Свирене на турбо?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 23.11.2016

Свирене на турбо?

Мнение от eyordanovvv » 27 Дек 2017, 16:20

Здравейте колеги, колата е е39 фейс м57д30. Преди рециклиране на турбото се чуваше звука от клипа само на студен мотор. Реших, че е от турбото и го рециклирах, напълно сигурно е, че не може вече да се чува нищо от него. Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и какво го е разрешило? Повтарям само при студена кола чува, дори само първите няколко пъти когато подам газ.
https://youtu.be/1bdCdsrcoGY

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 135
Регистриран на: 3.03.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: e39 Touring
Мечтае да кара: Mach 1, Hemi Cuda и Chevy SS
Детайли за колата: Много хубави :)

Re: Свирене на турбо?

Мнение от jackass3D » 03 Яну 2018, 13:39

eyordanovvv написа:Здравейте колеги, колата е е39 фейс м57д30. Преди рециклиране на турбото се чуваше звука от клипа само на студен мотор. Реших, че е от турбото и го рециклирах, напълно сигурно е, че не може вече да се чува нищо от него. Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и какво го е разрешило? Повтарям само при студена кола чува, дори само първите няколко пъти когато подам газ.
https://youtu.be/1bdCdsrcoGY

Проверявал ли си дали всичко ти е здраво, маркучи (турбо пътищата), в следствие на което би трябвало да имаш загуба на мощост; колектор, генерация. Да нямаш нещо сцепено и да духа от там яко. Катализатор махан ли е, ако е да не се е цепнал шева когато са го заваряли. Огледай обстойно отдолу.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Свирене на турбо?

Мнение от Хрuсто » 06 Яну 2018, 17:05

Мен тва ми бие на виене повече отколкото на съскане от спукани турбо пътища...

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook