Отново с Бмв и въпроси

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 10.04.2016
Местоположение: BG
Пол: Мъж
Кара: 530D
Мечтае да кара: jiguli
Детайли за колата: BMW 530D 218 DPF

Re: Отново с Бмв и въпроси

Мнение от M-S-BMW » 14 Юни 2018, 13:46

Благодаря ти колега. Значи мисля отпред да премина на обикновенно окачване и отзад просто нали е нивомат да вдигна нивото да седи по-висока .Възможно ли е това ? :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 24.04.2018
Пол: Мъж
Кара: 330d

Re: Отново с Бмв и въпроси

Мнение от Weiss48 » 14 Юни 2018, 16:25

Всичко зависи от това, как искаш да изглежда колата отпред. Според мен е редно да провериш в какво състояние ти е въздушното окачване, но според това което си написал по нагоре, с това, че кола седи по различен начин запалена и след изгасване сигурно има проблем с него. Чак при отстраняване на проблемите по възглавниците има смисъл да регулираш нивото с INPA.

Обяснявам го така, защото имам приятел с Е39 със проблемни възглавници. Колата докато работеше се вдигаше една идея малко. А когато беше спряла падаше доста, като от едната страна беше повече от другата. В последствие рециклира всичко по въздушното и сега седи на едно ниво постоянно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 10.04.2016
Местоположение: BG
Пол: Мъж
Кара: 530D
Мечтае да кара: jiguli
Детайли за колата: BMW 530D 218 DPF

Re: Отново с Бмв и въпроси

Мнение от M-S-BMW » 14 Юни 2018, 22:26

https://ibb.co/kf3Hud Вижте как седи една легнала на земята и отпред и отзад, имам чувството ,че седя на земята и някак си вози по твърдо и подскача.

А това беше старата ми кола преди фейса тдс без никакви екстри с нормално окачване беше на перфектно за мен ниво и возеше в пъти по-добре https://ibb.co/hDX5fJ . Просто искам нормално окачване а не спортно , при възглавниците дали има нещо спортно или само предницата е ?
Благодаря много помоща. :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Отново с Бмв и въпроси

Мнение от Elesar74 » 16 Юни 2018, 10:59

Има даже М-technik с въглавници отзад.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 10.04.2016
Местоположение: BG
Пол: Мъж
Кара: 530D
Мечтае да кара: jiguli
Детайли за колата: BMW 530D 218 DPF

Re: Отново с Бмв и въпроси

Мнение от M-S-BMW » 16 Юни 2018, 15:11

https://ibb.co/fQTkXy
Значи това са екстрите. Мисля си , че не е м техник но не съм сигурен нека някой по конпетентен да каже ? Благодаря :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Отново с Бмв и въпроси

Мнение от Elesar74 » 19 Юни 2018, 8:35

Не е M Technik, ето това е: S227A - спортно окачване с автоматично регулиране на височината.

P.S.И виждаш ли как темата ти стои не отговорена, само защото не правиш елемeнтaрното упражнение да потърсиш това инфо, за което няма нужда да си специалист.
Capture2.PNG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook