Започна да пуши черно и да се форсира 530д

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 29.09.2017
Пол: Мъж

Започна да пуши черно и да се форсира 530д

Мнение от princereaper » 08 Апр 2018, 17:56

Здравейте, днеска стана един проблем с колата. Отидох и си заредих както нормално(от най-качествената бензиностанция, която се води в БГ), та заредих, но обаче после не си взех касовата бележка.. след като минах около километър малко я настъпах и ми изписа на борда "program...." (нататък не го запомних, на италиански ми е борда, ако даже някой може да ми предложи какво е изписало, че не го запомних) и колата започна да пуши много черно и се форсира ужасно много и не върви хич, мотора също се чува различно да работи. Угасих я за 15 минути докато отида на бензиностанцията да видя на камерата какво са ми сипали, знам ли ги може да е бензин и уж ми извадиха касов бон, че е дизел, но не им вярвам все пак.. възможно ли е това да е ако са ми сипали бензин да го прави това? на мен ми заприлича проблем с турбото все едно.. но сега не го прави това, ако е проблем с турбото проблема трябва да продължава, а сега го няма това. Помощ какво може да е това, ще съм ви благодарен!

П.С: в работните дни ще я закарам на диагностика дано там да си покаже какво е, но дотогава откачам..
530д
Последна промяна princereaper на 02 Май 2018, 11:55, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Започна да пуши черно и да се форсира 530д

Мнение от Хрuсто » 11 Апр 2018, 17:14

Е нали си гледал на камерите какво са ти заредили, миризмата на какво е?

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook