Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от c04 » 01 Мар 2018, 21:44

Conqueror написа:Аз имам биващо е39 във Варна даже я има на обява май ако ти се дават пари за е60 фейс наводнена Ф-ка или почти напълно изгоряло Г...

дай линк, че ми стана интересно

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 15.05.2016
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: e39 520i

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от diw » 01 Мар 2018, 23:37

Честито на автора на темата.
Много безаварийни километри!

Колата е хубава. :yes:
При обслужването освен стандартните неща смени и всички течности:антифриз, масло скорости, масло диф, масло хидравлика, спирачна течност.
BMW си обича хубавите части и консумативи.
Колата не е като жената. Ако се грижиш за нея, тя ти се отблагодарява. :D
Мнооого е важно да си намериш добър механик!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от Dirty M5 driveR » 03 Мар 2018, 11:39

Дайте да теглим чертата и да се приключва - всеки има пари за е60, но на никого не му харесва и затова кара е39. Добре звучи май. :mhihi: Нищо, че не е съвсем вярно... да не кажа хич. :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от (bubsa) » 03 Мар 2018, 11:47

Dirty M5 driveR написа:Дайте да теглим чертата и да се приключва - всеки има пари за е60, но на никого не му харесва и затова кара е39. Добре звучи май. :mhihi: Нищо, че не е съвсем вярно... да не кажа хич. :bchug:

Всеки си знае за себе си!Който лъже и се прави на интересен зад клавиатурата лично аз мога само да го съжалявам :confused:
Ако изключиме факта,че е60 е кола,която не бих купил никога аз винаги съм се придържал към правилото да не се изхвърлям с покупката на кола и ако се налага да карам стария модел от последните в добро здраве,отколкото следващия модел от първите пред разпад :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от vvasilev1 » 03 Мар 2018, 11:53

(bubsa) написа:
Dirty M5 driveR написа:Дайте да теглим чертата и да се приключва - всеки има пари за е60, но на никого не му харесва и затова кара е39. Добре звучи май. :mhihi: Нищо, че не е съвсем вярно... да не кажа хич. :bchug:

Всеки си знае за себе си!Който лъже и се прави на интересен зад клавиатурата лично аз мога само да го съжалявам :confused:
Ако изключиме факта,че е60 е кола,която не бих купил никога аз винаги съм се придържал към правилото да не се изхвърлям с покупката на кола и ако се налага да карам стария модел от последните в добро здраве,отколкото следващия модел от първите пред разпад :idea:
+1

Изпратено от моят F3111 с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от Dirty M5 driveR » 03 Мар 2018, 12:16

То се каза по-рано в темата, ама забравих кой точно беше - тука всеки говори "Ако се наложи", "Ако имах парите, не бих си купил". Как някой с е60 не писа да каже, че е можал да си купи хубав екземпляр, ама съжалява и би си купил пак е39? И отново не визирам теб (bubsa), а всички останали, сред които има хора, НЯМАЛИ никакъв пряк контакт с модела... За сетен път ще обобщя, че ни хранят заради тия простотии - много малко потребители са наясно с нещата и говорят реално. Масата е семкаджийство, което храни всичко и всеки. Ако някой се е засегнал... не ме интересува. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от (bubsa) » 03 Мар 2018, 12:32

Dirty M5 driveR написа:То се каза по-рано в темата, ама забравих кой точно беше - тука всеки говори "Ако се наложи", "Ако имах парите, не бих си купил". Как някой с е60 не писа да каже, че е можал да си купи хубав екземпляр, ама съжалява и би си купил пак е39? И отново не визирам теб (bubsa), а всички останали, сред които има хора, НЯМАЛИ никакъв пряк контакт с модела... За сетен път ще обобщя, че ни хранят заради тия простотии - много малко потребители са наясно с нещата и говорят реално. Масата е семкаджийство, което храни всичко и всеки. Ако някой се е засегнал... не ме интересува. ;)

Е защо да го казва?Собствениците на Е60 си ги харесват и явно ги устройват като коли.Пак ти казвам,че за това има много марки и модели,та всички да са доволни.
А за семкаджийте си много прав!Виж,че форума се напълни с хорамкоито даже и не са карали БМВ,но присъстват тук заради голямата посещаемост...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от Dirty M5 driveR » 03 Мар 2018, 12:36

Точно те са от онези, които ако има е сработил "късмета" са щели да имат е60, ама понеже разполагат с 6-7к лв за покупка на кола и... е60 става ебати гадната кола за притежание, возене, каране, и квото друго се сетиш. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1636
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от Z3Ro* » 03 Мар 2018, 14:09

Някой май си няма друга работа и се е отдал на дейности по анализ и оценка на финансовото състояние и социалния статус на членове на форума... Излиза, че някой като каже, че дадена кола не му допада и не дай, Боже, да няма от същата, значи е скъсаняк и семкаджия... Честно, повръща ми се от такива празни мнения и мисля, че е време някой да им обърне внимание.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от bioz » 03 Мар 2018, 14:59

Z3Ro* написа:Някой май си няма друга работа и се е отдал на дейности по анализ и оценка на финансовото състояние и социалния статус на членове на форума... Излиза, че някой като каже, че дадена кола не му допада и не дай, Боже, да няма от същата, значи е скъсаняк и семкаджия... Честно, повръща ми се от такива празни мнения и мисля, че е време някой да им обърне внимание.
Еми така е който кара е39 е скъсаняк нямащ пари за е60. Аз пък мисля, че тука има хора дето не могат да проумеят че е възможно 20 бона суха пара да ги дадът за нещо по смислено вместо за стара купчина дето след покупка ще иска всеки месец пари колкото едно бебе.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от c04 » 03 Мар 2018, 15:16

Всеки си има глава на рамене и сам си преценява в крайна сметка.Вероятно си има хора който карат Е39 защото наистина това е модела, който искат, други щото са тарикати, а няма пари за Е60 ешеееесее.Някой пък, според моето мнение, карат Е60 защото Е39 им се вижда прекалено остаряла, други я харесват, на 3-ти им върши работа, 4-ти чули че е модерно да се кара този модел и те така...хора всякакви.
ПС: Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от Dirty M5 driveR » 03 Мар 2018, 15:20

А сега де... Кво излиза - че май някой друг дава наклон на хората за кво да изхарчат 20 бона и кое е смислено и кое не... Вие, колеги - всички, дето говорихте куп глупости в тази тема просто не сте фактор за реално мислещите хора. Нещата са от ясни по-ясни, просто е строго индивидуално и всеки си преценява. Но да ми набутвате изводи от рода на "Аз живея в малък апартамент, ма и да имах пари за голяма къща нямаше да си купя, щото трябва да й плащам големи сметки и бла бла бла..." Сами разбирате колко е смешно. А, забравих, че не разбирате. ;)
Спирам аз, че ми става неудобно... от мене си, че участвам в такива писания. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от bioz » 03 Мар 2018, 15:30

Dirty M5 driveR написа:А сега де... Кво излиза - че май някой друг дава наклон на хората за кво да изхарчат 20 бона и кое е смислено и кое не... Вие, колеги - всички, дето говорихте куп глупости в тази тема просто не сте фактор за реално мислещите хора. Нещата са от ясни по-ясни, просто е строго индивидуално и всеки си преценява. Но да ми набутвате изводи от рода на "Аз живея в малък апартамент, ма и да имах пари за голяма къща нямаше да си купя, щото трябва да й плащам големи сметки и бла бла бла..." Сами разбирате колко е смешно. А, забравих, че не разбирате. ;)
Ти верно ли току що сравни покупка на недвижими имот с купчина ламарина дето освен, че гълта пари с времето се и обезценява.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от c04 » 03 Мар 2018, 16:35

Dirty M5 driveR написа:А сега де... Кво излиза - че май някой друг дава наклон на хората за кво да изхарчат 20 бона и кое е смислено и кое не... Вие, колеги - всички, дето говорихте куп глупости в тази тема просто не сте фактор за реално мислещите хора. Нещата са от ясни по-ясни, просто е строго индивидуално и всеки си преценява. Но да ми набутвате изводи от рода на "Аз живея в малък апартамент, ма и да имах пари за голяма къща нямаше да си купя, щото трябва да й плащам големи сметки и бла бла бла..." Сами разбирате колко е смешно. А, забравих, че не разбирате. ;)
Спирам аз, че ми става неудобно... от мене си, че участвам в такива писания. :mhihi:

Тези дето мразят всичко, което не могат да си купят/позволят са ясни...но съм сигурен, че доста от хората които писаха могат да си купят Е60, но по една или друга причина не искат :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от Dextuar » 03 Мар 2018, 16:40

c04 написа:
Dirty M5 driveR написа:А сега де... Кво излиза - че май някой друг дава наклон на хората за кво да изхарчат 20 бона и кое е смислено и кое не... Вие, колеги - всички, дето говорихте куп глупости в тази тема просто не сте фактор за реално мислещите хора. Нещата са от ясни по-ясни, просто е строго индивидуално и всеки си преценява. Но да ми набутвате изводи от рода на "Аз живея в малък апартамент, ма и да имах пари за голяма къща нямаше да си купя, щото трябва да й плащам големи сметки и бла бла бла..." Сами разбирате колко е смешно. А, забравих, че не разбирате. ;)
Спирам аз, че ми става неудобно... от мене си, че участвам в такива писания. :mhihi:

Тези дето мразят всичко, което не могат да си купят/позволят са ясни...но съм сигурен, че доста от хората които писаха могат да си купят Е60, но по една или друга причина не искат :mrgreen:

Ама дали причината не е пак финансова, все пак доста хора се усещат, че една кола не е само да я купиш. И аз не вярвам да са много хората, които не си взимат Е60, защото им е грозна или има по-малко екстри от 39-ка...

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook