Проблем със задната чистачка

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 3.04.2013
Пол: Мъж

Проблем със задната чистачка

Мнение от massterr » 03 Дек 2017, 0:08

Здравейте колеги, от известно време имам проблем със задната чистачка на е39 2002 г. комби. Чистачката не работи, интересното е, че в същото време започна да се появява съобщение за отворена задна врата, всеки път когато потеглям. Мислите ли, че може да има някаква връзка между двата проблема. Майсторът при когото ходих е на мнение, че проблемът е в платката на моторчето. При подаване директно ток на моторчето работи, когато въртя самата чистачка на ръка се движи свободно, т.е. не е запекла.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 17.03.2005
Пол: Мъж
Кара: '04 330xi touring

Re: Проблем със задната чистачка

Мнение от izzzo » 04 Дек 2017, 12:53

massterr написа:Здравейте колеги, от известно време имам проблем със задната чистачка на е39 2002 г. комби. Чистачката не работи, интересното е, че в същото време започна да се появява съобщение за отворена задна врата, всеки път когато потеглям. Мислите ли, че може да има някаква връзка между двата проблема. Майсторът при когото ходих е на мнение, че проблемът е в платката на моторчето. При подаване директно ток на моторчето работи, когато въртя самата чистачка на ръка се движи свободно, т.е. не е запекла.

При мен се беше скъсал кабела, там дето минават кабелите при дясната панта. Погледнете първо там.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 3.04.2013
Пол: Мъж

Re: Проблем със задната чистачка

Мнение от massterr » 07 Дек 2017, 21:42

Мисля, че няма проблем с кабелите, първо там гледахме. До моторчето достига ток , но после какво се случва не знам. . .или поне до тази платка или управление прикрепени към него

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook