне от дясно.Общо взето се намира на уличката,която е успоредна на пресечката,спускаща се от "Цар Борис 3-ти" към църквата "Св.Петка". Този е "каубоя"! Другото място е на ул.Родопи,която е успоредна на ул."кап.Райчо",срещу ГРАНД се пада,горе-доло! Ако идваш от булеварда,малко след "Авеню" завиваш на дясно,караш по улицата и завиваш в пресечката преди "Кап.Райчо".Този е "шопа"! Понякога има доста хора при него!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 10.07.2009
Кара: е34 520i/е39 525d
Мечтае да кара: дърт осмак на газ

Re: Проблем след смяна на меки връзки на 525д

Мнение от joko75 » 03 Юли 2018, 16:57

Благодаря за включването,колеги! :yes:

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook