Проблем с автомат 530д

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 29.09.2017
Пол: Мъж

Проблем с автомат 530д

Мнение от princereaper » 13 Май 2018, 18:38

Здравейте, реших направо да пусна нова тема по казуса ми. Накратко имах проблеми с колата риташе на високите предавки и отначало се мислех, че е от дюзите - рециклирах ги, не се оказа това. После вече установихме, че е от скоростната кутия, защото на път ме остави появи се грешка на борда "program emerg. cambio" (италиански) и предавките направо изчезнаха колата спря и само можеше да се форсира.. Смених скоростната кутия, сложих и чисто ново масло и филтър( преди пак го смених на старата кутия, но не се оправи проблема) и пак вчера направи същото и ме остави на пътя, преди да стане това усетих, че на 3-та предавка приплъзва и се замисля преди да качи на 4-та. Мнения и предложения откъде може да идва всичко това? досега съм с 4 бона назад с ремонти в рамките на половин година, някак си ми писна честно казано за кола 00 набор.. За този проблем четох в немски форум, че е от алтернатор, но не знам какво общо може да има това. Проблема с кутията почва на вече загряло масло и за съжаление 4 бона назад и още проблема не е установен..

Колата 00' м57 седан 184кс ремап.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 1.06.2009

Re: Проблем с автомат 530д

Мнение от krasi0 » 16 Май 2018, 14:02

Мисля, че и проблемът при моята кола ( http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=35&t=428662 ) е свързан с твоя и за съжаление, май ще се окаже задънена улица с тези автоматици. Тръгне ли да се чупи веднъж... :(

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook